Jenn هایمن است مؤسسین و مدیر عامل شرکت اجاره باند, به اشتراک گذاری-اقتصاد شرکت است که اجازه می دهد تا کاربران برای اجاره لباس لوکس به جای خرید آنها. آن را در حال حاضر 11 میلیون نفر عضو و با این نسخهها کار میکند بیش از 700 برچسب ها و طراحان. ¶ آدری گلمان است, مدیر عامل شرکت زنان تنها co-فضای کار بال. سه و نیم سال از شروع تا به مکان در سراسر ایالات متحده است. ¶ آنها ملاقات در اواخر سال 2014 زمانی که Gelman شد اولین workshopping او شروع به ظرافت ماموریت خود را قبل از راه اندازی.

“یکی از آدری ابرقدرت آوردن مردم با هم. او احتمالا بهترین نتورکر من ملاقات در زندگی من و آورده صدها روابط او را در طول زمان ساخته شده است—در دنیای سیاست, هالیوود, روزنامه نگاری—به بال. او ایجاد یک حس اجتماعی که مردم در حال افتخار به بخشی از, و من فکر می کنم اجاره باند انجام داده است که به عنوان خوبی. درک من از مشتری و محیط زیست ما در اتحاد ما را قادر به ساخت یک جامعه از هزاران نفر از طراحان.

“ما هر دو اجتماعی است. ما فراوان شخصیت و ما فرهمند—ما توانایی فروش. و ما هر دو فکر می کنم که اعتماد به نفس زنان می تواند جهان را تغییر دهید.

“من فکر می کنم ما هر دو از رهبران که ما معتقدم که ما باید به اجرای ارزش محور سازمانبه سئوالی. ما باید به ایجاد چه مدرن محل کار باید باشد و ما هر دو ابداع [در آن] از تساوی مزایای تنوع نیروی کار ما یا که آوازی در حوزه سیاسی در مورد مسائل است که هر دو از ما ايمان مانند مرخصی والدین و یا حداقل دستمزد.

“ما هر دو باید یک درک عمیق از تجربه حرفه ای شدن زن با فشار است که زنان هستند. از ما برای اولین بار ملاقات من می دانستم که من می خواستم به بخشی از زندگی خود را. در واقع جنبه های وجود دارد که در آن من فکر می کنم من بعد از او. او یک ستاره است و در بسیاری از مناطق است که من می توانید از جایی که او در مربیگری من است. وقتی که می آید به همه چیز مربوط به زیبایی شناسی بصری برای مثال او نه فقط بهتر از من او را بهتر از هر کس او را بهترین در جهان در درک چگونه به چیزی سرد. این یک مهارت ندارم.

“من فکر می کنم که آدری است برای رفتن به یک سناتور یا رئیس جمهور ایالات متحده یک روز. من قصد دارم به بازنشسته تشویق همراه تماشای تلویزیون. امیدوارم او مرا دعوت به یک مهمانی یک بار در در حالی که.”