چرا Heesen جدید 164-پا ترجمه شده باعث می شود کامل دوم ‘صفحه اصلی’

چگونه یک سازنده ترجمه شده نگه دارید و یک قایق بادبانی سری تازه به خصوص با تقریبا یکسان بیرونی? برای Heesen پروژه آلتئا دو راه حل های خود را ارائه شده است: سفارشی داخلی و با استفاده از آخرین فن آوری موتور. 164-ft. Altea را نه تنها sistership به خانه, Heesen پیشگامانه ترکیبی قایق بادبانی راه اندازی در سال 2017. این دو بیشتر شبیه دوقلوهای همسان با استفاده از همان “نوا پلاس” بیرونی طراحی و مهندسی سیستم عامل توسعه یافته توسط امگا معماران.

سه سال در, اما, Altea را نشان می دهد که چگونه به تکامل یک سری با استفاده از آخرین دوقلو MTU 12V 2000 موتورهای دیزل و داشتن کریستیانو Gatto طراحی یک نوع بسیار متفاوت از فضای داخلی از خانه. در حالی که خانه بود, نسبتا, مینیمالیستی, stark, داخلی, Gatto را آلتئا ایجاد یک فضای آرامش بخش با نور و خنثی رنگ تن فراوان استفاده از روکش چوب و مقدار زیادی از نور جریان از طریق کف به سقف پنجره. ایتالیایی طراح با استفاده از رنگ آمیزی canaletto و آمریکا گردو به عنوان اصلی جنگل برای کف سازی و نازک کاری, در حالی که همچنین تزئینات مناطق مانند سالن و مجموعه کارشناسی ارشد با فرش های سفارشی. Gatto تیم نیز شاغل چرم نرم و در مکان های مخملی به عنوان تر و تمیز برای آنچه که معلوم می شود بسیار ظریف انجام نگرفته داخلی. آسمان, سالن, ساخته شده, سرگرمی, مرکز, با, بار, باز می شود و از طریق شیشه ای لغزنده به یک منطقه ناهار خوری.

قایق بادبانی نیز دارای کارشناسی ارشد مجموعه VIP و چهار مهمان staterooms به جای 12. مالک مجموعه و VIP هستند و در همان سطح به عنوان سالن. کامل-پرتو صاحب چهارم شامل یک اتاق خواب بزرگ و en-مجموعه جداگانه با دوش و وان و همچنین به عنوان یک دفتر. در پایین عرشه چهار مهمان staterooms کامل بدنسازی و پنج کابین برای یک خدمه نه.

Altea

کامل-پرتو صاحب مجموعه شامل یک اتاق, en مجموعه جداگانه با دوش و وان حمام و همچنین دسترسی به سالن اصلی. Heesen قایق بادبانی

مانند خانه, Altea بیرونی حملات متمایز مطرح, با, تکیه, پنجره-تحت سلطه topsides که گسترش تمام راه را به جلو ایجاد یک محافظت چوب ساج-کفی تعظیم منطقه برای باز هوا lounging. در استرن های عقبی پلت فرم قرار گرفته است سطح آب را با ارائه یکی دیگر از منطقه برای lounging و به سادگی با بهره گیری از نظر و یا راه اندازی اسباب بازی را به دریا. امگا معماران نیز طراحی شده بخشی از روبنا به قطع بیش از staterooms ارائه سایه در حالی که همچنین یکپارچه سازی معماری با وسعت زیادی از شیشه ای.

Altea را 1500-hp MTU موتور خود را حداکثر با سرعت از 19.5 گره که باعث می شود او چهار تا پنج گره سریع تر از سنتی جابه جایی قایق بادبانی. در 12 گره او اطلس طیف وسیعی از 3,750 مایل دریایی. او بزرگ و فضای داخلی راحت و کم عمق-پیش نویس بدنه و محدوده خود را ایده آل قایق بادبانی برای باهاما یا مدیترانه در حالی که همچنین اجازه می دهد صاحبان به حرکت به سرعت از بین مقصد. او در حال برنامه ریزی برای راه اندازی در سال 2023.

دیدن عکس های بیشتر از آلتئا زیر:

Heesen Altea

Altea را سریع جابجایی در حال اجرا سطح می رسد 19 گره–پنج گره سریع تر از کامل جابه جایی پوسته–و او را یک اطلس محدوده در 12 گره.

Heesen Altea

این Skylounge با داخلی توسط Cristiano Gatto. Heesen قایق بادبانی

Heesen Altea

مشخصات تعریف شده توسط کف به سقف پنجره. Heesen قایق بادبانی

Heesen Altea

اصلی سالن با استفاده از خاموش زنگ های خنثی برای انجام نگرفته حس ظرافت. Heesen قایق بادبانی

Heesen Altea

Altea را, جای بدنسازی. Heesen قایق بادبانی

Heesen Altea

یکی دیگر اجتماعی منطقه در سر. Heesen قایق بادبانی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>