که در حال حاضر توصیه به پوشیدن ماسک صورت در مناطقی که فاصله ممکن نیست

Alexi روزنفلد/گتی ایماژ سازمان بهداشت جهانی نیز توصیه می کند افراد بالای 60 پوشیدن ماسک پزشکی اگر شما زندگی

توسط ETELARESANKHABAR در 18 خرداد 1399
NYC subway face masks
Alexi روزنفلد/گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی نیز توصیه می کند افراد بالای 60 پوشیدن ماسک پزشکی

اگر شما زندگی در یک منطقه از "گسترده انتقال" از coronavirus و شما در یک فضای عمومی که در آن اجتماعی فاصله ممکن است سازمان بهداشت جهانی (WHO) یک پیام برای شما: پوشیدن ماسک.

در روز جمعه منتشر شده که به روز رسانی راهنمایی در استفاده از ماسک برای کنترل COVID-19. برای استارت این سازمان توصیه می کند که عموم پوشیدن یک ماسک پارچه هرگاه اجتماعی فاصله حدود سه فوت امکان پذیر نیست. این شامل حمل و نقل عمومی در مغازه ها یا در دیگر محدود یا محیط های شلوغ می گوید که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus در یک کنفرانس مطبوعاتی.

و این شامل افرادی که در حال نشان دادن علائم.

"در پرتو تحول شواهد که توصیه می کند که دولت ها باید تشویق عموم مردم به پوشیدن ماسک که در آن وجود دارد گسترده است و انتقال فیزیکی فاصله دشوار است" Ghebreyesus می گوید.

که توصیه های قبلی اظهار داشت که عموم مردم "تنها نیاز به پوشیدن یک ماسک اگر شما در حال مراقبت از یک فرد با COVID-19" و یا "اگر شما در حال سرفه یا عطسه."

که همچنین در حال حاضر توصیه می کند افراد زیر پوشیدن ماسک های پزشکی: مردم بیش از 60; افراد مبتلا به بیماریهای زمینه ای مانند بیماری های قلبی و عروقی یا دیابت قندی بیماری مزمن ریه, سرطان, بیماری عروق مغزی و سرکوب سیستم ایمنی; بهداشت و درمان کارگران در جوامع با گسترده انتقال; و کسانی که با هر COVID-19 علائم.

به عنوان یک یادآوری COVID-19 علائم می تواند شامل تب ، سرفه و خستگی و از دست دادن اشتها, تنگی نفس و درد عضلانی. دیگر غیر علائم خاص مانند گلودرد و گرفتگی بینی و سردرد و اسهال و تهوع و استفراغ نیز گزارش شده علاوه بر از دست دادن طعم و بوی قبل از شروع علائم تنفسی.

که به روز شده راهنمایی شامل اطلاعات جدید در ترکیب پارچه ماسک به عنوان به خوبی.

با توجه به سند حداقل از سه لایه مورد نیاز است بسته به نوع پارچه استفاده می شود. این شامل یک لایه داخلی ساخته شده از مواد جاذب مانند پنبه و دست زدن به دهان; یک لایه میانی ساخته شده از مواد غیر بافته شده مانند پلی پروپیلن به عنوان یک فیلتر و یک لایه بیرونی ساخته شده از مواد غیر قابل جذب مانند پلی استر در معرض محیط زیست است.

که همچنین توصیه لباسشویی غیر پزشکی ماسک اغلب و دست زدن به آنها را با دقت به طوری که نه آلوده موارد دیگر.

"مردم می توانند به طور بالقوه آلوده خود را اگر آنها با استفاده از آلوده دست به تنظیم یک ماسک و یا به بارها و بارها آن را خاموش و آن را بدون تمیز کردن دست در میان" Ghebreyesus تنش. "ماسک همچنین می توانید ایجاد حس کاذب امنیت مردم منجر به غفلت از اقدامات مانند بهداشت دست و فیزیکی فاصله."

چه کسی می گوید ماسک به تنهایی "کافی" در ارائه یک "سطح مناسب حفاظت یا منبع کنترل" است و مردم نیز باید خود را با دست بشویید یا با استفاده از ضد عفونی کننده دست حفظ فیزیکی فاصله حداقل یک متر (و یا فقط بیش از 3 فوت) خودداری از دست زدن به دهان و بینی و چشم خود را پوشش بینی و دهان هنگام سرفه یا عطسه.

"من نمی توانم بگویم این به وضوح به اندازه کافی: ماسک به تنهایی نمی خواهد از شما محافظت از COVID-19," Ghebreyesus می گوید. "ماسک هستند و نه یک جایگزین برای, فیزیکی, فاصله, دست, بهداشت و سلامت اقدامات است. ماسک ها تنها از سود به عنوان بخشی از یک رویکرد جامع در مبارزه با COVID-19."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب