خرید رپورتاژ
Linden Pride Kristin Murray Photo by Mark Mann

لیندن غرور صاحب شرکت دانته در شهر نیویورک گرینویچ ایجاد کرد. پس از او و همسر خود را به دست آورد و مجددا به صد سال از تأسیس در سال 2015 آن را به دست آورده متعدد تمجید به عنوان بهترین نوار از جمله روحیه جوایز در قصه های کوکتل در New Orleans, mixology پاسخ به اسکار. او به تازگی افتتاح یک دوم محل در غرب روستای منهتن. ¶ کریستین موری مدیر استودیو در لامبرت مک گوایر در Austin, Tex., یک مهمان نوازی متمرکز شرکت طراحی led توسط بوتیک hotelier لیز لمبرت و رستوران لری مک گوایر. ¶ غرور و موری ملاقات کرد زمانی که هر دو کار می کرد برای رستوران-و-شرکت طراحی AvroKO در نیویورک در سال 2012.

“زمانی که من او را ملاقات کرد او بدیهی است که بسیار درگیر و بسیار روشن است. و من فقط دوست داشتم این واقعیت است که او می خواهم به نیویورک نقل مکان کرد به دنبال چیزی است که او در مورد پرشور. من می خواهم انجام می شود همان چیزی که از یک سال پیش از آن.

“کریستین یک دست ثابت در هرج و مرج باز کردن یک رستوران که در آن شما باید به جلو و با هم بسیاری از چیزهای مختلف است. او من شد مدیر پروژه در دانته. ما تا به حال گرفته شده بیش از این فضا و پرداخت اجاره از یک روز پس ما تا به حال به نوبه خود آن را در زمان به عنوان کوچک که ممکن است. توانایی او برای برش از طریق سر و صدا و استرس از خونریزی و صاحبخانه کوبیدن بر درب گفت: “چه غلطی میکنی؟,’ بسیار با طراوت است. او نه fazed لحظه ای.

“کریستین نمی آمد از مهمان نوازی پس زمینه. وقتی که او از کالج او بود و توسط مایکروسافت است. اما او پرشور در مورد آن, و او دارای یک طرز فکر مشابه به من همیشه به دنبال در تصویر بزرگ. شما هرگز موفق خواهد بود اگر شما فقط به دنبال روز به روز در حال اجرا از رستوران, لحظه به لحظه.

“چیز زیادی در مورد ما این است که ما همین حالا مشترک زیادی دارند—او را بیشتر یین به یانگ. کریستین نیاز به تحت فشار قرار دادند و من نیاز به کسی برای حمایت از من وقتی که من بیرون رفتن در اندام. او را در طرف دیگر سکه به مجموعه مهارت های من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de