چرا من ادامه خواهد داد ‘زیاده’ به COVID-19


rather-overreact-than-take-risk-1
کتی Muhammad/Instagram

خانواده من هنوز بسیار محتاط در مورد COVID-19. ما نیست و در تمام روی زمین افتاده بود برای ماه مارس آوریل و مه, اما ما در حال بسیار مراقب باشید. من را دیده اند بسیاری از دوست دختر من از فوریه. بچه ها من باید فقط به بازی کردن با یکدیگر برای نزدیک به 4 ماه در حال حاضر. برای سه ماه اول ما به ندرت خانه را ترک کرد. همه در همه ، شوهر من برای کار از خانه مقدار زیادی از زمان و ما قادر به نگه داشتن خود را تقریبا جدا شده است.

پس شوهر من تا به حال برای بازگشت به کار من تا به حال به شل به منظور قادر به دریافت چیزهای انجام می شود. اما برای من, شل شدن تا بدان معنا نیست بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

به این معنی بچه ها من در ماشین در حال حاضر زمانی که من انتخاب کنید تا مواد غذایی من. این بدان معنی است که من اجازه خواهد داد که پسر من به همراه من به فروشگاه تا زمانی که او با پوشیدن ماسک خود و حفظ فاصله اجتماعی. به جای معاشرت با پدران من از طریق پنجره ما اجازه دهید بچه های ما رفتن به استخر خود را پس از آن را در خارج از منزل و آنها در زیر همین پروتکل به عنوان ما هستند.

ما هنوز هم نمی خوردن در رستوران ها و در نظر گرفتن ما کوچکترین بچه ها به مکان های خرید در اوج بار و یا حتی با داشتن حیاط خلوت کباب با دوستان ما.

منطقه ما و اساسا به طور کامل به عقب باز اما خانواده من هنوز چسبیده به خانه با پوشیدن ماسک با استفاده از ضد عفونی کننده دست و پرش ترین تعامل اجتماعی است.

من احساس بیشتر و بیشتر به تنهایی اما من برگزاری هر حال. تا زمانی که ما یک جامد درمان یک واکسن یا واقعی مهم سازمان بهداشت و درمان می گویند آن را امن ما نه از سرگیری کسب و کار به عنوان معمول است.

من فلج ترس است. ایده گرفتن COVID-19 وحشتناک بود برای من اما من راه من را از طریق بسیاری از اضطراب. اما حتی اگر من راحت تر از من پس از من می دانید که علم را پشتیبانی نمی کند پردازان توطئه که می خواهند ما را به این باور است که COVID-19 است که هیچ چیز به نگرانی در مورد.

من یک سالم احترام به این کوروناویروس. من می دانم که آن را ممکن است برای گرفتن آن می شود و فقط پس از آن. اما وجود دارد هیچ منطقی و مبتنی بر علم راه به نتیجه گیری کرد که جهانی همه گیر است فقط NBD. COVID-19 معامله بزرگ است و من می خواهم به جای امن تر از متاسفم.

بسیاری از مردم فکر می کنند من overcautious. مردم چشم خود را جمع و snicker زمانی که من از پسر من برای ایستادن حداقل 6 فوت دور از آنها را در فروشگاه. افرادی که فکر می کنم این ویروس یک توطئه جوک های آنلاین در مورد افرادی مثل من. چند بار من به نام یک گوسفند بیش از حد بالا است به دفعات مشاهده شده است.

خوب بع بع من حدس می زنم چون من می خواهم به جای پیدا کردن که من بعد از overreacted از گرفتن هر گونه شانس وقتی که می آید به COVID-19.

من نمی خواهم این ویروس برای خودم یا خانواده ام. من نمی دانم که چگونه ما را با آن در دراز مدت اثرات هنوز مشخص نشده است و مردم در همه سنين در حال گرفتن واقعا بیمار و حتی مرگ. هیچ گوشی با تشکر از شما.

اما آن را نه فقط در مورد ما. من فقط نگران آن عبور بر روی دیگران است. قبل از علامتی انتقال است و از ما نیست واقعا زندگی در انزوای کامل همیشه وجود دارد شانس ما می تواند حامل ویروس و نه در عین حال نشان دادن علائم.

من نمی خواهم به مسئول برای عبور از این coronavirus به کسی که بیشتر آسیب پذیر تر از ما هستند. اگر من را انتخاب کنید به چشم پوشی من ماسک و صدای یورتمه رفتن اسب در اطراف هدف انجام هر TF من می خواهم من می تواند توسط یک زن مسن تنها در تلاش برای خرید صابون یا مواد غذایی برای حیوان خانگی خود را و سهوا به او حکم اعدام.

من حتی می تواند با تصویب آن به یک فرد که به نظر می رسد کاملا سالم و از آنها می تواند کسی که فقط نمی کرایه به خوبی و به پایان می رسد تا در یک یا بدتر.

ما نمی توانیم به طور کامل از بین بردن تمام خطر, اما ما می توانید انجام بهترین های ما و این چیزی است که من متعهد به انجام.

من عاشق پوشیدن ماسک ، هیچ. آن را داغ و آزار دهنده است.

آیا من دوست دارم که تنها فرد در گروه است که به سختی دیده کسی ؟ واقعا هیچ. این تنهایی.

و آیا من لذت بردن از خیره در همان چهار دیوار برای ماه ها در پایان به ندرت گرفتن بچه ها من هر کجا که شامل نیست ماندن در ماشین ؟ هیچ! من حوصله بچه ها در حال رانندگی من تا دیوار و من دوست دارم که قادر به جمع آوری تمام دوست دختر من و ما 700 بچه ها و به نوبه خود آنها را سست در حیاط کسی با گزاف گویی خانه و بارانی. من نیاز به یک استراحت.

اما این واقعیت من در این تابستان. در حال حاضر در حالی که توصیه های ایستاده, من قصد دارم به خطا به سمت احتیاط.

حتی زمانی که من دیدن هر کس در اطراف من به حالت عادی بازگشت.

حتی اگر هیچ یک از آنها را دریافت ویروس و معلوم می شود من می تواند رفته اند به هر جشن تولد, کباب کردن, استخر پارتی و GNO و امن شده است.

و حتی اگر من مجبور به ایستادن به طور کامل به تنهایی و تماشای از خارج در حالی که برای.

من می دانم که مردم من را درک کنید. این تعهد به ایمنی جدید نیست برای من. من محتاط قانون زیر فرد به عنوان یک قاعده کلی, و من می دانم که مردم من خواهد بود انتظار برای من وقتی که این گرد و غبار حل و فصل. آنها را تماشا کرده ام من خیلی مراقب باشید و برای تمام عمر من و آنها را ترک نخواهد کرد من چون من زمان بیشتری برای بازگشت به حالت عادی از آنها.

من برش هر کسی از زندگی من و یا راه رفتن به دور از آنها را هر دو. من می دانم که چقدر پیچیده این می تواند احساس و اعتقاد من مناسب ترین افراد در تلاش هستند تا به بهترین انتخاب برای خانواده خود را. حتی کارشناسان نیست و در روشن اجماع در مورد چیزهایی مانند بازگشت به مدرسه در پاییز. این آسان نیست.

این درست است که من می خواهم به جای انجام بیش از حد و پیدا کردن بعد که نبود آن به شدت لازم است نسبت به انجام بیش از حد کوچک و یادگیری راه سخت است که من باید بیشتر مراقب باشید. این چیزی است که احساس می کند در حق من.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>