زن سفید, تماس, پلیس, سیاه, مرد پس از او می پرسد او را به دسته سه تایی سگ او


White-Woman-Calls-Police-On-Black-Bird-Watcher-In-Central-Park
مسیحی کوپر/Facebook

یک زن که حاضر به دسته سه تایی سگ او در پارک مرکزی به نام پلیس در یک مرد سیاه و درخواست او برای انجام این کار

در عین حال یکی دیگر از حادثه یک فرد سفید تماس با پلیس از یک فرد کاملا بدون هیچ دلیل در همه نیویورکر امی کوپر رفته ویروسی برای او چگونه به یک وضعیت که در آن یک مرد سیاه و سفید (به حق) از او خواست به دسته سه تایی سگ او در پارک مرکزی ربط نیمه وحشی بخشی از مشهور پارک.

مسیحی کوپر (دو نامربوط هستند) ارسال شده یک ویدیو در Facebook صفحه جزئیات برخورد بین خود و خانم کوپر. او می نویسد: “پارک مرکزی این صبح: این زن سگ پاره شدن از طریق کشت در Ramble.” او توضیح می دهد که او با اشاره به او که سگ نیاز به بند زده در ربط و حتی نشان دادن او نزدیک امضاء شود. او می گوید که او پاسخ داد: “سگ اجرا می شود بسته هستند. او نیاز خود را ورزش.” آقای کوپر به او گفت: وجود دارد یک بخش خارج از Ramble که در آن او می تواند اجرا-دسته سه تایی اما او آن را به نام “خطرناک است.” این زمانی است که همه چیز در زمان به نوبه خود.

آقای کوپر مشتاق مرغدار با توجه به خواهر خود که مشترک تصویری در حساب توییتر به او گفت: “نگاه کنید, اگر شما قصد به انجام آنچه شما می خواهید من می خواهم به انجام آنچه من می خواهم, اما شما در حال رفتن به آن را دوست دارم.” او سپس در زمان سگ رفتار میکند که او می گوید او را نگه می دارد او را برای حوادث مانند این. “من حتی یک فرصت را به بازی شیر یا خط هر گونه رفتار به پوچ قبل از کارن درهم برای گرفتن سگ” او بازگو. که زمانی که آقای کوپر شروع ضبط و او می گوید: “او درونی کارن به طور کامل ظهور و زمان تیره و روشن…”

خانم کوپر می پرسد که آقای کوپر توقف ضبط و نزدیک تر می شود به او یک نقض آشکار اجتماعی فاصله میان coronavirus بیماری همه گیر. صدایی نگران او می گوید: “لطفا نمی آیند نزدیک به من.” او سپس تهدید به گرفتن تصویر خود را و تماس با پلیس. “لطفا تماس بگیرید, پلیس,” او می گوید. او شروع به شماره گیری کرد و گفت: “من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی-آمریکایی تهدید زندگی من است.” او می گوید این اپراتور که آقای کوپر “ضبط و تهدید من و سگ من” بارها و بارها بیان کرد که او را “آمریکایی آفریقایی تبار” صدای او در حال رشد بیشتر و بیشتر هیستریک.

به عنوان این ویدئو را به اشتراک گذاشته بود هزاران بار خانم کوپر هویت به سرعت به نور آمد. او کارفرما فرانکلین تمپلتون داده او در مرخصی اداری که از شب گذشته است. “ما به این مسائل بسیار جدی است و ما چشم پوشی نمی کند نژاد پرستی از هر نوع” آنها را بنویسید. “در حالی که ما در حال بررسی وضعیت کارکنان درگیر شده است قرار داده و اداری را ترک کنند.”

به عنوان برخورد ویروسی رفت و تعدادی از نگران نظر نیز نگران خانم کوپر سگ که او دیده می شود حرکات تند و سریع در اطراف یقه را به عنوان او رشد می کند بیشتر ناراحت با آقای کوپر. نجات او به تصویب رسید او را از پست خود در Facebook صفحه که حیوان به طور داوطلبانه تسلیم توسط خانم کوپر شب گذشته مه 25. “ماموریت ما باقی مانده است سلامت و ایمنی ما نجات سگ. این سگ در حال حاضر در نجات ما را مراقبت و او امن است و در سلامت خوب” آنها را بنویسید.

اجازه دهید آن را توان گفت که اینترنت خشم برای درمان او از سگ است در همان سطح برای او چگونه درمان می شود آقای کوپر که زندگی او در معرض خطر قرار داده با تماس با پلیس و گفت: که او را تهدید او هنگامی که او نمی شد. تعداد نظرات از جمله نگرانی برای سگ با هیچ اشاره ای به مرد در خطر ممکن است کاملا پوچ است. راه او به کار گرفته سگ شنیع اما او بی اعتنایی آقای کوپر ایمنی است که سزاوار ترین مکان خشم.

داستان پس از داستان پس از داستان پلیس در برخورد با مردم و پایان دادن به خشونت و مرگ را ضربه اخبار در سال های اخیر است. می توان آن را سخت به این باور اگر خانم کوپر ادعا کرد او را متوجه خطرات ناشی از گزارش آقای کوپر به پلیس بدون هیچ دلیل در همه, احتمالا افزایش وضعیت و قرار دادن یک مرد بی گناه در راه آسیب است.

خانم کوپر پس از صدور یک عذرخواهی به محلی NBC News وابسته است. آقای کوپر می گوید او می خواهد آن را قبول کند “تنها در صورتی واقعی است و اگر او قصد دارد در نگه داشتن سگ خود را در یک دسته سه تایی رفتن به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net