ESPN جدید 10-بخش مستند آخرین رقصبرجسته مایکل جردن را خستگی ناپذیر و وسواسی شکار NBA عناوین. افسانه ای گاو گارد جمع آوری شش قهرمانی حلقه در طول روز بازی خود را. پس از NBA افسانه تبدیل شده و توجه خود را به ساخت نوع دیگری از مجموعه: ساعت.

در دو قسمت اول از این مستند که بر اردن و 1997-1998 شیکاگو بولز تلاش برای ششمین عنوان بزرگترین بازی بازیکن دیده می شود پوشیدن چشم نواز Roger Dubuis گاه شمار. که مدل خاص است که هیچ یک دیگر از Excalibur عنکبوت “پیرلی” با یک اسکلت شماره گیری یک ساعت است که تقریبا به نظر می رسد خیاط ساخته شده به شماره 23.

آن را آسان ببینید که چرا Excalibur عنکبوت Pirelli خواهد درخواست تجدید نظر به کسی که هرگز واقعا چپ ’90s ، تیتانیوم گاه شمار ارجاع ندارد. EX0745 است بزرگ و ضخیم مانند NBA افسانه معروف ترین لباس های. این خاص سازمان دیده بان به پایان رسید در تیتانیوم سیاه است قابل توجه اسکلت شماره گیری یک جنبش متشکل از 167 قطعات و یک گروه ساخته شده از واقعی لاستیک از یک مسابقه فرمول یک-برنده ماشین. این ورزش $72,000 برچسب قیمت است که ممکن است صدا های شیب دار به برخی از, اما به سختی به یک قطره در سطل برای اردن که در دوران بازنشستگی رفته و تبدیل به اصل صاحب شارلوت هورنتس.

Roger Dubuis Excalibur Spider Pirelli, Ref. No. EX0745

Roger Dubuis Excalibur عنکبوت Pirelli – خودکار اسکلت Ref. هیچ. EX0745 Roger Dubuis

اردن در نشان دادن چنین گاه شمار قابل توجه در آخرین رقص می باید به عنوان جای تعجب ندارد. ورزشکار-تبدیل-کسب و کار مغول به مدت طولانی نشان داده شده یک میل به صورت عجیب و غریب ساعت. دیگر به یاد ماندنی قطعه در مجموعه خود شامل اینده Urwork UR-202, مزین Ulysse Nardin سوناتا و ورزشی (و supersized) Richard Mille RM-032.

در حالی که محمدجواد مجموعه ممکن است رقیب هر نرم افزار ورزشکار آن را حتی بیشتر منحصر به فرد که به نظر می رسد در این فیلم مستند است. این عنوان ممکن است متعلق به دوم خود را با موز, Scottie Pippen. در دو قسمت از سری اردن معروف ترین هم تیمی دیده می شود پوشیدن یکی دیگر از Roger Dubuis دیده بان—یک Excalibur دو پرواز گردباد. برچسب قیمت برای طلا سفید watch ؟ فک انداختن $305,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im