چرا جنایتکاران شایسته برای رای دادن به هر حال ؟


criminal-voting-1
مامان ترسناک و Juj وین/گتی

من درک انگیزه دادن به مردم اجازه می دهد با سوابق جنایی برای رای دادن. به نظر می رسد تقریبا در تضاد اخلاقی ناعادلانه حتی اجازه می دهد تا کسی که ثابت کرده است خود را به تصمیم گیری های بد در زندگی خود را برای تصمیم گیری در مورد چگونه ما دولت اجرا شده است که بر زندگی دیگران. نیست و آنها در حال حاضر خود را ثابت کرده غیرقابل اعتماد? چرا به ما اعتماد یک جانی قضاوت در مورد هر چیزی?

اما بیایید تجزیه و تحلیل برای یک لحظه چه رای گیری واقع شده است. برای بسیاری از رقابت های سیاسی وجود دارد به طور معمول تنها دو نامزد جدی در انتخابات گاهی اوقات یک یا دو مطلب که هر گونه شانس برنده شدن. هر یک از این نامزدها انتخاب شده است تا فرآیندهای دموکراتیک مانند انتخابات مقدماتی یا از طریق جمع آوری امضا. چه آسیب خواهد جنایی در واقع تحمیل با انتخاب یک نامزد دیگر که هر شهروند دیگر که بازیگران همان رای است همچنین تحمیل? می گویند یک جانی باید بدون حق رای است نشان می دهد که جانی نظر از چه کسی باید اجرا چیزهایی است که در خود و برای خود یک جنایتکار ایده. آن پس از آن می ایستد به همین دلیل است که هر کسی که کست همان رای به عنوان یک جانی باید تعریف نیز یک جنایتکار. ببینید با چه منطقی این استدلال واقع است ؟

شاید ما باید در نظر بگیرید که هر انسانی که به طور فعال به گام برای شرکت در فرایند دموکراتیک مایل به شرکت در این روند به همین دلیل هر کس دیگری — از آنجا که آنها مایل به حفظ و پیشبرد رفاه خود را به عنوان به خوبی به عنوان رفاه خود و جامعه به عنوان یک کل. شاید ما باید در نظر بگیرید که یک جانی است که وقت خود را در خدمت با توجه به قانون بهترین شانس نسبى اگر جامعه که او بازگشت و او را ارائه می دهد همان حقوق را به عنوان هر کس دیگری.

نه تنها این, اما می تواند ما فقط نگاهی به اطراف نگاه کنید و توجه داشته باشید که انواع ساده لوحانه تصمیم گیری است که غیر جنایتکاران شده است به تازگی ؟ آیا شما شده است در Facebook به تازگی دیده می شود و تئوری های توطئه در گردش? آیا شما دیده می شود ضد ماسک را استدلال ؟ آیا شما می بینید که فورت مایرز مردی که فریاد زد “من احساس خطر می کنند!” در سالمندان زن در Costco? اگر ما در حال رفتن به محدود کردن هر کسی حق رای من پیشنهاد می کنم شروع می کنیم اول با asshats که تئوری های توطئه در Facebook و فریاد خریداران همکار در Costco. من اعتماد به توانایی بیشتر از “مجرمان” به ملاحظه انتخاب یک نامزد بیش از این کامل تشکرها.

ما چگونه تصمیم می گیرید که ما برچسب های جنایی?

Voting booths in polling place
Hill Street Studios/گتی

اما اجازه دهید در حال حاضر کنار این دلایل معتبر چرا جنایتکاران باید مجاز به استخدام گیری برای خدمتگزاران مردم و بیایید به جای به نوبه خود توجه ما را به این آرایش از ما زندانی جمعیت. حبس نرخ به شدت اریب به مجازات سیاه مردمی به مراتب بیشتر به شدت از سفید پوستان است. مردم سیاه و سفید تشکیل می دهند تنها 13 درصد از جمعیت به طور کلی, اما آنها شامل نزدیک به 60 درصد از جمعیت زندانی نسبت به افرادی که شامل 76 درصد از جمعیت اما زير 19 درصد از جمعیت زندانی.

اما اما امامی گوید نژادپرستانه شاید مردم نباید مرتکب آنقدر جرم و جنایت!

به جز اجرای قانون و نظام عدالت کیفری هستند نژادپرستانه AF. پلیس جلو, سیاه, مردم, بیش, بیشتر از افراد سفید و زمانی که سیاه مردمی متهم از چیزی است که آنها بیشتر احتمال دارد به اعدام محکوم از مردم سفید و هنگامی که آنها را محکوم به چیزی است که آنها احتمال بیشتری برای دریافت شدیدتر جمله از یک فرد سفید که تا به حال مرتکب شده دقیقا همان جرم.

برای مثال تنها 5 درصد از مواد مخدر کاربران سیاه و سفید هستند و در عین حال آنها نماینده 29 درصد از بازداشت و 33 درصد از incarcerations برای مبارزه با مواد مخدر و جرائم. برای همه نوع از جرم و جنایت, سیاه مردان دریافت احکام به طور میانگین 19.1% بیش از مردان سفید پوست که مرتکب همان جرم حتی زمانی که سابقه خشونت به حساب گرفته شده است.

مسدود کردن گناهکار حق رای 100% یک حرکت سیاسی است.

مطمئن باشید زمانی که سیاستمداران (دفعات بازدید: جمهوری خواهان) سعی کنید برای جلوگیری از رای گیری حقوق برای felons آنها کاملا نیست و انجام این کار به دلایل اخلاقی. آنها محاسبه کرده اند که اگر felons رای آنها به احتمال زیاد رای دموکرات.

در فلوریدا برای مثال متمم 4 بود که اکثریت تصویب در سال 2018 اجازه می دهد برای felons برای رای دادن به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال اتمام تمام شرایط از جمله. (قبل از این felons در فلوریدا ممنوع شده است از رای گیری برای زندگی.) جمهوری خواه فرماندار ریک Desantis شناخت سیاسی precariousness متمم 4 نشان داده و برای خود و همکاران خود را بلافاصله امضا لایحه تعریف شده است که “کلیه قوانین و مقررات” به این معنی که تمام جریمه ها و هزینه ها و جبران مربوط به یک مورد باید پرداخت شود در تمامیت خود را قبل از یک جانی می تواند ورزش خود رأی است. با وجود این دولت اعتراف آنها حتی نمی باید یک روش که برای پیگیری گفت: جریمه و بنابراین نمی توانند ارائه اطلاعات به عنوان به آنچه که هر جانی ممکن است مدیون است. کارشناسان تخمین زده می شود که این بلوک 87 درصد از جانی مردم از رای دادن. یک قاضی فدرال حکم داد این اقدام خلاف قانون اساسی اما این روند تجدید نظر در drags حتی از طریق امروز.

شما شروع به دیدن چگونه سیستم تنظیم شده است برای نگه داشتن مردم از غرفه رای گیری? بنابراین این امر می تواند یک چیز می گویند که ما نمی اعتماد جنایتکاران و بنابراین باید آنها را ندارند حق رای. اما در حال حاضر به دلیل امریکا نژادپرستانه-کون, سیستم, آنچه ما واقعا گفتن این است که “ما نمی خواهیم مردم را به رای دادن.” اجازه دهید فقط نگه داشتن آن واقعی لطفا.

تا زمانی که ما به طور کامل خلاص شدن از شر اجرای قانون و عدالت کیفری از تعصب نژادی ما نمی تواند به ادعای هر نوع اخلاقی با توجه به جرم و جنایت و رای گیری. پس از همه, اگر ما در حال نگه داشتن یک سیستم است که ناعادلانه incarcerates سیاه پوستان در مقایسه با همتایان سفید که در اینجا است که واقعا ارتکاب جرم است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>