خرید رپورتاژ
Alain Ducasse Arnaud Donckele Photo by Mark Mann

کاهن اعظم از طراز Alain Ducasse عمل تقریبا سه ده خوب ناهار خوری رستوران ها در سراسر جهان از توکیو تا نیویورک. موناکو-بر اساس آشپز به دست آورده است بی شماری ستاره میچلین بیش از پنج دهه کار حرفه ای, در ابتدا برنده ستایش دیگران برای ظرافت خود را با Provençal مواد غذایی قبل از تبدیل مهارت های خود را به هر نوع فرانسوی و ایتالیایی پخت و پز. ¶ Arnaud Donckele است Michelin-سه-ستاره آشپز لا مبهم d’or رستوران در Cheval Blanc سنت Tropez ، پسر وراج و او در حال حاضر مشغول به کار در کنار پدر خود را در سن 12 قبل از اینکه به طور رسمی apprenticing در خوب ناهار خوری آشپزخانه. ¶ یکی از اولین شغل مشغول به کار بود برای Ducasse در سال 1998 در پست پست سوم سفارش داده شده در موناکو Le Louis XV رستوران است که در آن جفت برای اولین بار ملاقات کرد.

“چرا من را انتخاب کنید Arnaud? آن را برای ویژگی های ما می تواند انتظار می رود برای به اشتراک گذاشتن. صحبت کردن در مورد ویژگی های مشترک برای تلفن های موبایل مانند مثال خود من قرار است آنهایی که شدت متکبر به من. هیچ دلیل واقعی است زیرا ما متفاوت است. این چیزی است که جالب است: ما متعلق به نسل های مختلف. هر یک از ما سفر خود ما در زندگی است. او را به آوردن چیزی جدید به هنر آشپزی.

“من هنوز هم به یاد داشته باشید خود نرم افزار نامه [که گفت:]” من رویای کار کردن با شما و یادگیری در مورد جنوب سبزیجات به اضافه کردن آفتاب به من می دانید-چگونه است.”

“من همیشه با هدف شناسایی پتانسیل استعدادهای جوان مشغول به کار در رستوران ها و به دنبال آنها را در دراز مدت. کمک به آنها برای رشد تجارت خود را گاهی اوقات نیاز به نگه داشتن آنها را گاهی اوقات ارسال آنها را به همکاران’ رستوران ها برای تکمیل تجربه خود را. برای من این نقش مربی بسیار ضروری است و یک منبع بسیار زیاد و حرفه ای رضایت. این است آنچه که من برای Arnaud.

“او غذاهای شعر است. وجود دارد یک خلوص سلیقه ها و انجمن ها با تعجب مواد تشکیل دهنده آن را ظرف جالب است. تمام مخلوقات خود را فوق العاده نور مانند یک ابر شناور در آسمان است. او بزرگ شود همه چیز او می کند و به طور مداوم بزرگ کارنامه اش.

“همه پاداش او دریافت نکرده خود را تغییر سادگی. او را نگه می دارد تصدیق بدهی خود را به سرآشپزها او آموخته است. او همچنان بسیار نزدیک به خود را تولید چرا که او می داند را از دوران کودکی همه ما طبیعت کودکان است. او تعریف می کند خود را به عنوان یک ” مزرعه طبخ.’

“زمانی که من به یاد داشته باشید شام من تا به حال در لا مبهم d’or, من فقط می توانم به طور خلاصه آن را با یک کلمه: خیره کننده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im