بالا: ردیف ژاکت; Valentino پیراهن ابریشم; Salvatore Ferragamo شلوار پشم; John Lobb کفش چرم; Berluti عینک آفتابی تام فورد جیر کیف.

با افزایش دما, لباس کدهای استراحت. زمستان چرخش كشور لایه می دهد راه را به جسورانه breezier کرایه با کراوات کمیاب شدن مچ پا به عنوان ظهور مجدد و رنگ می آید به تمرکز. در این فصل به خصوص طراحان در حال تشویق مردان به انعطاف پذیری خود را sartorial عصب و در حالی که برخی از ایده های ارائه شده در بهار/تابستان باند فرودگاه بهترین سمت چپ وجود دارد—در اینجا شما با اسید شسته chinos و کسب و کار گاه به گاه caftans—بیانیه پیراهن دیده می شود در همه جا از پاریس به میلان ارائه می دهد مقدار کامل از جسارت. غیر منتظره و در عین حال آسان برای پوشیدن آن را شگفت آور همه کاره راه برای اضافه کردن برخی از ضربه به کمد لباس خود را بدون veering به طاووس سر قلمرو.

ارائه شده در کتان و ابریشم جدید نسخه یک louche, bon طلب درخواست تجدید نظر است که با این نسخهها کار به خوبی فراتر از تعطیلات gallivanting. اگر شما در حال حاضر ماهر در استفاده از کراوات و یا جیب مربع to punctuate سنتی خیاطی با یک پاپ از رنگ و الگوی در نظر گرفتن بیانیه پیراهن یک فرمت از همان اصل فقط در بزرگتر بوم.

Pierre-Louis Mascia راه اندازی eponymous خود با خط هنرمندانه چاپ روسری که در نهایت منجر به تی شرت, در حال حاضر یک عامل اصلی از نام تجاری خود را. “من نمی طراحی بر اساس روند” Mascia می گوید; طراح, تماس, چاپ پیراهن ابریشم “کلاسیک” و می گوید باید آن را “یک جزء اصلی در مردان کمد.” حتی هرمس که سنگر و استحکامات از انجام نگرفته و پالایش و نتیجه آن در مجموعه بهار با پیراهن ساخته شده از یک درهم آمیخته از خانه را امضا foulard چاپ. هنگامی که یک نام تجاری جشن برای آن ظرافت تصمیم می گیرد تا با صدای بلند که چراغ سبز به راه رفتن بر روی وایلدر طرف.

The Armoury suede jacket; Lemaire camp-collar printed voile viscose shirt; Corneliani cotton pants; Tod’s suede Chelsea boots; Bennett Winch leather folio.

این زره قنتد, ژاکت; Lemaire چاپ voile ویسکوز شرت; Corneliani شلوار; تد است چلسی چکمه; بنت وینچ leather folio. Joshua Scott

“این رنگارنگ الگو پیراهن تفسیر نیازهای معاصر آقایان به طور مداوم در حال حرکت بین کسب و کار و اوقات فراغت درگیری می گوید:” آنتونیو د Matteis مدیر عامل شرکت Kiton یکی دیگر از نام تجاری ساخته شده است که روشن گل-الگو پیراهن بهار سنگ بنای. “ما فکر نمی کنیم این تی شرت ها, جسورانه,” او می افزاید: اشاره آنها “را لمس nonchalance به رسمی کمد لباس مردان.”

برای آن مد-هفته ارائه Kiton زوج پیراهن با سبک unconstructed تریل و تر و تمیز پنبه پارچه جناغی بافتن شلوار هوشمند-نگاه گاه به گاه است که نمی تواند خارج از محل در جمعه دفتر و یا برای شنبه نوشیدنی. در باند فرودگاه, Saint Laurent نرم تیز برش دو سینه کت و شلوار با یک گیاه شناسی-چاپ تی شرت در یک شربت پالت در حالی که Valentino خو گرافیک خود را استتار پیراهن با زنگ رنگ شلوار و خاموش ژاکت خاکستری. کلید با توجه به ده Matteis است تعادل: “آنچه واقعا مهم است این است که هوشیار در کت-پیراهن ترکیبی حتی زمانی که شما انتخاب می کنید قوی رنگ های روشن است.”

Saint Laurent by Anthony Vaccarello blazer, trousers and jungle-print shirt; Tom Ford boots; MCM Collection sunglasses; Dior Men brass rings.

سن لوران توسط Anthony Vaccarello جارچی شلوار و شرت; تام فورد, چکمه; MCM مجموعه عینک آفتابی; دیور مردان, برنج, حلقه. Joshua Scott

Mascia تایید پیشرفته تر طراحی ترفند از دو برابر را در یک جسورانه پیراهن با ترکیب چاپ. “وجود دارد هیچ قانون برای مخلوط کردن الگوهای به عنوان طولانی به عنوان آنها در اندازه های مختلف و شکل” او می گوید: “مانند نازک راه راه و florals.” هنگامی که در شک او می افزاید: “پیشنهاد من این است که می شود بی باک.” اتصالات سرود برای فصل واقع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im