چرا Crosskart مسابقه در مانتیسلو ممکن است احمقانه ترین موتوری از لحظه

پایین آمدن به نوبه 1 در مانتیسلو باشگاه موتور (MMC) پیگیری در حالی که در بالای ششم دنده است که همیشه یک چیزی روی حیله و تزویر. شما در حال ترمز در سراشیبی و به چالش کشیدن دست راست به نوبه خود نشسته در پایین سر راست. در حال حاضر یک موتور در یک 13,200-rpm redline است keening پشت سر من; من سخت بر روی ترمز و right-hander در حال آمدن است تا سریع.

اما من نمی نوبه خود چرخ. به جای استفاده از وسیله نقلیه فریاد کردن آهنگ بر روی چمن. من پیچ و تاب و چرخ در حال حاضر و یک وری روی چمن قبل از cresting اندکی افزایش و انفجار بر روی مسیر هموار. اما 20 ثانیه بعد من شخم کردن آهنگ دوباره تف خاک از چرخ های عقب.

Crosskart racing at Monitcello Motor Club.

Crosskart مسابقه در مانتیسلو باشگاه موتور. عکس توسط کریستوفر Szczypala حسن مانتیسلو باشگاه موتور.

برای اولین بار اشتباهات در یک دور مسابقه? نوچ. من به خلبانی “crosskart” ماشین مسابقه حشره دار-سبک دستگاه با یک تک صندلی چهار لاستیک برجسته در هر انتها و 750 سی سی موتور سیکلت موتور نصب شده در عقب.

شاید همه که اجتماعی فاصله ساخته شده مردمی در نیویورک برتر (و بسیار آراسته) در مسیر خصوصی و حتی بیشتر تخیلی است. این تیم در Catskills مبتنی بر مانتیسلو در زمان برخی از درختان در مرکز جنوب آن دوره و آن را تبدیل به یک خاک و چمن راه است که هر دو تقاطع و می پیوندد تا با آسفالت.

نتیجه یک rallycross مدار که شامل سریع روی آسفالته مصنوعی; یک دیوانه کور داش تا خاک تپه و حداقل دو پتانسیل جهش. حتی بهتر از آنها در حال ساخت یک چرخ به چرخ مسابقه از دوره جدید برای اعضا.

The new off-road track component at Monticello Motor Club.

جدید خارج از مسیر جاده جزء در مانتیسلو باشگاه موتور. عکس توسط کریستوفر Szczypala حسن مانتیسلو باشگاه موتور.

“ما خواستار آن مسابقه قهرمانان می گوید:” آری اشتراوس مدیر عامل شرکت MMC. “آن را نهایی سوار-و-رانندگی-spec مسابقه سری. دوازده رانندگان مسابقه را هر دو پورشه Caymans و تجمع کالسکه برای تصمیم گیری است که راننده نهایی در هر سطح.”

این ایده بی پروا است. دلار 37,500 خرید در قیمت برای کل سه مسابقه فصل شامل هر دو یک پورشه—با رول کیج و Speedcar Xtrem crosskart. همه مشخص خواهد شد دقیقا همان رقبای اختصاص داده خواهد شد یک ماشین تصادفی نافی هر گونه عملکرد بالقوه مزایای.

Crosskart racing at Monitcello Motor Club.

نویسنده Jason H. هارپر در کنار Speedcar Xtrem برای حس از چشم انداز. عکس توسط کریستوفر Szczypala حسن مانتیسلو باشگاه موتور.

در نیمه اول مسابقه روز ده رانندگان شکسته خواهد شد به گرم و هر مسابقه را سه بار در کیمن جمع آوری امتیاز. در نیمه دوم آنها مسابقه را سه بار در کالسکه. آره شما که راست: شش مسابقه در یک روز. “صدای بیش از حد ؟” می پرسد اشتراوس. “سپس این سری است که برای شما نیست.” در پایان این فصل به طور کلی برنده خواهد شد تاج گذاری.

Crosskart racing at Monitcello Motor Club.

گوش دادن به آخرین لحظه دستورالعمل قبل از اجازه دادن به سست است. عکس توسط کریستوفر Szczypala حسن مانتیسلو باشگاه موتور.

“پس ما باز ما ارسال یک زن و شوهر از اعضای ده به semipro و نرم افزار مسابقه سری می گوید:” اشتراوس. “اما این سری واقعا گران به اجرا را تا مقدار زیادی از زمان سفر در سراسر کشور. این یک فرصت برای انجام کاری منحصر به فرد و آوردن برخی از کسانی که پشت روروک مخصوص بچه ها. همچنین رفتن به یک نمایش بزرگ’ نوع عینک به آن است. شما می توانید تصور کنید کسانی که کالسکه مسابقه در خاک side by side?”

Crosskart racing at Monitcello Motor Club.

باشگاه rallycross-سبک مدار شامل بر روی آسفالته مصنوعی خاک تپه و حداقل دو پتانسیل جهش. عکس توسط کریستوفر Szczypala حسن مانتیسلو باشگاه موتور.

حتی پس از تجربه این دوره و حشره خودم این ایده به نظر می رسد وحشی—شاید مهیج ترین مسابقه در ایالات متحده در حال حاضر در زمان Covid-19 هنگامی که بسیاری از آهنگ های آنها بسته شده است. (MMC باز است اما با دقت پیوستن به اجتماعی-فاصله دستورالعمل.)

این crosskarts ساخته شده در اسپانیا و بسیار محبوب در اروپا به شدت سریع است. آنها باید ترتیبی جعبه دنده است که نیاز به استفاده از یک کلاچ است. وجود یک ترمز دستی, بیش از حد, اگر شما می خواهید برای دریافت به طور جدی وری تجمع ،

Crosskart racing at Monitcello Motor Club.

ساخته شده در اسپانیا single-seater دارای یک جعبه دنده ترتیبی که نیاز به استفاده از یک کلاچ است. عکس توسط کریستوفر Szczypala حسن مانتیسلو باشگاه موتور.

در اولین جلسه بعد از ظهر در ماه ژوئن آسمان باز با باران و آب و دانه من کلاه افتاب که من کوبیدن پایین مسیر. (هیچ جلو پنجره تنها فلزی صفحه نمایش است.) جای تعجب کشش مطمئن است و grippy حتی در آسفالته. به عنوان به زودی به عنوان حشره بازدید خاک اگر پیدا کنم من می توانید آن را در اطراف شناور با علاوه بر این از چپ پا ترمز.

اما پس از آن من به عنوان دیده بان دو کالسکه در این دوره به طور همزمان سرنشین با MMC ساکن تجمع متخصص, کریس Duplessis و یک ایرلندی راننده رالی بری مک کنا (که واردات این کالسکه برای باشگاه).

Crosskart racing at Monitcello Motor Club.

این Speedcar Xtrem دارای 750 سی سی موتور سیکلت موتور نصب شده در عقب ساخت خودرو بسیار سریع است. عکس توسط کریستوفر Szczypala حسن مانتیسلو باشگاه موتور.

سرعت آنها را حمل بر روی چمن و به عقب بر روی آهنگ باور نکردنی هستند. در یک نقطه آنها هر دو به معنای واقعی کلمه در هوا وری. آنها به نحوی به زمین نشسته و حمل و نقل.

“شما ممکن است پیدا کردن این است که سرگرم کننده ترین شما تا کنون به حال بر روی چهار چرخ” می گوید اشتراوس, بعد, من به عنوان قطره ای عرق و آب باران. او فقط ممکن است حق.

مانتیسلو باشگاه موتور مسابقه قهرمان باز است به اعضاء. دو اسلات هنوز هم در حال حاضر باز است. قیمت گذاری برای عضویت شروع می شود در $65,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im