وقتی که می آید به بچه ها در هر سن بدترین سن


kids-of-all-ages-bad-1
مامان ترسناک و Prostock-استودیو/گتی

شما شنیده ام همه نام: twos وحشتناک. F*cking چهار دست و پا. غمگین sixes. هر کس دوست دارد به ادعا می کنند که برخی از سن بدترین سن. سپس آن را “شما فقط صبر کنید تا زمانی که شما نوجوانان شما فکر می کنم آنها باید هوشمند دهان در حال حاضر. Ha!” معمولا هر چه سن بدترین سن مربوط به سن کودک در سوال. هیچ کس می گوید: “آه پنج آنقدر شیرین” تا زمانی که یک دختر شش ساله. هیچ کس می رود همه چسبناک حدود چهار ساله تا بچه هفت.

چهره آن است. شما همیشه فکر می کنم هر سن و مرحله بچه خود را در به بدترین سنترین مزاحم سن ترین سن دشوار است. شما در خنده پدر و مادر با بچه های جوان. “شما فقط صبر کنید تا زمانی که بچه خود را است [قرار دادن سن در اینجا]. سپس شما واقعا رفتن bonkers.” ما با نوستالژی در نوزاد مرحله. آیا شما به یاد داشته باشید آنچه مطلق خراب کردن شما بود ؟ آیا شما به یاد داشته باشید که روز بدون دوش گرفتن? آیا شما به خاطر صدمه زدن به سینه ها شب بیداری, یو پی اس, جیغ بدون هیچ دلیل روشنی ندارند?

نوچ. شما به یاد بیاورید snuggling که فرشته کوچولوی شیرین که می تواند انجام دهد بدون اشتباه است.

Twos وحشتناک بدترین

هر کسی که تا به حال یک کودک نو پا می داند چقدر دشوار می توان آنها را. Twos وحشتناک پدر و مادر ادعا بدترین سن. آنها ذوب پایین. آنها را نا امید و فریاد. آنها شرمسار شما در آنها غیر ممکن است به توالت-قطار حتی اگر آن را مانند به نظر می رسد هر دو سال می توانید با استفاده از آنها آواز شاهزاده خانمی. آنها می خواهند شما را به خواب در رختخواب با آنها و آنها پا زدن شما در وسط شب.

اما زمانی که آنها فریاد در, هدف, شما می توانید آنها را انتخاب کنید تا در یک دست و سبد خرید خود را tantruming سنجش وجود دارد. آنها ادرار در اسان سرانجام (آن را ممکن است تا سه). اما دو سرگرم کننده است. آنها فقط کشف جهان اطراف آنها را. آنها می توانند خط ناخوانا و عمدتا نوع صحبت کنید. آنها می توانند بیان کنند. دو می تواند وحشتناک است. اما بدترین سن. دو سرگرم کننده است.

F*cking چهار دست و پا هستند و بدترین سن

آنها ناله و گریه به طور مداوم. آنها فقط متوجه شدم آنها قادر به انجام کارهایی… اما آنها می خواهند به انجام همه چیز. آنها می خواهند به انجام همه چیز بسیار بد است. این باعث می شود آنها را به گریه. آموزش فنی انجام شده اما هنوز هم در آن ادرار-در-خود-شاهزاده خانم لباس زیر مرحله است. هر کس می گوید چهار بدترین سن.

نوچ. چهار ساله می توانید قرعه کشی. آنها می توانند در نهایت مکالمات واقعی با شما و ترجیحات بیان در مورد موسیقی و هنر است. آنها می توانید آواز خواندن همراه به آهنگ ها در رادیو. شما می توانید شروع به انجام کارهایی مانند کلاس هنر و موسیقی واقعی به جای فقط… کتابخانه storytime. اگر شما خوش شانس شما می توانید شروع به آموزش خود را در چهار سال به عنوان خوانده شده و به حداقل تشخیص حروف. آنها احتمالا با وسواس Elmo, اما این می تواند بدتر شود. به یاد داشته باشید بارنی?

غمگین Sixes خورد

When It Comes To Kids, Every Age is the Worst Age
Prostock-استودیو/گتی

هیچ شش بدترین سن. من در حفظ و گفتن شوهرم من نگران ما شش سال است گریه ثابت در طول بیماری همه گیر. او رول چشمان او. “آیا شما به یاد داشته باشید چقدر بچه های دیگر گریه در این سن ؟ خدا آنها مانند شاهزاده هملت.” همه چیز را یک معامله بزرگ به ارزش گریه بر. شما احساس می کنید مثل آنها باید خواندن بهتر از آنها در واقع به عنوان خوانده شده. آنها در واقع در حال رشد و شما را از دست ندهید کودک شما.

هیچ شش هنوز هم می خواهد snuggles. شش می توانید در قرعه کشی به صورت واقعی و سرگرم کننده صنایع دستی است. آنها احتمالا فراتر از “کودکان و نوجوانان در تعقیب یک توپ” دو و میدانی به نوعی از ورزش واقعی. آنها عاشق این نوسانات و شما لازم نیست که به آنها فشار. خود بازی ها تبدیل شده اند بیشتر تخیلی است. شش سرگرم کننده است.

اوه نه هشت بدترین سن

چرا مردم همیشه ادعا می کنند که در هر ثانیه در سال است بدترین? هشت ساله مودی. آنها نوسان شدید از یک سو خود را به دیگری. آنها را کاملا tweens و آنها را کاملا کودکان و نوجوانان و آنها بشدت از آن آگاه است. چشم نورد آغاز می شود اما آنها هنوز هم پرتاب بداخلاقی است. آنها هنوز هم نیاز به توجه یک کودک جوان اما طلب استقلال از یکی.

نوچ. هشت عالی است. آنها می تواند مورد بحث عمیق تر موضوعات با شما مانند اندازه جهان و مفهوم بی نهایت. هنگامی که آنها گریه (که هنوز هم اتفاق می افتد گاهی اوقات) آنها احتمالا می خواهم به خواندن کتاب که در واقع جالببود و شرح حال و غرق شدن کشتی تایتانیک. آنها همچنین به اندازه کافی برای انجام کارهایی مانند ایجاد خود را ساندویچ و اجازه دهید سگ را و انتخاب کنید تا مسائل خود را. آنها در واقع ممکن است انجام این چیزها. اما آنها قادر است.

نوچ. نوجوانان مطلق بدترین

آنها نفرت قوانین خود را. آنها می خواهم به داشتن رابطه جنسی. شما به طور ناگهانی در برخورد با برخی از جدی چشم-نورد و واقعی درام. شما نگران پورنو در اینترنت و کالج پذیرش و خدا آنها را یاد بگیرند تا کنون به f*cking کارهای بدون اینکه به یاد شش بار ؟

اما می تواند به شما صحبت می کنید. می نشستن و بازی بازی های هیئت مدیره و بینش خود را به زندگی و جهان و همه چیز می تواند شما را متعجب. شما ممکن است نفرت موسیقی خود را. اما آنها احتمالا مثل مال شما بیش از حد. ورزشی خود را در تلاش هستند در واقع جالب; و بله در حالی که این وحشتناک است که آنها می توانید درایو شما دیگر خانواده تاکسی. آنها می توانید یک کار و کسب پول خود را.

هر سن بدترین سن.

در هر سنی است بهترین سن است.

شما فرزند خود را ببینید در بدترین آنها. شما آنها را ببینید و در بهترین خود را. این طبیعی است که به خنده در پدر و مادر مبارزه با نوزادان و کیسه پوشک و فکر می کنم فقط شما صبر کنید. اما به یاد داشته باشید: آنها با داشتن فقط به عنوان سخت به عنوان شما در حال حاضر. پدر و مادر ندارد “این بدترین سن” بازی های المپیک است. شما استفاده می شود برای هر سن. در هر سن می آید و با چالش های آن, اما آن را همراه با قطعات خوب بیش از حد. شما را خوب با بد استقلال با چالش های شاد و غمگین.

بدترین چیزی ؟ جدیدترین سن شما به عنوان دیدار با چالش های جدید از بچه خود را در حال رشد و نگاهی به “سادگی” از زمانهای گذشته است. نبود ساده است. آن سخت بود. شما فکر می کنید آن سخت بود ، و آن را هنوز هم سخت در حال حاضر.

زیرا در نهایت پدر و مادر است سخت. در هر سن بدترین سن? بله. در هر سنی بهترین سن? بله. چرا که آنها با شما و شما آنها را دوست دارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im