چرا من ارسال یک فرزند به مدرسه و نگه داشتن دیگر خانه


One-Child-To-School-one-home-1
کتی Muhammad/Instagram

اینم یکی از کودکان در سن مدرسه به مدرسه در پاییز و نگه داشتن یکی دیگر از خانه.

قبل از اینکه شما بپرسید که چگونه من مطمئن هستم که من حق انتخاب شما باید بدانید که من کاملا مطمئن نیست در همه. راستش هیچ چیز را احساس می کند حق من در حال حاضر. COVID-19 ساخته شده است که هر تصمیم من را برای بچه ها من احساس می کنم مثل مرگ و زندگی و من خیلی خسته عدم اطمینان. همه من می خواهم به انجام است که برای ایجاد حق انتخاب برای این بچه ها و این خیلی سخت بدانید که چه کسانی حق انتخاب را در میان یک بیماری همه گیر.

خانواده ما شده است بسیار مراقب باشید پس از این تمام شده در مارس. ما به ندرت سرمایه گذاری و هنگامی که ما انجام می دهیم ما را به هر شکل ممکن احتیاط. در علاوه بر این به من پسر بزرگ من یک بچه کوچک در خانه. سعی کردم بهترین من برای نگه داشتن من تمام خانواده امن از رمان coronavirus. من ترس اولیه فروکش کرده است اما من هنوز در حال محتاط و هوشمند است.

این بیماری همه گیر است که به هیچ وجه نزدیک به بیش از. مردم هنوز هم در حال مرگ در هر روز.

با وجود که بسیار واضح است این واقعیت است ما در منطقه انتخاب کرده است برای بازگشت به سنتی تمام وقت مدرسه در ماه اوت است. ماسک اختیاری برای دانش آموزان و تنها مورد نیاز برای معلمان و کارکنان هنگامی که آنها در شش پا از دانش آموزان است.

چه. The. جهنم.

بچه ها من حتی با هر کسی اما یکی دیگر از ماه مارس و در حال حاضر من فقط قرار است به بازی شیر یا خط آنها را به چاه مستراح از یک مدرسه ابتدایی در چند هفته و آزمون ما شانس ؟ خوشبختانه آنها نیز ارائه آموزش از راه دور انتخاب کنید. من امضا من پسر اولین روز ثبت نام باز می شود.

ما را فراموش کار مدرسه خود را در خانه حداقل برای ترم اول از طریق کامپیوتر. او یک دانش آموز بزرگ دانشگاهیان آمده به راحتی به او و ما مهد کودک در خانه تا او را به کل فرایند. من از خانه کار می کنند, بنابراین من قادر به نگه داشتن او در اینجا با من بدون ویرانگر خانواده ما. من خوشحال به آن را انجام دهد و پاداش این است که هر کودکی که انتخاب مجازی گزینه کاهش اندازه کلاس برای آن دسته از بچه ها که باید برای رفتن به مدرسه در فرد است.

خوش شانس برای من و بچه ها به طور طبیعی و منطقی می داند که از دست رفته دوستان خود است تاسف بخشی از هوازدگی یک بیماری همه گیر. او بیمار است و او در حال انجام است درست است.

اگر تحصیل خود را تنها تصمیم من تا به حال به من خواهد بود در حال استراحت آسان در شب دانستن من در انجام درست برای خانواده ما است. ساخت یک انتخاب برای هنری نسیم بود.

اما من دیگر کودک برای رفتن به مدرسه در سال آینده. نیازهای خود را پیچیده تر هستند و بنابراین تصمیم من را برای او.

واکر چهار است و او در حال رفتن به صورت تمام وقت و حضوری پیش دبستانی. زیرا پیش دبستانی است که از لحاظ فنی اختیاری من مخالف این تصمیم است. من فقط می تواند نگه داشتن او را به خانه و امیدواریم جهان است و نزدیک به حالت عادی در زمان او شروع مهد کودک های بعدی قرار می گیرند.

اما آن را که ساده نیست زیرا واکر است که مبتلا به اوتیسم است. نیازهای خود را در حال غیر معمولی درست مثل او است. برای بیش از یک سال ما شده اند بحث در مورد واکر نیاز برای وقت پیش دبستانی برنامه های این سال است. او کاسته راه خود را در قسمت زمان مدرسه در سال گذشته است. من شده است در تماس با شهرستان پیش دبستانی هماهنگ کننده پس از او به سختی سه سال. Pre-K بود که همیشه بخشی از طرح ما به کمک واکر موفقیت طولانی مدت است.

تیم خود را از متخصصان همه توافق دارند که او نیاز به یک سال از عمل به منظور به بهترین شات خود را در انجام به خوبی در مهد کودک. ما نیاز به ایجاد خود را IEP و انتقال او به دریافت سخنرانی خود و کاردرمانی از طریق سیستم مدرسه به جای بخش خصوصی است. او نیاز به یادگیری چیزهایی مانند نشستن در یک جدول ایستاده در خط و انتقال از یکی به دیگری.

پیش دبستانی است که شانس ما برای دیدن اگر واکر رشد خواهد کرد در جریان درس و یا اگر او را به انجام بهتر در آموزش و پرورش ویژه کلاس. این سال را تنظیم صحنه برای کل مدرسه حرفه و اگر COVID نبود یک عامل من خواهد بود بسیار هیجان زده برای دیدن چگونه کودک را رشد و یادگیری این سال است.

اما COVID-19 یک عامل است و من از آن متنفرم.

من تایپ از طریق اشک چون من فقط نمی خواهم به او اجازه دهید پا داخل یک مدرسه در این پاییز. چه می شود اگر او بیمار می شود? من نمی توانم درک انتخاب من منجر به یک بیماری جدی برای او.

من متهم شده است از شکر پوشش زندگی ما با واکر چون من به اشتراک گذاری بسیاری از نقاط قوت خود را. اما من شکر پوشش هر چیزی. زندگی با واکر است نه سخت تر از زندگی با هر چهار سال. مانند هر انسان دیگر خود مشکلات و تلاش خواهد شد پیچیده تر به عنوان او مسن تر می شود اما در حال حاضر او شادی خالص.

او چهار تا او نیز خالص درد من ، امروز صبح او حاضر به ترک خانه بدون ژاکت و آن را نود و دو درجه خارج است. دیروز او دیوانه است که من او را یک پنیر quesadilla پس از او در خواست پنیر quesadilla. او تمام راه را ،

اما او کامل است به من. دقیقا مانند او است. در زمان خود را در خانه با من او آموخته است که چگونه به دفعات مشاهده شده به 100 و تشخیص هر تعداد از 1-100 دید. واکر می داند که تمام حروف و صداهای آنها را. او حفظ یک تعداد انگشت شماری از کلمات دید و قادر به انجام برخی از علاوه بر ساده از دو شماره. او می داند همه اشکال اساسی و همچنین یک دسته من هرگز حتی می دانستم که در مورد, مانند یک چنبره (با نام مستعار لعنت شیرینی بی شیرینی. چرا او را اضافی است؟) و یک دوازده وجهی (من نمی باید یک نام دیگر برای آن یکی. گوگل آن را.) من آرزو می کنم آن را تنها دانشگاهیان است که او مورد نیاز است. من او را در اینجا با من امن است.

اما شده است وجود دارد هرگز یک سوال در مورد واکر درخشندگی. او هوشمند است شلاق و هر کس آن را می داند.

اما او نیاز به چیزهایی که من نمی توانم او را در اینجا. من یک آسیب شناس گفتار و زبان. من یک درمانگر. است وجود دارد یک گروه از 5 تا 10 دیگر چهار ساله در اینجا به آموزش او در مورد پویایی گروه. او نیاز واقعی آموزش داده می شود.

بنابراین در حالی که برادر خود را می کند و درجه دوم در لباس خواب خود را از راحتی از خانه ما, من, شیرین, زیبا, پسر کوچک خواهد بود در وقت های پیش دبستانی برای یادگیری چگونه برای یک دانشجو.

من نمی دانم برای مطمئن شوید که این انتخاب درست, اما من امیدوارم که آن است. به خدا من امیدوارم که من باید با دقت محاسبه نیازهای خود و وزن آنها را در برابر خطر از فرستادن او به مدرسه. من امیدوارم که در پایان ما نگاه و احساس مانند ما حق چیز برای او. این همه ما می خواهیم انجام دهیم.

هر پدر و مادر در این کشور است و انتخاب های سخت برای بچه های ما در حال حاضر. اگر شما مانند من هستید, شما ممکن است انتخاب های مختلف برای هر یک از بچه های خود را. هیچ راهی وجود دارد به صورت کاملا مطمئن است که ما در حال گرفتن آن را حق اما اگر شما در حال ساخت مدرسه انتخاب هستند که غرق در نکات دقیق وظریف و عوارض فقط می دانم که بسیاری از ما از اینجا و شما به تنهایی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>