چرا افسانه ای سازمان دیده بان حراج Aurel Bacs است که همه در اوج El Primero

اگر شما به تماشای شما احتمالا می دانید نام Aurel Bacs. کاریزماتیک حراج و منحصر به فرد تماشای مشاور در فیلیپس ساخته شده است شهرت به عنوان یک rainmaker قادر به آب ارزش فقط در مورد هر سازمان دیده بان او قرار می دهد در رادار خود را. (شما ممکن است به یاد پل نیومن متعلق به ساعت رولکس دیتونا به فروش می رسد که تقریبا 18 میلیون دلار در حراج چند سال پیش; Bacs شد حراج و Daytona قیمت ها افزایش یافت و تا کنون پس از.) به تازگی مردی شناخته شده برای دانستن اینکه چه چیزی در آینده در ساعتهای شده است zeroing در تاریخی مدل Zenith کلاسیک الت سنجش فواصل زمانی El Primero معرفی در سال 1969 به عنوان مرجع A386.

Bacs تماس که تماشای “کلاسیک مطلق” و اشاره می کند که “بسیاری از جمع قدردانی خود را بدون مزخرف طراحی تاریخی اوج کالیبر 3019 و منحصر به فرد خود را شماره گیری طراحی با هم تداخل دارند تابعه صفحة.”

در ماه نوامبر گذشته, Bacs و الکس قطبی فیلیپس را سر ساعت برای قاره اروپا و خاورمیانه پیشگام اولین همکاری بین خانه حراج و یک برند ایجاد منحصر به فرد سه El Primero chronographs بر اساس A386 مدل. یک فعال در پلاتین با سنگ لاجورد شماره گیری به فروش می رسد برای $250,000 حراج در ژنو با درآمد حاصل از رفتن به موسسه خیریه, در حالی که مقادیر محدودی از دو نفر دیگر El Primero طرح—20 نمونه از زرد-طلا مدل و 49 از یک جنس فولاد ضد زنگ—به فروش می رسد در طول این رویداد راه اندازی در کمتر از 30 دقیقه.

A Zenith Ref. A384 1969 El Primero sold at Phillips for approximately $40,000

یک اوج Ref. A384 1969 El Primero فروش فیلیپس برای حدود $40,000.

اما Bacs شخصی دلبستگی به یاد مدل می رود بسیار بیشتر. پدر او یک معمار جمع آوری ساعتهای, از جمله یک El Primero که Bacs تحسین از سن جوان است. چندین سال بعد در سال 2014 به تاریخ تولد خود را جشن, در شهر نیویورک, Bacs متوجه شده قابل توجه سازمان دیده بان مچ دست از یک شام اصحاب مورد اعتماد سازمان دیده بان فروشنده که ارائه شده به فروش آن به او “برای $6,000,” Bacs می گوید. “صبح روز بعد من تعجب آنچه که من انجام داده بود, بنابراین من آن را مورد بررسی قرار.” دیده بان: اصلی اوج El Primero از سال 1969.

یک سال پس از خرید آن در فیلیپس ژنو تماشای حراج: یکی با Bacs در gavel, Zenith مجموعه آن زمان رکورد در حراج زمانی که یک سال 1969 El Primero نمونه اولیه به فروش می رسد برای حدود $74,000—بیش از دو برابر بالا تخمین می زنند. قیمت شده است به طور پیوسته بالا رفتن زمان با El Primero مدل به طور منظم برای دو یا حتی سه بار بالا خود را تخمین می زند.

“نسل امروز جمع نیست فقط می خواهم سرد محصول بلکه محتوای” Bacs می گوید. “ترکیبی از تاریخ, نادر, طراحی, و, بسیار مهمتر بخش زیادی از عشق.” از ال پریمرو او اشاره می کند که “در مقایسه با دیگر یاد chronographs آن را نشان دهنده ارزش بزرگ است.” زمانی که فالگیر از بالا پایان horology باعث می شود چنین اعلامیه آن را می پردازد به گوش دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>