چرا من هرگز متوقف صحبت کردن در مورد چربی


lies-about-fat-people-extra-1
ALLGO/Unsplash

من هرگز متوقف صحبت کردن در مورد چربی می شود.

هفته گذشته کسی خواندن یکی از مقالات و او را ترک بدهید خطاب به من. این زن رفت و در یک پاراگراف یا بیشتر توضیح است که من نوشتن بیش از حد اغلب در مورد چربی است. او پرسید که آیا من می نویسم از شور و یا فقط برای گرفتن یک چک. او به من گفت من باید نوشتن در مورد چیزهای دیگر.

آه. هیچ چیز مانند یک فرد تصادفی در اینترنت پریدن به نتیجه گیری و به من گفتن که من هستم.

اما من آن را دریافت کنید. من برای همه نیست. کسی تا حالا به شما گفته است که شما بیش از حد صحبت? اگر چنین است, شما احتمالا من مردم. من بیش از حد از آنجایی که من یک دختر بچه بود و من بیش از حد تا زمانی که من در تابوت. من استفاده می شود به مردم به من گفتن من مراقبت بیش از حد, بیش از حد سایش بیش از حد آرایش…من کاملا عادت کرده اند به درک بیشتر از آنچه که باعث می شود مردم راحت است.

به مادرم گفت: من مدتها پیش این افراد نیست من مردم.

در واقع من نوشته اند صدها نفر از مقالات در مورد بسیاری از چیزها. مادری. ازدواج. بالا بردن یک بچه مبتلا به اوتیسم. وقایع کنونی. فیلم. تلویزیون. سیاست است.

اما بدون شک چیزی که مورد علاقه من به نوشتن در مورد زندگی در چربی بدن و به همین دلیل من آن را انجام دهد به طوری که اغلب.

این نیست که چیز جدیدی برای من است. من آوازی است در مورد زندگی بهترین زندگی خود را در بدن شما صرف نظر از اندازه از آنجایی که من 15 سال. در آن زمان من استفاده می شود به سفر و آواز خواندن با گروهی که انجام شده در مدارس است. پس از آن من سفر به تنهایی صحبت کردن به زنان در کلیساها.

و در حال حاضر من نوشتن در مورد آن را آنلاین. نیست این حرفه ای است که باعث می شود من نوشتن در مورد آن را من تعهد مادام العمر به این موضوع است که به من اجازه داد تا به یک حرفه ای از آن است.

من نمی خواهد جلوگیری از نوشتن در مورد مسائل اطراف چاقی تا زمانی که من اجرا از نقاط به آن را انجام دهد. در برآورد من, من نمی نوشتن در مورد آن بیش از حد. من نوشتن در مورد آن را تا آنجا که من می خواهم و این که دقیق مقدار مناسب برای من است.

من بسیاری از دلایل خوبی برای هرگز نوشتن در مورد زندگی در چربی بدن است. من را تشویق هر کسی با یک شور و شوق برای هر موضوع مهم برای حفظ در صحبت کردن به همان دلایلی.

در اینجا چند.

من می خواهم به نوشتن در مورد آن.

آخرین بررسی که تنها دلیل من مورد نیاز است. من نوشتن در مورد چربی و دلیل آن را برای من مهم است. من رشد کرده و به قرض گرفتن یک عبارت از بی نظیر Tabitha قهوه ای “که کسب و کار من.”

اگر شما یک شور و اجازه ندهید کسی به شما بگوید که شما صرف زمان بیش از حد بر روی آن. جهان نیاز به افرادی که مراقبت عمیقا. اگر شما می توانید یکی یکی.

هر بار که من نوشتن کسی به من می گوید که آنها نیاز به آن را بشنوند.

فقط این هفته کسی که مرا فرستاد این پیام: “این درست است که کلمه مرد شده است weaponized و برای تمام زندگی من به من اجازه آن را به من صدمه دیده است. اما پس از پس شما من را تبدیل به حساسیت به کلمه و دیگر آن را به عنوان یک توهین است. آن را بسیار آزاد.”

اگر شما می توانید حتی یک انسان دیگر کمتر احساس تنهایی هر بار که شما انجام چیزی که شما احساس می کنید دنیا به انجام این نیست که همه شما می توانید برای درخواست? حفظ کار خود را انجام. ارتباط بسیار مهم است.

من می خواهم بگویم که دیگر افراد چاق که آنها به اندازه کافی.

وجود دارد مقدار زیادی از پیام های تکراری در دسترس ما هر روز که ما را به احساس می کنم مثل ما چربی بدن به اندازه کافی خوب نیست. در همه جا ما به نوبه خود وجود دارد یک عدد بیانتها و معتنی به یادآوری است که نازک است که هنوز هم در چربی است نه خوب و بدن ما نیاز به تغییر در نظر گرفته شود قابل قبول است.

اگر من می گویند همان چیزهایی که اغلب به این دلیل است که من می خواهم برای ارائه به همان اندازه تکراری یادآوری است که ما کاملا خوب و درست مثل ما هستند. من می خواهم افراد چاق به تلو تلو خوردن در سراسر کار و کمتر احساس تنهایی. در همین راستا من می خواهم نازک مردم برای دیدن کلمات من و در نظر گرفتن یک دیدگاه آنها ممکن است هرگز قبل از در نظر گرفته. من متعهد به مردم در چربی بدن احساس می کنند به اندازه کافی.

که نیاز به شنیدن صدای خود را ؟ آنچه در حقیقت شما خود را که شخص دیگری می تواند پیدا کردن آزادی در دانستن? اگر شما می تواند کمک به شخص دیگری احساس بهتری در مورد خود زندگی می کردند, تجربه, چه کسی اهمیت می دهد که فکر می کند شما بیش از حد ؟

من فکر می کنم من پیام ساده دارای جایگاه مهمی در این گفتگو.

چربی مثبت آنلاین می تواند عمیق و پیچیده و طاقت فرسا است. من گوش دادن به صدها نفر از چربی است که صدای به مراتب علمی تر از خود من است. تلاش من برای دانش منجر به یادگیری در مورد مرد تاریخ است. من شده اند به طور فعال به دنبال این اطلاعات برای چندین سال و من هنوز هم چیزهای زیادی برای یادگیری. من با دقت به صحبت می کنند تنها در مورد تجارب خود را. مردم وجود دارد که می تواند پوشش گوشت این موضوع بیشتر به اندازه کافی از من می بنابراین من اجازه دهید آنها را انجام دهد.

اما وجود دارد اتاق را برای ساده صدای مثل من. افرادی که تازه به این نیاز جامعه و اصول و این چیزی است که من می تواند ارائه. یک روح زیبا به من رسیده است این هفته به اجازه دهید من می دانم که من برای اولین بار بود کسی که همیشه به او گفت که او به اندازه کافی فقط به عنوان او است. من می خواهم هر فرد چربی زنده به گوش کسی به آنها بگویید که آنها مهم امروز و برای همیشه حتی اگر آنها هرگز از دست دادن یک در هر اونس رسید.

زیبایی وجود دارد و اهمیت در سادگی است. شما لازم نیست که قبل از هر چیز ، شما حق را به آنچه شما نیاز به می گویند. کسی که نیاز به شنیدن از شما.

من اعتقاد دارم که تقریبا هر کس چیزی می گویند. من فکر می کنم بسیاری از ما می تواند شخص دیگری احساس تنهایی می کنم اگر ما می تواند کار تا زمان شجاعت و انگیزه برای به اشتراک گذاشتن تجارب. بنابراین بسیاری از ما مهم است, relatable دانش فقط پنهان شده در داخل است که می تواند تغییر کسی جهان اگر ما به اشتراک گذاشته شده آن است.

نه هر کس می خواهد به برهنه خود را, روح و من احترام است. اما هر کسی که می خواهد به صحبت کردن صحبت کردن و ایجاد ارتباط با شخص دیگری باید آن را انجام دهد. برای من, آن را در مورد اندازه بدن است. برای شما از آن می تواند به معنای واقعی کلمه در مورد هر چیز دیگری. من فکر می کنم همه داستان ما مهم هستند.

بنابراین من نگه داشتن در نوشتن در مورد چربی و تا زمانی که من لازم نیست که یک مکان به مکان دیگر. این فقط در مورد چربی است. آن را در مورد مردم احساس دیده و شنیده و درک شده است.

این است که واقعا وجود دارد هیچ راهی برای انجام این کار بیش از حد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>