ایوان Venters است مدیر عامل لندن لوکس بقال Fortnum & Mason پس از یک دوره موفق کار برای رقیب Selfridges. او کمک کرده است افزایش فروش توسط 70 درصد در طول تصدی خود و اتحاد سازی 313-سال-فروشگاه برای باز کردن یک سایت مستقل در خارج از کشور هنگ کنگ است. Venters بود فقط نام لوکس رهبر در تازه ترین Walpole, انگلیسی, لوکس جوایز. ¶ دوقلوهای جویس و Raissa د هاس از هلند راه اندازی شد تمام-طبیعی-مخلوط کن با نام تجاری دو هلندی نوشیدنی زمانی که آنها نمی تواند پیدا کردن میکسر است که همسان با کیفیت عالی دسته ای کوچک سبز به خصوص جین در حال حاضر در ارائه. ¶ آنها برای اولین بار ملاقات در یک مهمانی شام در سال 2016 برای کارآفرینان نوپای. Venters خواسته شد که سخنران اصلی به اشتراک گذاری درس های از کار خود را در مواد غذایی است. پس از آن شام دوقلوها موفق به ایستادگی کردن با یک حرکت ساده.

“من میزبان شام برای 25 نفر اما جالب است که آنها تنها دو نوشت که به من تشکر می کنم. در اسکاتلند, همه ما در آورده بود بسیار سپاسگزار از مردم, مهربانی و به این روز من گیج کننده برای رها کردن مردم از یک توجه داشته باشید. در حال حاضر یک یادداشت دست نویس است و به خصوص یک چیز قدرتمند است. بنابراین من دعوت آنها را برای یک فنجان چای به چت بیشتر در مورد کسب و کار خود را. که اوایل اخلاقی داستان: افرادی که رفتار خوب گاهی اوقات دستیابی به تعداد زیادی در زندگی خود را.

“من شروع به کسب و کار زمانی که من 11 سالم بود. آن را کمی نانوایی کسب و کار من ساخته شده تا زمانی که من 16 و به فروش می رسد وقتی که من به لندن نقل مکان کرد برای اولین کار من. که یک موضوع طلایی بین ما عمیق روحیه کارآفرینی که نسبتا جوان است. آنها در اوایل بلوغ حرفه ای و تمایل به افزایش به مناسبت.

“در Fortnum & Mason جوایز سال گذشته والاحضرت شاهزاده ولز به دریافت جایزه ویژه و آنها در خط او را ملاقات کند. آنها فقط جذاب و می دانست که چگونه به برقراری ارتباط با او. لحظه ای که شروع به صحبت در مورد آلی طعم او شیفته کنجکاوی از خود داستان.

“من 47 و آنها 29 بنابراین یک نسل بین ما. با احترام من یک تفاوت: تمایل خود را برای قرار دادن کسب و کار برای اولین بار در حال حاضر به فدا کردن خیلی افتضاح به خاطر موفقیت آن است. آنها پول قرض گرفته شده از پدر و مادر خود را به فروش می رسد و همه چیز. آنها بسیار با صرفه و نمی زیادی را از حقوق و دستمزد در همه. زمانی که من در سن و سال خود من تا به حال همان درایو, اما من می خواستم یک کیفیت خاصی از زندگی بیش از حد.

“آنچه نیز مرا تحت تاثیر قرار توانایی خود را به مانند نام تجاری بزرگ سفیران. آنها می خواهم به یک جین و تونیک و آنها می دانند که چگونه به حزب. آنها زندگی خود را با نام تجاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im