که در آن تمام کرم شب تاب?


where-are-fireflies-1
مامان ترسناک و کون تصاویر/گتی

من در بازی بیس بال با دوقلوها بعد از شام شب دیگر. خانه ما نشسته بر روی لبه یک فیلد در اموال مدرسه و آن را به خوبی به روگرفت از حیاط ما و به فضای بیشتری. این خورشید در حال غروب بود, اما آن را سخت به تصویب شب های گرم تابستان فقط به خاطر آن گذشته خواب. و چون بچه ها در حال گرفتن یک کمی بزرگتر هل دادن زمان خواب خود را ندارد به عنوان مضر به عنوان آن را در سال های گذشته.

به عنوان من هفت سال بچه ها در تلاش بودند برای پیدا کردن یک توپ است که تا به حال نورد به برخی از علف های هرز بلند من به آنها یک سر که ما را مجبور به رفتن در به زودی آن را گرفتن بیش از حد تیره به دیدن توپ. این زمانی است که دختر من squealed در لذت و گفت: “من تو را دیدم چیزی در تب و تاب بودن!” من پسر دوقلوی او می دانست که این یک کرم شب تاب اما فقط به این دلیل از کتاب و کارتون. نه یکی از آنها تا به حال دیده می شود این سرد اشکالات در زندگی واقعی است. در ابتدا من تعجب اگر آن را چون خواب است که معمولا قبل از تاریک اما پس از آن من نمی تواند به یاد بیاورید دیدن هر گونه خودم حتی پس از من بچه ها خواب بودند. رعد و برق اشکالات بودند چنین بخشی سرد تابستان من به عنوان یک بچه در حال رشد در پنسیلوانیا و این غم انگیز بود به تحقق بخشیدن به بچه های من هرگز تجربه آنها را در اینجا در ورمونت.

من می دانم ورمونت دارای کرم شب تاب است. مفرد فلش حشرات در علف های هرز به ما گفت که بسیار. اما من همچنین به یاد یک بار حدود 10 سال پیش زمانی که من در یک اتوبوس پر از دبیرستان بازیکن راگبی من مربی. آن اوایل ماه ژوئن و ما در راه ما را به خانه از یک مسابقه و مانند بسیاری از سفرهای جاده ای در ورمونت راننده پیمایش آرام و تاریک راه برای رسیدن ما به خانه. در یک نقطه و هر کس در اتوبوس و در مجموع راضی شد که ما شاهد یک زمینه درخشان با چه شبیه یک میلیون کرم شب تاب است. آن را یکی از جالبترین و زیباترین چیزهایی که من تا کنون دیده اند. آن جادویی بود و من احساس مانند یک بچه دیگر ابتلا به فراوانی از اشکالات رعد و برق در یک ظرف شیشه ای با درب توری با سوراخ. بر خلاف تک و نادر کرم شب تاب من با بچه های من من در دوران کودکی شبهای تابستان پر شد در حال اجرا از طریق متری که در آن لومینسانس نمی تواند اجتناب شود و سوسک اغلب زمین در مو خود را.

بنابراین معامله چیست ؟ که در آن کرم شب تاب?

پس از یک جستجوی سریع یاد گرفتم که انسان ها چرا ما نمی توانیم همه چیز خوب است. تمام کرم شب تاب متعلق به سوسک خانواده به نام Lampyridae. (نگاه کنید به کلمه “لامپ” در آن وجود دارد ؟ نیست زبان باهوش؟) جمعیت آنها در واقع کاهش آنجا که ما در حال از بین بردن خانه های خود و اخلال در جفت گیری الگوهای. کرم شب تاب نیاز به مرطوب و گرم و مرطوب محیط زندگی می کنند. لارو خود را به رشد در پوسیدن چوب و بزرگسالان زندگی می کنند در حاشیه برکه ها و باتلاق و رودخانه ها و نهرها. به عنوان انسان کاهش و حذف زیستگاه خود را و سپس اضافه کردن ساختمان ها و پارکینگ ها کرم شب تاب از دست دادن خانه های خود. افزایش در قایق ترافیک نیز اضافه شده برای کاهش جمعیت کرم شب تاب.

Where Are The Fireflies?
toan افزار/Unsplash

کرم شب تاب که آن را به بزرگسالی و سپس تلاش برای پیدا کردن جفت به دلیل آلودگی نوری. نور چشمک زن این است که این سوسک تولید است و نه فقط برای سرگرمی ما; این نحوه ارتباط آنها با یکدیگر به منظور تولید کنند. گونه های مختلف با تکیه بر جنس های مختلف با استفاده از نور خود را برای جذب جفت برای تولید مثل; اگر کسانی که در انجمن سیگنال های از دست رفته توسط نور مصنوعی از توسعه انسانی و سپس ما از دست دادن نسل جدیدی از کرم شب تاب بیش از حد. همچنین blueish تب و تاب بودن از چراغ های LED مورد استفاده در چراغ, برای مثال, آن را سخت تر برای برخی از نر کرم شب تاب به نقطه سبز رنگ چشم در زنان به چشم خود در حال تنظیم است. کرم شب تاب می خواهید به انجام آن را در تاریکی و ما در حال پرتاب نور در برنامه های خود را. در برخی از گونه های کرم شب تاب هماهنگ کردن چراغ های خود را برای ارسال پیام در سراسر گروه های زیادی از همسالان خود.

و اگر همه این کافی نبود استفاده بیش از حد از آفت کش ها نیز به قتل یکی از مورد علاقه ما ناب نشانه هایی از تابستان است. مواد شیمیایی کشتن سوسک و تامین مواد غذایی خود را. من می خواهم به تصویب بیش از خاطرات من بر روی بچه های من; من می خواهم به آنها و نسل های آینده به تجربه یکی از بهترین طبیعت نور را نشان می دهد.

خوشبختانه دیگران همان احساس و با وجود تلاش های انجام شده به بازگرداندن کرم شب تاب می آورند ، برخی از مکان هایی مانند ژاپن و دیگر برداشت کرم شب تاب در سفارش به سادگی حرکت می کند و سپس انتشار آنها را فقط برای مقاصد سرگرمی. ژاپن ساخته شده است تلاش برای پرورش سوسک و انتشار آنها را برای جمعیت مرمت. در شمال امریکا وجود دارد این است که یک پروژه به نام کرم شب تاب تماشای علم شهروند پروژه ای است که اجازه می دهد تا هر کسی برای پیگیری و ثبت اطلاعات آنها را پیدا کنید در حالی که رعایت کرم شب تاب—یا عدم وجود—که در آن زندگی می کنند. دانشمندان امیدوارند که آنها می تواند جمع آوری جغرافیایی توزیع اطلاعات از سوسک و یادگیری در مورد عوامل محیطی که تاثیر خود را در طول عمر است.

وجود دارد چند چیز شما می توانید انجام دهید بیش از حد به حفظ کاهش جمعیت کرم شب تاب. در برخی از راه های ما می تواند فقط بیشتر عمدی و متفکر با منابع استفاده می کنیم. سعی کنید برای کاهش یا از بین بردن نور مصنوعی در اطراف خانه خود را. این کمک می کند تا به استفاده از حرکت چراغ در مقابل همیشه در چراغ در شب فقط در صورتی که شما آن را به یک عادت به خاموش کردن خود ایوان نور است. پرش مواد شیمیایی کمک خواهد کرد بیش از حد; هر آفت کش های شما اضافه کردن به باغ خود را می تواند کشتن و یا جلوگیری از کرم شب تاب می آورند ، و یک میزبان خوب با ترک برخی از طبیعی اتلاف در اموال خود را. فاسد سیاهههای مربوط و یا کنده مناسب خانه برای لارو. و چون کرم شب تاب نیاز و رشد در اطراف آب و مرطوب زمین در نظر بگیرید با اضافه کردن ویژگی های آب به اموال خود را. کرم شب تاب گوشتخوار هستند و خوردن حلزون grubs و دیگر حشرات کوچک که زندگی در آب طبیعی.

تا آنجا که بچه ها من می خواستم برای گرفتن اشکال رعد و برق ما در بر داشت من به آنها گفتم که این مهم به اجازه سوسک خود را زرق و برق دار چیزی که ما بدون اختلال. من فقط در حد هیبت بودند و ما از مشاهده ما نادر برای پیدا کردن یک چند دقیقه. این برجسته از ما روز و در عین حال آن را شکست قلب من به فکر می کنم خود شب های تابستان ممکن است هرگز پر شده بود و با چشمک زدن تب و تاب بودن گرم از این جادویی حشرات راه که مال من بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>