کاخ سفید بلوک CDC از شهادت در آینده شنوایی در بازگشایی مدارس


trump-cdc-official-hearing
Saul لوئب-استخر/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوعیت CDC مدیر از شهادت در جلسه در مورد نحوه بازگشایی مدارس

تنها چند روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داد بیمارستان ها ارسال به تمام خود را COVID-19 داده ها به طور مستقیم به کاخ سفید به جای به CDC به عنوان آنها بوده است, برگ برنده دولت در حال حاضر به دلیل خودداری از اجازه CDC برای شهادت در جلسه ماه آینده در بازگشایی مدارس, و شما در حال اشتباه است اگر شما بسیار نگران در حال حاضر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است آن را بسیار روشن است که او می خواهد به بازگشایی تمام مدارس برای 2020-2021 سال تحصیلی و حتی شکایت در توییتر که CDC دستورالعمل برای بازگشایی مدارس “بسیار دشوار و گران قیمت.” در پاسخ CDC گفت: آنها خود را تغییر دهند بازگشایی دستورالعمل — احتمالا برای دلجویی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — هر چند هیچ دستورالعمل جدید منتشر شده است تا کنون.

در حال حاضر سی ان ان گزارش که نه CDC مدیر دکتر رابرت Redfield و یا هر یک از همکاران خود را اجازه خواهد داشت برای شهادت در یک خانه آموزش و پرورش و نیروی کار کمیته شنوایی چگونه K-12 مدارس عمومی با خیال راحت می توانید برای بازگشایی فرد در کلاس درس این سقوط.

“این نگران کننده است که برگ برنده دولت است که جلوگیری از CDC از ظاهر می شود قبل از این کمیته ها که در آن تخصص و راهنمایی بسیار حیاتی برای سلامت و ایمنی دانش آموزان ، والدین و مربیان است. این عدم شفافیت می کند زیانی بزرگ برای بسیاری از جوامع در سراسر کشور در مواجهه با تصمیم گیری های دشوار در مورد بازگشایی مدارس در این پاییز” خانه آموزش و پرورش و نیروی کار رئیس کمیته بابی اسکات در بیانیه ای گفت (از طریق تپه).

یک مقام کاخ سفید که تایید این تصمیم برای جلوگیری CDC مشارکت گفت که دکتر Redfield در حال حاضر به شهادت قبل از خانه در گذشته جلسات و مورد نیاز است نه در مدرسه بازگشایی شنوایی چرا که “ما نیاز به پزشکان ما متمرکز بر این بیماری همه گیر پاسخ.” معلوم نیست چگونه است که آهنگ به دلیل بازگشایی مدارس به نظر می رسد به سقوط در خط با “pandemic پاسخ.”

ما قوز چرا تهمت دولت جلوگیری می کند CDC مقامات از شهادت به عنوان دکتر Redfield اظهار داشت: در این هفته که ماسک ها “کلید” به بازگشایی مدارس و رئیس جمهور این است که بسیار مقاوم در برابر به پوشیدن ماسک. “اگر شما واقعا نگاه کردن به آن داده است واقعا روشن — [ماسک] کار” Redfield گفت: در طول یک وبینار در روز شنبه (از طریق سی ان ان).

یک تعداد انگشت شماری از مدارس در حال حاضر منتشر شد دستورالعمل های خود را برای بازگشت به مدرسه در پاییز به عنوان برگ برنده دولت همچنان به اصرار دارند که تمام بازگشایی مدارس برای فرد در یادگیری در کلاس درس. شهر نیویورک را تلو تلو خوردن و غیاب و ترکیب دو روز در هفته در کلاس آموزش مجازی با آموزش از راه دور. Richmond, Va, Prince george’s County, Md اعلام کرد همه آنها را آنلاین-تنها یادگیری این سقوط و کالیفرنیا فقط اعلام جدید کروناویروس عفونت آستانه که در مدارس برای پاسخگویی به اجازه فرد در کلاس درس و در حال حاضر تعداد بسیار کمی از شهرستانهای دیدار با الزامات. تکان دهنده ترین فلوریدا است که نیاز به همه مناطق آموزش و پرورش برای بازگشایی دانشگاه ها در ماه اوت با وجود این خبر که 30 درصد از کودکان در فلوریدا گرفتن تست شده برای COVID-19 تست مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im