توماس Kochs وارد لندن از آلمان بومی 20 سال پیش. پس از او وارد شده نانامی به بازی در نقش های ارشد در بسیاری از پایتخت لوکس ترین خواص از جمله خدمت به عنوان مدیر کل Claridge و مدیر عامل این هتل کافه رویال. او در حال حاضر جنرال موتورز از Corinthia لندن است. ¶ بن علائم شروع کار خود را در Claridge جایی که او ملاقات Noma را رنه Redzepi از طریق پاپ آپ اقامت وجود دارد در طول بازی های المپیک لندن در سال 2012. نشانه رفت و به کار برای مشهور آشپز و همچنین تحت Michelin آشپز فیلیپ Howard قبل از cofounding رستوران, Perilla که در آن Kochs سرمایه گذار است. ¶ Kochs و نشانه های ملاقات در سال 2009 در حالی که هر دو مشغول به کار بودند در Claridge است.

“بن است که یک مرد بسیار خوب. ما هر دو بر این باورند که حسن نیت و دوستی هیچ هزینه. نگاه مثبت باعث می شود آن را یک جای روشن تر. ما با این نگرش است. و رویکرد ما به کار مشابه است: هیچ چیز در زندگی رایگان است و اگر شما کمی بیشتر احتمالا برای شما نیز کمی بیشتر است.

“من می آیند از مواد غذایی و نوشیدنی, پس زمینه, بنابراین من واقعا دوست دارم به صرف زمان صحبت کردن با بن. من همیشه به دنبال چیزی کمی غیر منتظره و او بسیار خاص و استعداد است. به نحوی خود را از مغز و ذهن خود را در حال سیمی کمی متفاوت است. شما را پیدا خواهد کرد برخی از تازگی و تعجب در مواد غذایی خود را, اما او هرگز شما را به چالش در یک مقابله و راه وقتی که می آید به طعم. برخی از سرآشپزها قرار دادن چیزی در دهان خود و فروش آن را به شما به عنوان اگر آن را باور نکردنی اما شما واقعا نمی خواهید آن را. که هرگز اتفاق می افتد با بن.

“من می توانید اقامت در تماس با جهان آشپزی از طریق او. او با همان شور و شوق.

“او خیره اما او همچنین معتقد است که در آنچه او می کند و او را اثبات می کند که بارها و بارها در رستوران. ما هر دو بسیار در معرض شغل به عنوان بسیار کمی وجود دارد کسب و کار که در آن شما دریافت بازخورد مستقیم به هتل ها و رستوران ها. شما باید انعطاف پذیر به گوش دادن به آن هر روز.

“برخی از مردم یک هاله های انرژی, علاقه و توانایی در مورد آنها است که سخت است برای قرار دادن به یک فرمول—آنها فقط آن را داشته باشد. که احتمالا چه استعداد است. من در بن و فکر می کنم او چیزی کمی خاص است که می خواهم. او همچنین با این نسخهها کار بسیار زیبایی. هیچ ناشیگری در مورد کار خود را.

“او احتمالا می گویند که من هستم کسی که او همیشه می تواند تماس را به یک نظر. او احتمالا می یابد من کمی آزار دهنده در زمان, که من همیشه چیزی برای گفتن دارد. او را دوست دارم, من یک نظر بر روی همه چیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im