چرا جهانی هنر تجمع کرده و تبدیل به یک زیست کابوس—حتی قبل از Covid-19

نمایشگاه هنر—کسانی که متحرک اعیاد از فروشندگان جمع و هزاران آثار حمل در سراسر جهان—گسترش اند مانند دیوانه. ده ها تن شد و در دفتر ثبت دعاوی حقوقی برای این بهار به تنهایی. همه شکایت می کند اما همه می رود. و یا آنها را قبل از Covid-19 کاهش یا به تعویق افتاد فقط در مورد هر جشنواره و رویداد میله میله برای بهار از آسیا هفته نیویورک به هنر پاریس به دوسالانه ونیز.

من در کتیبه لندن در پاییز گذشته هنگامی که آن را به من زده با نیروی: من تا به حال پرواز از نیویورک بود و دیدن هنر نمایندگی مجاز و فروش که گالری فضاهای تنها یک بلوک یا دو تا از آپارتمان من. چه هزینه های زیست محیطی حمل و نقل همه ما و آثار خود را ؟ محیط زیست صحبت کردن آن را سخت به تصور کنید که بدتر مفهوم است.

وجود دارد و غنی از طنز در آن برخی از آثار به حال طبیعت-جشن تم مثل Andy Goldsworthy را Red river, rock, Dumfriesshire, اسکاتلند. برای روکش کردن: من تا به حال پرواز از 3400 مایل در یک گاز guzzling هواپیما بنابراین من فکر می کنم می تواند سبز. و من آن را بیش از یک بار.

Visitors to the Richard Green stand at Regents ParkFrieze Masters, London, UK - 02 Oct 2019 It covers several thousand years of art from 130 of the world's leading modern and historical galleries. It showcases art from the ancient era alongside Old Masters through to the late 20th century. The fair is open to the public 03-06 October.

بازدید کنندگان در کتیبه کارشناسی ارشد, لندن 2019. پسر بل/شاتر

آن را به عنوان معلوم من تنها کسی هستم که با شنیدن رکورد ابتدا. “این یک درمان موضوع است. و آن را وجودی می گوید:” نقاش الکسیس Rockman که اختصاص داده شده کار خود را به محیط زیست تم. “چه چیزی درست کنم؟” هر چند Rockman اذعان می کند او سفر های زیادی برای هر دو کسب و کار و لذت او می گوید که او نمی رفتن به نمایشگاه ،

“این یک مشکل و آن را در ذهن همه می گوید:” هنر مشاور لیزا شیف از SFA مشاوره.

شیف تخمین می زند او می شود در یک هواپیما از سه یا چهار بار در سال برای نمایشگاه اما در حال حاضر سوال در هر سفر. او مگس کمتر به دفاتر در لس آنجلس و لندن است. “این اولین گام برای رفتن [به نمایشگاه] در همه,” او می گوید. “این دوسالانه و triennials بیش از حد. دنیای هنر است که در nonstop حمل و نقل.”

افرادی که از اجرای این حوادث قطعا آگاهی از این مسائل است. “آن بوده است که در ذهن ما برای سال ها می گوید:” ویکتوریا Siddall جهانی مدیر کتیبه نمایشگاه. “ده سال پیش ما تا به حال یک کربن حسابرسی به عنوان یک شرکت و بزرگترین تغییر از ما می تواند خواهد بود تعویض به بیودیزل” برای تولید برق در حوادث. “اما از آن زمان تا سال گذشته برای سوخت به توسعه است که ما می توانید استفاده کنید.” لندن نمایشگاه من با حضور, در واقع طراحی شده توسط بازیافت روغن نباتی هر چند آن را با صدای بلند تبلیغ.

Robert Indiana, ONE Through ZERO (1980-2002) Presented by Waddington Custot - Frieze Sculpture, one of the largest outdoor exhibitions in London, including work by 25 international artists from across five continents in Regents Park from 3rd July - 6th October 2019.Frieze Sculpture Park, London, UK - 02 Jul 2019

رابرت ایندیانا را با این نسخهها کار در کتیبه مجسمه سازی. پسر بل/شاتر

که پیشرفت اما البته این مسافرت هوایی و حمل و نقل که واقعا اضافه کردن. من فکر می کنم سری 10 رابرت ایندیانا آثار بودند که در نمایش در کتیبه مجسمه تمام هشت پا بلند ساخته شده از فولاد. Siddall به من می گوید که کار حمل و نقل از طریق زمین و دریا به تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب. “برخی از هنرمندان را نمی خواهد اجازه می دهد کار خود را به حمل هوایی” او می گوید.

بسیاری از بار می افتد در جهان-trotting به از گالری خود را. “شاید هنرمندان نیاز به گام تا و تقاضا بیشتر” چگونه هنرمند و پرشور سازگار با محیط زیست-فعال جاستین برایس Guariglia آن قرار می دهد (او یک سری به درستی به نام “ما سیارک”). او در آغاز بحث در مورد این موضوع با او بلژیک, گالری Maruani مرسیه که پنجه مشکل با جبران کربن.

“ما جبران همه ما CO2 تولید گازهای گلخانه ای” لوران مرسیه به من می گوید. این اعتصاب به عنوان حداقل مشروع شروع می شود. “که شامل ما بلیط هواپیما, هنر, حمل و نقل, گرمایش, از, گالری اتومبیل و کامیون ها. پول ما استفاده می شود به خرید کوره در مالاوی برای کمک به جلوگیری از جنگل زدایی و کاهش آتش دود.” در 2019, گالری جبران آن در مجموع برآورد سالانه رد پا از 134 تن CO2.

Justin Brice Guariglia: We Are the Asteroid

جاستین برایس Guariglia: ما شهاب سنگ’ 2019 حسن هنرمند

هنرمند اردن Wolfson نمی خواهم یک روز تعطیل در حال حاضر از فروشنده David Zwirner و به جای آن درخواست شده است که گالری خرید به اندازه کافی جبران کربن برای کاهش Zwirner شخصی مسافرت های بین المللی در سال 2019. این کار را کرد.

این Zwirner گالری همچنین با اشاره به آن مشاهده کاربران آنلاین حاضر در اتاق به عنوان یک گام مثبت. آن را دیده دراماتیک چشم انداز مثبت در هر دو نمایش و فروش. البته یک نمایشگاه آنلاین است همان چیزی که به عنوان احشایی تجربه بودن در همان اتاق به عنوان یک کار بزرگ هنری. و یا مشاهده آن با افراد همفکر است که می تواند بخشی از یک گفت و گو در مورد آن.

مردم همچنان به خودمو و احتمالا اشفتگی فکری موقتی. چگونه در مورد میلیاردر بیودیزل جت که حرکت شبیه چمچه زنی تا آثار هنری در راه نمایشگاه—high-end استفاده مشترک از ماشین! تنها راه حل واقعا مشکل ممکن است به دنبال رهبری هنر بازل: در ماه فوریه آن را لغو آن هنگ کنگ نمایشگاه میله میله برای ماه مارس. اما به دلیل coronavirus. هنگامی که یک بحران بهداشت عمومی معلوم می شود appealingly دوستدار محیط زیست, شما می دانید که ما در حال زندگی در عجیب و غریب روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>