آرژانتین متولد متصدی Ximena کمینس مشغول به کار در آمریکای لاتین موزه هنر بوینس آیرس به عنوان شناخته شده MALBA قبل از ترک برای ایجاد فرهنگ و مهمان نوازی شرکت Faena با شوهر سابق او را آلن Faena در هر دو کشور آرژانتین و ساحل میامی. در حال حاضر کار به عنوان یک مستقل متصدی او نیز شنود گذاشته شده است برای اجرای عمومی هنر برنامه جدید میامی تاکید پارک. ¶ Parsons School of Design فارغ التحصیل کیت فلمینگ شروع زندگی حرفه ای خود را در مد و طراحی خود مجموعه کیف دستی. پس از شاهد تاثیر تغییرات آب و هوا دست اول در سفر به قطب جنوب, او الهام گرفته شده بود برای پیدا پل ابتکار, یک سازمان غیر انتفاعی است که متصل هنرمندان و دانشمندان برای ایجاد هنر عمومی برای حمایت از محیط زیست. ¶ جفت ملاقات از طریق دوستان در جنوب فلوریدا در سال 2018 و فلمینگ در حال حاضر نشسته در هیئت مشاوره کمینس اقیانوس-حفظ بنیاد BlueLab است که ایجاد ReefLine تلاش برای ساخت بزرگترین هنرمند-طراحی مرجانی مصنوعی.

“من همیشه می گویم که من بزرگترین هدیه ای است که به یک پل [میان مردم]. وقتی متوجه شدم که سازمان بود به نام پل ابتکار من بلافاصله در ارتباط با آن است.

“ما آورده بودند به همین ترتیب. پدر و مادر او بسیار دشوار است. آنها تا به حال بسیاری از انتظارات اما در همان زمان نمی خواهد به بسیاری. او تا به حال به آن را در خود. من تا به حال همان دوران کودکی سختی به طوری که با من طنین انداز. من احساس می کنم راه همان است که من تا به حال برای تبدیل شدن به یک جنگجو به عنوان یک کودک.

“او یک” بله ” فرد—که یکی از دلایلی که چرا من آغاز شده و از جمله او را در دایره من. من می توانم او را از آبی است. پس از او وجود دارد. افرادی که بلافاصله تنظیم و انعطاف پذیر هستند? آمریکایی ها دوست ندارند که آنها بسیار رسمی تر. اما من غیر رسمی و دوست دارم که در مورد او. او خیلی آسان است.

“او یک فلوریدا بچه. او آورده شد احاطه شده توسط طبیعت و بنابراین I. ما زندگی در یک خانه با یک باغ و هنگامی که ما رفت و در تعطیلات ما رفت و به یک مزرعه بزرگ آرژانتین ، به عنوان بچه های ما و طبیعت ما بود ، برای او آن را شبیه و به همین دلیل در قلب او است و در حفاظت از آن است.

“ما در همان فرکانس. ما طنین انداز بسیار خوب و گاهی اوقات زنان که سریعتر از مردان است. آنچه که ما را متصل به هم است که کندو ذهن است که شما می توانید به شیر و بسیار قدرتمند جریان انرژی آزاد است. من عمدتا با کار زنان است که به دلیل. من به او متصل در یک بدون درز, راه آسان است.

“اگر او تا به حال تا به حال تمرکز بر روی محیط زیست ما نمی توانست دوستان و من نمی خواهد می گویند او بعد از من. او کسی است که مرا سوال که چگونه این را به سطح بعدی نحوه مربوطه در بیانیه ای که درگیر هنر—نه فقط هنر برای هنر را به خاطر. او راهنمای من در چیزهایی که از زمینه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im