سفید وبلاگ داشتن زنان را بیش از خود Instagram حساب


share-the-mic
به اشتراک گذاشتن میکروفن در حال حاضر/Instagram

#SharetheMicNow یک کمپین رسانه های اجتماعی با هدف تقویت صدای سیاه و فعالان سیاسی و روزنامهنگاران بازرگانان و ستاره

به عنوان تماس های رشد بلندتر برای مردم به نشستن و گوش دادن به تجربیات و دانش مردم سیاه و برخی سفید مشهور در حال توزیع بیش از خود قابل ملاحظه سیستم عامل رسانه های اجتماعی به منظور تقویت صدای سیاه و فعالان سیاسی و نویسندگان و دیگر ستاره ها. کمپین به نام #SharetheMicNow و در تمام طول روز امروز, 10 ژوئن, سیاه, صدای, شنیده خواهد شد در Instagram در حالی که معمول صاحبان این حساب ها را به یک صندلی.

تلاش CMO Bozoma Saint John, پرفروشترین نویسندگان Luvvie bizzy b جونز و Glennon دویل و طراح مد Stacey Bendet مردم پشت کمپین و این چهار اهداف اعلام شده با توجه به خبرنگار هالیوود: “به شکل یک کمپین رسانه های اجتماعی که بزرگ شود سیاه و سفید زندگی زنان و داستان. به شکل روابط میان سیاه و سفید زنان – به طوری که ما در آینده فعالیت متولد از روابط است. برای ایجاد یک شبکه از disruptors که می دانید و اعتماد به یکدیگر است. برای ایجاد اکشن است که می تواند تغییر کند.”

“هدف این کمپین این است که برای بزرگ کردن و کار مهم است که آنها در حال انجام به منظور تسریع تغییر خواهد کرد که تنها زمانی که ما واقعا صدای همدیگر را می شنوند می گوید:” سنت جان. این کمپین است که در تمام طول روز امروز و معنی مشاهیر مانند جولیا رابرتز, هیلاری سوانک و Gwyneth Paltrow, همراه با چند زن سفید با رسانه های اجتماعی موارد زیر غایب خواهد بود از حساب های خود را امروز در حالی که سیاه و صدای بیش از.

چهل و شش سیاه زنان را بیش از حسابهای 46 سفید زنان و برگزارکنندگان می گویند کل دسترس خواهد بود 300 میلیون در Instagram.

مشاهده این پست در Instagram

برای من جای افتخار بود تبدیل my instagram بیش فردا به @angelicaross یک زن است که تا حد زیادی الهام بخش من است. در یک جهان که در آن سیاه و صدای زنان به ندرت شنیده می شود این مورد است و حتی بیشتر از آن با ترانس و زنان است. گلپر یکی از چهره های پیشرو در جنبش برای تغییر جنسیت و برابری نژادی. او یک دنباله لگد زدن به درهای باز و ساختمان خود جدول کافی باز کردن صندلی. . خانم راس نیز یک سری منظم در رایان مورفی, ضربه, American Horror Story: 1984. او همچنین با این نسخهها کار در پشت دوربین. او اجرایی تولید شده و به نظر می رسد در طول روز امی نامزد دریافت جایزه سری وب پادشاه استر و دیگر فیلم های کوتاه. راس رئیس جمهور از خانم Ross, Inc. و بنیانگذار @transtechsocial برنامه ای است که کمک می کند تا مردم بلند خود را از فقر از طریق آموزش های فنی دیجیتال کار ایجاد یک تاثیر اجتماعی و آوردن توانمندسازی اقتصادی برای جوامع به حاشیه رانده شده.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط هیلاری سوانک (@hilaryswank) در

THR دارای لیست کامل از هر دو سیاه و سفید زنان در مبارزات انتخاباتی اگر شما می خواهید آن را به اتمام است اما برخی از نکات برجسته از کسانی که مصرف بیش از حساب عبارتند از: ماهور برک Luvvie bizzy b جونز Bozoma Saint John, Melina عبدالله Kahlana Barfield قهوه ای و بسیاری بیشتر. آن را واقعا ارزش رفتن را از طریق لیست کل و چک کردن به عنوان بسیاری از حساب های که ممکن است. وجود دارد مطمئن می شود برخی از مطالب باور نکردنی که از این درخشان صداهای امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im