زن سفید تفنگ می کشد در سیاه و سفید مادر و دختر پس از Chipotle استدلال


white-woman-pulls-gun
shannonrwatts/توییتر

یک زن سفید می کشد یک تفنگ بر روی یک مادر و دخترش در خارج از Chipotle در میشیگان

یک زن سفید کشیده تفنگ در یک خانواده خارج Chipotle در Auburn Hills, Michigan پس از امتناع از عذرخواهی برای تداوم به خانواده دختر در راه خروج از burrito رستوران. پس از فیلم ظاهر آشفته زن سفید با اشاره یک تفنگ را در یک زن و سه دختر او ظاهر آنلاین اطلاعات بیشتر در مورد این وضعیت وحشتناک آمده است به نور به عنوان بسیاری نیز اشاره به این حادثه به همین دلیل ما نیاز به مطلقا تفنگ اصلاحات.

با توجه به اخبار دیترویت, Takelia هیل یک زن و سه دختر بودند به عنوان Chipotle در شب چهارشنبه هنگامی که زن ضربه به یکی از تپه های’ دختران Makayla سبز.

“قبل از من می تواند راه رفتن را به Chipotle این زن بود و من تا به حال نقل مکان کرد و راه را به طوری که او می تواند راه رفتن را از” Makayla سبز گفت: اخبار دیترویت. “او ضربه من و من گفت:” ببخشید ، و سپس او شروع به cussing من کردن و گفتن چیزهایی مثل من حمله شد او فضای شخصی.”

تپه آمد و به دختر خود دفاع و سفید زن شروع به استدلال می کنند با هر دو آنها است. این زن ظاهرا حاضر به عذر خواهی برای تداوم به رنگ سبز و آن را تشدید کرد به استدلال. در یک فیلم ویدئویی از درگیری های به دست آمده توسط اخبار دیترویتسفید زن فریاد “مردم سفید نیست نژادپرستانه” در حالی که شوهر او می گوید در خانواده “چه کسی از شما بچه ها فکر می کنم شما هستند؟” به یاد داشته باشید این همه آغاز شده چرا که زن ضربه به یک نوجوان سیاه پوست و به جای گفتن “اوه ببخشید نمی بینید ؟” او استدلال با دختر در نتیجه تشدید این وضعیت است.

هنوز هم حاضر به عذر خواهی برای تداوم به یک نوجوان در خارج Chipotle سفید کاری کردم در ماشین و سوار دور اما Hill — که ایستاده بود پشت زن ماشین در طول بحث به این روزنامه گفت: او از ترس این خودرو که قرار بود برای ضربه او ضربه پشت پنجره SUV به آن را متوقف کند. در این مرحله زن سفید گره کردن ماشین خود را می کشد و تفنگ خود را در خانواده به گفتن آنها را به “دریافت فاک دور از من.” تصویری از این لحظه به اشتراک گذاشته شد توسط یکی از تپه اعضای خانواده در توییتر.

در این ویدئو تپه را شنیده است گریه و جیغ مادر او به “توقف حرکت” در حالی که شخص دیگری yells به پلیس تماس بگیرید.

تپه مشترک یک عکس در Facebook از زن بودن دستگیر کردند اما یکی از اعضای خانواده که به اشتراک گذاشته شده در این ویدئو در توییتر گفت: این زن منتشر شد و در مدت کوتاهی پس از دستگیری. اوکلند شهرستان کلانتر دفتر در حال حاضر در حال بررسی وضعیت و حال برنامه ریزی برای برگزاری یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر هر چند بسیاری از میشیگان مقامات را محکوم کرده اند زن را در رفتار و امیدوارم که اتهامات علیه او.

“میشیگان نیازهای عام تفنگ اصلاحات و ما به آن نیاز دارید در حال حاضر. مردم باید احساس امنیت برای رفتن در مورد روز خود را و لازم نیست به نگرانی در مورد داشتن یک اسلحه کشیده و آنها را در جریان یک درگیری” سناتور ایالت رزماری بایر گفت. “این حادثه به وضوح نشان می دهد ما باید کارهای زیادی برای انجام این کار به دلیل این است که ما چگونه باید درمان هر یک از دیگر.”

برای مردم هواداری با زن سفید با تفنگ — و بسیاری وجود دارد در رسانه های اجتماعی — چگونه شما می توانید استدلال می کنند که زندگی در خطر است? او استدلال با یک مادر و دختران نوجوان که غیر مسلح خارج Chipotle. مامان سیلی او پس زن کشیده تفنگ ، در چه جهانی است که مناسب واکنش ؟ همچنین به مردم گفت که “کارن” در این ویدئو باعث شد و تا به حال هیچ چاره ای جز به واکنش نشان می دهند مانند او — شما می دانید چه چیز دیگری “کارن” می تواند واکنش نشان داد و به این ترتیب, de-تشدید این وضعیت ؟ با عذرخواهی برای تداوم به دختر جوان در خارج از Chipotle.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>