هنگامی که پسر من از من پرسید ” ماما نیست پلیس قرار است برای کمک به مردم؟’


My-Neighborhood-Burned-In-Minneapolis-1
MediaNews گروه/St. Paul Pioneer Press/گتی

“مادر نیست پلیس قرار است برای کمک به مردم؟”

این یک سوال منطقی. ما تا به حال بعد از همه, به نام پلیس “جامعه یاران” در خانه ما تا 25 مه سال 2020 است.

من چهار ساله که سفید است مثل من این سوال پرسیده چرا که از آنچه اتفاق افتاده است که روز یادبود. آن روز فقط دو دقیقه دوچرخه سوار از جایی که پسرم به مهد کودک برود و یک پلیس را فشرده زانو خود را به گردن مردی به نام جورج فلوید برای چنین مدت زمان طولانی است که آقای فلوید درگذشت.

من نوشته اند در طول در مورد آنچه من گفت: به فرزندان من در روز پس از جورج فلوید درگذشت. من را به صحبت با فرزند من در مورد اینکه چرا مردم عصبانی هستند. من به آنها صحبت کردیم در مورد اینکه چرا سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. اما این سوال, این یکی به من ثابت شده. من فکر می کنم آن را به من ثابت شده چون من هم تعجب می کنم که در راه است که من فکر نمی کنم قبل از: Aren پلیس قرار است برای کمک به مردم ؟

گاهی اوقات بچه ها سوال بسیار معصوم و صمیمی مرا وادار به روی چیزی حساب کردن با آنچه که واقعا در مقابل من.

* * *

پلیس قرار است برای کمک به امن نگه داشتن مردم من فکر می کنم من می دانم که بسیار درست است. حداقل این چیزی است که مینیاپولیس اداره پلیس می گوید در بیانیه ماموریت خود. من تصور کنید که این همان است که در بسیاری از جاهای دیگر نیز هست. جایی که من بزرگ شدم نیست در مینیاپولیس به من آموخته است که شما قرار است برای تماس با افسران پلیس هنگامی که شما نیاز به کمک, به ویژه هنگامی که شما قربانی یک جرم و جنایت است. من یک دانش آموز خوب است و من این درس جوان با کمک از طرح های محبوب دوران کودکی من در 1980s و 1990s مانند ایمنی شهر و افسر دوستانه.

این ایده از پلیس به عنوان “جامعه یاران” یک آرامش و من برگزار شد آن را برای سال های بسیاری است. اما من می دانم در حال حاضر حتی تجربه شخصی خود من به عنوان یک فرد سفید ارائه counternarrative.

هنگامی که من باردار بود با اولین فرزند خانه ما دزدیدند. من احساس متزلزل و نقض شده است. پلیس آمد. افسران توافق کردند که ما تا به حال سرقت شده در زمان برخی از یادداشت ها و چپ. که در آن بود. قانون و نظم به حال آماده برای نتیجه.

My Neighborhood Burned In Minneapolis: Here's Why We Need To Defund The Police
KEREM YUCEL/گتی

البته زمانی که اولین فرزند من بود و چهار ساله و برادر کوچک بود و دو سال از محله ما سوخته در جریان تظاهرات. من احساس متزلزل و نقض شده است. در این زمان پلیس در حال حاضر وجود دارد. افسران قادر و یا تمایلی به توقف خشونت و تخریب است.

آن را دشوار است به درک بهتری از این تجربیات و با توجه به آنچه که من آموخته بود. من فکر می کنم برای یک مدت طولانی من تا به حال مشکل نقشه برداری بزرگسالان من تجربه با پلیس بر روی این اوایل آموزه. بنابراین من نیست. وقتی که من شنیده ام در مورد Breonna تیلور و Philando کاستیا و بسیاری از بسیاری دیگر از افراد پلیس کشته و آزار من احساس غم. من احساس بد است. من امضا دادخواست در مورد پلیس اصلاحات و اجباری بدن کم. من واقعا گوش دادن. پلیس می گویند که نقش خود را به نگه داشتن مردم, امن, اما این چیزی است که پلیس می کند.

من تا به حال مشکل دانستن اینکه چه چیزی برای انجام با این اختلاف. پس از آن من دو ساله به من رسید.

* * *

از آن روز گذشته بود. من اسکرول توییتر در گوشی من و شیرین من کودک نو پا ضربه مرا در پا. هنگامی که او به من رسید آن را مهم نیست که چند روز قبل او گفت: “Pippy خوب است.” واقعیت این بود که او به من رسید. من آموخته اند که از طریق آموزش من به عنوان یک بهداشت روان درمانگر به سوال در مورد رفتارهای شبیه به این. رفتارهای بعد از همه یک نوع از ارتباطات است.

چه پسر من بود تلاش به من بگویید ؟ او بیش از حد خسته شده اید ؟ آیا او بیش از حد صفحه نمایش ؟ او نیاز به توجه من? آنچه که قرار بود درست قبل از او به من ؟

من آموخته اند به عنوان یک مادر به فرزندان جوان است که شما باید برای پاسخ به رفتارهای راه همان شما پاسخ زبان. این متن که از آن من می گویند: رفتار پلیس تقاضا پاسخ.

من نمی دانم همه از دلایل پلیس هستند نه عوامل ایمنی در جامعه و بسیاری دیگر. وجود دارد بسیاری از ایده ها را از بسیاری از مردم که بیشتر بیدار به مشکلات پلیس بسیار طولانی تر از من. اما من نمی دانم که پلیس رفتارهای ارتباطی است. از آن زمان به گوش دادن به آنچه که پلیس ماموران اقدامات گفت: به آنها چه بوده است گفت: برای سال.

پلیس در حال ما را حل کرد ، پلیس مردم آزار و پس از آن صدمه دیده است افرادی که از آنها بخواهید برای جلوگیری از صدمه زدن به مردم است. افسران پلیس در حال گفتن ما با بدن خود را که وجود دارد این است که یک مشکل بسیار بزرگ با پلیس در ایالات متحده است.

My Neighborhood Burned In Minneapolis: Here's Why We Need To Defund The Police
Kerem Yucel/گتی

هنگامی که کودک نو پا من بازدید من کار به درک آنچه که او گفت ، در همان زمان, زمانی که او بازدید من چیز دیگری است. من به آرامی و محکم نگه داشتن دست خود را. من می گویند “من نمی خواهد اجازه دهید شما به من رسید.” من این کار را به خاطر من او را دوست دارم. تماس پال خواستار قطع بودجه دولت و demilitarize پلیس است و نه لزوما تهاجمی تماس به اقدام هر چند می توان آن را. آن است که یک راه برای اهریمن جلوه دادن همه مردم ، آن است که مرزهای محبت است که ما می توانید با هر کسی. به خصوص کسانی که ما را دوست دارم. این مرزها می تواند نگه داشتن جامعه ما — همه ما — جامعه واقعا امن است.

* * *

ما یک بازی در شام چند شب پیش. من چهار ساله برگزار می شود تا تمام ده انگشت خود را. او پرسید: “چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که من این؟”

“من نمی دانم برای مطمئن شوید که” من گفتم: “اما احتمالا به شما خواهد شد در کلاس پنجم در مدرسه ابتدایی خود را. شما باید بسیاری از دوستان است و می دانم که بسیاری از چیزهای شگفت انگیز.”

سپس پسر من از من خواست به نگه دارید تا انگشتان من بیش از حد. ما جابجا شدم جمعی ما 20 ، “چه اتفاقی می افتد زمانی که من این؟” آن رفت و مانند این تا زمانی که همه با هم ما برگزار 70 انگشتان در هوا. او دوباره پرسید: “چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که من این؟”

“خدای من, من واقعا نمی دانم,” من گفت:, “آن را سخت بدانید که هر چیزی را برای اطمینان حاصل کنید که دور.”

حقیقت این است که من لازم نیست به دانستن آنچه که پسر من زندگی خواهد شد مانند زمانی که او 70 سال به یک ایده در مورد چگونه به پدر و مادر او امروز است. من لازم نیست به دانستن آینده از پلیس می دانیم که ما نیاز به انجام چیزی عمیقا متفاوت است.

ما لازم نیست به دانستن همه چیز است. ما نمی باید بدانید که چگونه برای از بین بردن نژاد پرستی همه در یک بار. ما فقط باید بدانید که مثل من Pippy مورد علاقه Princess Anna of Arendelle, “آینده درست است.”

اجازه دهید ما به عنوان پدر و مادر گوش دادن به آنچه که پلیس به ما نشان میدهد. اجازه دهید ما به عنوان پدر و مادر, مجموعه, مرز و تقاضا چیزی بهتر برای کودکان, برای جهان ما از یک نظامی نیروی پلیس.

بیایید تصور کنید چیزی متفاوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de