Self Care
امی Frazier, تیراندازی, بچه ها, عکاسی/گتی

هفته گذشته من خودم قبل از من به رختخواب رفت که من می خواهم در اوایل رشد و اجرا من از راه قبل از آن بیش از حد گرم است. ما شده ایم پس نادر heatwave جایی که من زندگی می کنند و اگر شما نمی توانید و انجام آن سخت است (نه به ذکر است نا امن) به ورزش در 90-درجه حرارت با رطوبت بالا.

وقتی بیدار شدم بچه ها من هنوز کاملا به خواب رفته و خواهد بود برای چند ساعت با توجه به نوجوان خود-خواب برنامه. من می خواهم از قول من دختر ما می خواهم به دریافت slushie بعد از آن در بعد از ظهر زمانی که من با انجام کار قبل از او رفت و به خانه پدرش برای شب.

من در رختخواب و سعی کردم فکر کنم تمام این دلایل که چرا من نباید برای اجرا. من واقعا احساس آن اگر چه من بیدار در زمان مناسب.

من سعی کردم به صحبت خودم را از هدف من می خواهم برای خودم حتی اگر من هرگز پشیمان تمرین.

به عنوان من رسیده به گوشی خود را به حرکت به جای من متوجه شدم اگر من به لب به لب من در عمل و خارج وجود دارد به زودی زمان اجرا می شود خارج. مطمئن, من می خواهم که روز به گرفتن کار انجام می شود بنابراین من هنوز هم می تواند دخترم را به او درمان قبل از او در سمت چپ برای شب.

منظورم این است که من همیشه در اینجا به خوبی به من وعده داده به هر کس دیگری — بچه ها من سردبیران دوستان من و دیگر اعضای خانواده. اگر من می گویند من قصد دارم به انجام چیزی است که من از طریق, به جز برای کسانی که نادر زمانی که شرایط خارج از کنترل من است.

پس چرا از آن است که بسیار آسان به ضربه خودم ؟ چرا من پیدا کردن آن قابل قبول به من زمان, بنابراین من می توانید انجام تعهدات به دیگران تنها به قرار دادن آنهایی که من را به خودم ؟ و چرا من این کار را زمانی که من می دانم و کامل است آن برگ من عصبانی و رنجش هر لعنت ؟

آن را هیچ کس دیگری را تقصیر هنگامی که ما شکستن ملاقات با خودمان است. وجود دارد خواهد بود هر کس به سرزنش اما من تا به حال من خودم را در پشت رایتر قلم چیزی است که من واقعا می خواهید برای انجام به دلیل پاداش می رود راه طولانی و انجام روز من انجام تمام مسئولیت های دیگر.

این همه بخشی از بودن یک مادر, من آن را دریافت کنید. ما احساس می کنیم باید به قربانی کردن خودمان برای اولین بار پس ما می شود و یا این که برای هر کس دیگری.

که آیا ما آن را بپذیرد یا نه ما نمی خواهید به نظر می رسد خودخواه با گفتن یک دوست “نه” هنگامی که ما می دانیم که ما اصلا انرژی برای آنها.

ما در حفاری بازگشت به اعماق دوران کودکی ما و می خواهید تا برای همه اشتباهات پدر و مادر ما doled و ما نفرت “نه” گفتن به فرزندان ما و یا اجازه آنها را می دانیم ما تغییر ذهن ما در مورد ساخت های مورد علاقه خود را شام.

ما آنها را به خرید چیزهای جدید قبل از اینکه ما به جای ده ساله لباس زیر.

ما مطمئن شوید که قرار ملاقات خود را تا به امروز در حالی که همه غفلت خود ما از آنجا که ما فکر می کنم: “من می توانم صبر کنید. من می توانید آن را انجام دهید بعد.”

هنگامی که ما بچه ها, ما از خود ما برنامه قادر به آمدن و رفتن ما به عنوان لطفا و اولویت بندی خودمان را به یادگیری چگونه به انجام این کار با کمی انسان بودن به ما وابسته. و لعنت آن را سخت به انجام هر دو است.

ما می گویند که ما لازم نیست که زمان برای مراقبت از خود است. ما ادعا می کنند ما بیش از حد شلوغ برای خواندن هر مطلب حتی اگر ما به شدت آن را از دست.

ما را به بهانه و به وعده خودمان را بدون حتی فکر کردن در مورد آن است. سپس ما آن رنج می برند.

من آموخته ام این راه سخت است. پس از تبدیل شدن به یک مادر هفده سال پیش این همان چیزی است که من فکر کردم یک مادر خوب بود. من نمیفهمد من می خواهم هر کس برای اولین بار — و اگر وجود دارد چیزی است که تا به حال برای رفتن و یا به خوبی از آن خواهد شد به من و من برنامه ها و سرگرمی های من.

این مدت زمان طولانی به یاد بگیرند که شما می توانید یک مادر بزرگ و وعده های خود را به خودتان. دو ناسازگار نیست.

من سال ها وقت صرف بودن رنجش پرتاب آغوش من و گفت: خوب من فقط آن را انجام نمی, بنابراین هر کس می تواند یک قطعه از من. من واقعا در آن خوب بود و تلخ شهید.

سپس متوجه شدم من تا به حال انجام بود ماندن درست به بسیاری از تعهدات من به خودم که مهم بودند: گرفتن زود به رختخواب اگر من نیاز به خواب بیشتری حتی اگر آن را به معنای لغو سکسی زمان یا قبل از تعهد. ماندن درست به اهداف من با کار و سلامت من. تلاش برای به رسمیت شناختن زمانی که من فراموش کردن در مورد من حتی اگر من احساس خودخواه برای صحبت کردن در مورد آن.

حقیقت این است که هیچ کس در حال رفتن به مدافع برای ما اما ما است. هیچ کس در حال رفتن به در حاشیه ایستاده و تماشا به مطمئن شوید که ما را به سکوت وعده ما ساخته شده ایم برای خودمان که آیا آنها ساخته شد در سال گذشته در هفته گذشته و یا شب گذشته.

پس, دفعه بعد شما فکر می کنم در مورد دادن چیزی یا خودتان گفتن “نه” زمانی که شما واقعا می خواهید به می گویند بله فکر می کنم در مورد پرتال تخصصی اولی شما را از طریق رفتن برای دیدار با این تعهدات به بچه های خود را, شریک زندگی خود را کار خود و یا عزیزان خود را.

سپس از خود بپرسید که چرا شما احساس می کنید آن را خوب به ضربه خود را اگر شما نمی خواهد آن را انجام دهد به دیگران.

هنگامی که شما از خود بپرسید که سوال شما پیدا کردن آن سخت تر و سخت تر به بهانه. هنگامی که شما انجام این کار, شما هرگز به بازگشت — از آنجا که شما کشف دقیقا چقدر بهتر شما احساس می کنید زمانی که شما با افتخار خود را فقط به عنوان آنجا که می خواهد افتخار خانواده خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de