چرا یک خودرو سواری با دختر من بسیار مهم بود — برای هر دوی ما


today-day-broke-5th-grader
حسن نیت ارائه میدهد از کریستن روز

امروز آن را در نهایت اتفاق افتاده است. من قوی, انعطاف پذیر, خود بسنده و مستقل محبت قوی, مراقبت از 10- (تقریبا 11)-سال 5th grader در نهایت شکست.

در تمام این مدت (67 روز!), پس از او ندانسته راه می رفت از او در کلاس درس ابتدایی برای آخرین بار در مارس 13, تمام راه را تا به این 9 هفته از بودن قرنطینه و جسمی جدا از هر فرد تنها او می داند که (جدا از خانواده کوچک ما از پنج); کودک من در نهایت اجازه احساسات خود را به پور از شیرین او روح و واقعا احساس تمام احساسات است که او را جوان و ذهن شده و با غرق چند هفته گذشته.

در اوایل بعد از ظهر پس از دیگری بی معنی استدلال با خواهر و برادر و نیاز به مواخذه بیش از یک بار این مینی من doled که مقدار کامل از بی احترامی صحبت کردن و نگرش با کمی صدا مطرح است که مورد نیاز است را با موفقیت به تلنگر سوئیچ که در من است که من از یک نیمه آرام momma به نیمه خشم دستگاه و در نتیجه حتی بیشتر فریاد (مامان صفر امتیاز تعلق می گیرد).

چند لحظه بعد او آمد و من در آشپزخانه به عنوان من در حال آماده شدن ناهار. این دختر شگفت انگیز از معدن تا به حال به دنبال من به عذر خواهی به من (نشانه قلب سرشار از عشق coursing از طریق رگهای من) و همه چیز را راست. به او نگاه کردم که دانستن قبلی بحث شد عمیق تر از آنچه در آن به نظر می رسید و من از او پرسید که چرا او تا به حال از دست او سرد است.

Today Was The Day That Finally Broke My Fifth Grader
حسن نیت ارائه میدهد از کریستن روز

او به من نگاه کرد و با اشک تشکیل در چشم او, او به من گفت: “این درست است که به طور معمول من خواهد بود با همه دوستان من در حال حاضر.” و قلب من ached.

من کشیده او را در آغوش او, بسته بندی اسلحه خود را در اطراف من برای تنگ تر در آغوش بگیرید و به او گفت که آن را خوب است به این احساس. آن را خوب است به گریه. آن را خوب است به درد می شود. و غم انگیز است. این درست است که صدمه دیده است و نمی تواند خوب باشد. و او تا به حال خوب جامد هق هق در آغوش من داد و سپس با یک بازدم طولانی و پشت پا.

“در حال حاضر شما احساس بسیار بهتر است بعد از گفتن من چه اشتباه بود؟” از من خواسته. “این را خوب می دانم که این شخص در حال حاضر و همه چیز را آنها چگونه باید باشد. اما آنها خواهد بود روزی. و ما می تواند به جلو نگاه به آن است. و در ضمن ما می تواند همچنان به زوم با دوستان ما و رفتار اجتماعی دور بازدیدکننده داشته است خود را با پدربزرگ و مادربزرگ. و ما همه خوب چون ما آنچه را که درست بود.”

او راننده سرشونو تکون دادن پاک کردن چشم او و از من پرسید اگر ما می تواند بیرون رفتن برای یک درایو بعد از آن در روز — فقط دو نفر از ما. من به سرعت به توافق رسیدند, به دنبال به جلو به نادر تفرج به تنهایی با نخستزاده من.

پس از اتمام ناهار و بازیابی تمام لوازم هنری برای او خواهر و برادر’ کرافت با پدر (ما تنها راه آزاد کردن خود از جوانترین اعضای ما “Quaranteam”), ما شروع به پریدن کرد در ماشین. او انتخاب لیست پخش موسیقی و ما به رهبری یکی از اولین سفر به یک فروشگاه در چند ماه گذشته به طوری که او می تواند انتخاب کنید از یک ویژه تولد لباس برای هفته آینده.Today Was The Day That Finally Broke My Fifth Grader

در طول ما سوار ما داشتند حرف زدند ما سنگ ما رقصید ما خندید و ما احساس بی خیال. ما صحبت در مورد قبل از روز هنگامی که بچه ها قادر به آمده است همراه خود را برای اولین سفر به نانا و بابا خانه به ارائه منابع. او به من گفت این خیلی خوب بود فقط قادر به نزدیکی پدربزرگ و مادربزرگ او به در خانه خود را — حتی اگر آن را همان به عنوان طبیعی است. که فقط حضور خود را به تنهایی تا به حال کاسته او.

همانطور که ما سوار من فکر کردم در مورد تمام رویدادهای خاص است که دانش آموزان در حال از دست رفته به خصوص من 5th grader شده است که به دنبال به جلو به فارغ التحصیلی از مدرسه ابتدایی. و من یک بار دیگر شوکه شده است که آن را در این زمان طولانی برای او به طور کامل باز کردن و اجازه می دهد تا احساسات خود را به نشان می دهد.

در ماشین ما کارهای, کامل, من او را پرسید که چگونه او احساس می شود. از من خواسته اگر او احساس شادابی و آرامش? اگر او احساس آماده برای رفتن به خانه. و فقط همان است که من او بود. ما هر دو احساس آن را بی سر و صدا سبکی. یک بار تخلیه شده است.

سعی کنید برای قرار دادن به کلمات غرور و افتخار من احساس می کنم در دختر من برای رشد و پتانسیل من تو را دیدم در او غیر ممکن خواهد بود. امروز برای کمی در حالی که دختر من بود و راهنمای من پیرو. من پرداخت می شود توجه به ظریف می گوید و نگاه در زیر سطح این مشکل برای پیدا کردن یک روش موفق در کمک به او برای کنار آمدن با خیلی تغییر و احساسات است که همه از این تغییر تحمیل کرده است.

در حالی که ما به آرامی شروع به انتقال به reopenings جدید, پروتکل, استانداردهای مختلف و تغییرات در روش به یاد داشته باشید به پشتکار باقی می ماند آگاه در مورد چگونه این تغییرات و تنظیمات اجتماعی در حال فرزندان ما مؤثر است و روان. نگه داشتن چشم و قلب باز در نوزادان خود را در همه زمان ها و آن را به آنها شناخته شده است که شما در دسترس هستند برای سوالات و گفتگو در هر زمان.

ما ذهن کودکان تحت مقدار زیادی از استرس در حال حاضر ما به عنوان پدر و مادر باید کمک به خالی کردن که بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im