چرا که من کاملا من را تغییر لحن در بازی های ویدئویی


mom-playing-video-games
MStudioImages/گتی

من هرگز از “پرنیان” اما شوهر من مطمئن است. او در همه چیز از Mario Kart به Call of Duty, در حالی که من با این کلیشه ها. شما می دانید آنهایی که… تصویری بازی بچه ها خشونت آمیز. ویدیو بازی بچه ها بی تاب است. و من شخصی مورد علاقه, فیلم, بازی, بچه ها تنبل.

نه به ما و رابطه ما باردار شد با دوقلوها. قبل از ما حتی می دانستم که آنچه که ما با داشتن شوهر من به من گفت: یک روز “آیا شما می دانید چقدر لذت آن را برای رفتن به بازی بازی های ویدئویی با آنها؟” نبود تنها چیزی که او هیجان زده بود اما این چیزی بود که او بود (و هنوز هم هست) واقعا به و او امیدوار است که او می تواند به اشتراک گذاری است که سرگرمی با حداقل یک بچه اگر نه دو. مانند هر پدر که می گوید: “من نمی توانم صبر کنید تا بچه های ما ماهیگیری زمانی که آنها مسن تر هستند” شوهر من نمی توانستم صبر کنید به آنها آموزش همه چیز در مورد بازی.

اجازه دهید فقط می گویند من نمی احساس به همان شیوه. چون به نظر من بازی های ویدئویی بودند اتلاف وقت است. من فکر می کنم حرف های من بودند “بازی های ویدئویی را نمی دهد شما را به هر چیزی برای نشان دادن دستاوردهای خود را هنگامی که شما انجام می شود.” در حال حاضر من تا به حال به خوردن این کلمات من خیلی با افتخار ایستاده بود پشت, چون مثل پدر مثل پسر — پسر من در حال حاضر با وسواس همه چیز بازی.

آنها لبه تیز شمشیر من توسط هر معنی (ما در حال حاضر تاسیس که) اما تماشای او را کشف عشق خود را برای بازی های ویدئویی است که تقریبا معادل رخنه برخی از سبزها به او بگویید. چرا که حتی زمانی که بازی او بازی نیست طراحی آموزشی در کوچکترین کمی وجود دارد هیچ انکار که او هنوز هم یادگیری.

به گفته محققان, بازی های ویدئویی که در واقع تکامل یافته به “ابزارهای آموزشی” بیش از نیم قرن. “نه تنها آنها ترویج حیرت انگیز مقدار از زمان روی کار بازی نیز با استفاده از تعدادی از تکنیک های شناخته شده برای ترویج کارآمد و قابل انتقال یادگیری” آدم Eichenbaum دافنه باولیر و Shawn C. سبز و نویسندگان و روانشناسان که تخصص در یادگیری ادراکی گفت: در این مجله آمریکایی بازی کند. “اگر چه برخی از محققان ابراز نگرانی در مورد پتانسیل منفی نتایج بازی های دیگران را ببینید کاملا واضح است که بازی های ویدئویی آموزش ایجاد تعداد زیادی از نتایج مثبت است.”

بازی های ویدئویی باید تحت نظارت با کنترل والدین قرار داده و به جایی که لازم است ، حتی هنوز جامعه بازی های آنلاین است که تعداد زیادی از فرصت برای کودکان به تعامل اجتماعی با همسالان خود. چند نفره بازی ها نیاز به بازیکن بستگی به سایر اعضای تیم برای کمک به و بالعکس, ارائه, کودکان و نوجوانان با برخی از شگفت انگیز کار تیمی توانایی های آنها می توانید با خود حمل آنها را به شرایط واقعی زندگی است.

بسیاری از مواقع بیش از حد بازی های ویدئویی می تواند یک تجربه مثبت برای کودکان و نوجوانان به دلیل بازی سیستم پاداش. این که آیا آن کلمات تاکید و یا ویژگی های جدید باز است که اجازه می دهد تا گیمر بیشتر انعطاف پذیری و تقویت مثبت می تواند یک بخش حیاتی در نگه داشتن بچه ها با انگیزه حتی پس از آنها شکست خورده و یک بار یا دو.

هیچ بچه ای می خواهد به بازی یک بازی سرگرم کننده تنها به تحت فشار قرار دادند بیش از حد سخت و بدون انگیزه — این چیزی است که باعث می شود بچه ها احساس شکست داد. در همان زمان, آنها قطعا نمی خواهید یک بازی است که خسته کننده به دلیل کمبود دشواری است. در زمان کوتاه من با عنوان “پرنیان” مادر من آمده ام به درک که بازی در پیدا کردن یک متعادل زمین طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای بسیاری از کاربران است.

حتی به عنوان یک مبتدی در بازی های ویدئویی ایجاد فضا برای این مشوق ها اجازه می دهد تا کاربر را به تنظیم تنظیمات مشکل. این استراتژی از نگه داشتن بچه ها علاقه مند در طول دور های مختلف و حالات متفاوت است یک راه عالی برای بچه ها به تمرین خود را تازه به دست آورد و مجموعه مهارت در راههای جایگزین و تنظیمات به منظور رسیدن به یک هدف مشترک است. آیا هدف این است که برای عبور از خط پایان ضرب و شتم بچه ها بد و یا حتی برای به انجام رساندن یک فکری وظیفه, بازی های ویدئویی آموزش کودکان و نوجوانان ما چگونه به کاردان پرورش مشکل خود را حل تکنیک های.

این قرار به یک زندگی واقعی چشم انداز است که آسان به درک فکر می کنم در مورد بستن گره. هر چند راه های مختلفی برای انجام این کار, نه هر نوع گره رفتن به موثر ترین روش برای این وضعیت در دست است. هدف ممکن است اما این مراحل را برای دریافت وجود دارد در مفید ترین راه نیست.

با توجه به انجمن روانشناسی آمریکا, استراتژیک, بازی, به خصوص کسانی که با نقش بازی کردن جنبه نشان داده شده است برای بهبود یک کودک توانایی حل مسئله در حالی که همچنین افزایش نمرات خود را در زیر سال تحصیلی. اکشن تیز می تواند یک کودک حل مشکل توانایی و در همان زمان آموزش آنها را یک یا دو چیز در مورد multi-tasking.

در مقاله اخیر با NPR یک مقاله نویس Kaity Kline, سهام تجارب خود را با یادگیری از طریق بازی در حالی که او در حال رشد است. زمانی که کلاین هفت بود, او می گوید که او آموخته است که به ضرب و نه به سرعت از طریق یک بازی آموزشی به نام “گنج کوه!”, اما “Assassin’s Creed” ارائه خود را با راه های تعاملی برای یادگیری تاریخچه.

“شما می توانید اطلاعات در مورد بازی های المپیک و چگونه Sparta آموزش سربازان خود را در یونان باستان با شخصیت های تاریخی واقعی بازیگری خود را به عنوان راهنمای تور. و یا پرش به بیش از مصر باستان به اتمام مومیایی و صعود بر روی اهرام مصر. نیز وجود دارد که نقاط مورد علاقه در سراسر نقشه پراکنده شده اگر شما می خواهید به انجام برخی از فوق العاده خواندن. تورهای رایگان با خرید یک پایه بازی اما شما همچنین می توانید آنها را خرید به صورت جداگانه” کلاین می گوید. “بدیهی است که Assassin’s Creed می توانم به شما آموزش همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد جهان باستان — اما بازی را که جهان زنده برای کسانی که تمایلی به یادگیری مثل من بود.”

فقط به خاطر بازی های ویدئویی جدید هستند (“جدید” و معنای آنها بوده است توسعه یافته در قرن گذشته) لزوما به این معنی نیست که آنها بد هستند. روش های آموزش و یادگیری هستند و همیشه در حال تکامل و آنها اتفاق می افتد در بسیاری از راه های نامتعارف. فراتر از آموزش بچه ها چگونه برای مقابله با موقعیت های زندگی واقعی, بازی های ویدئویی نیز بهبود هماهنگی دست و چشم ، افزایش خلاقیت می توانید آموزش مجدد تنبل چشم را افزایش می دهد انعطاف پذیری شناختی و حتی در افراد مسن که دیده می شود مربوط به سن را کاهش شناختی.

به برخی از (خیلی مثل من) این بازی های ویدئویی ممکن است که فقط — بازی مردم بازی به تصویب زمان. اما این مهم است به درک که به ما بچه های این مجازی دستاوردهای آنها می توانند احساس افتخار. و اگر من تقویت اعتماد به نفس كودك و تنها نتیجه مثبت از بازی های ویدئویی را می خواهم هنوز هم می تواند به ارزش اجازه او در بازی یک میلیون بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>