زمانی که من خاطر نشان کرد که “ما در حال بالا بردن کودکان نه چمن’


raising-kids-not-lawns
حسن نیت ارائه میدهد از سحر کارنی عکاسی

هر بهار سال شوهرم را پرتاب بذر چمن در حیاط خلوت ما. به عنوان به زودی به عنوان نرم خوشه سبز خواهد شروع به شلیک تا حضور خود را شناخته و آنها را ناپدید می شوند پس از فقط یک محله Wiffle توپ بازی یک بار دیگر.

را شکست داد, او شروع به غرغر کردن در مورد چگونه چمن در حیاط خلوت ما هرگز بهبود می یابند و به همین دلیل ما تا به حال تنها در حیاط یک خانه بیس بال الماس تشکیل شده عجیب به شکل خاک, پایگاه حمام و کاملا گرد بزرگ پارچ تپه در مرکز. من نمی باید قلب به او بگویید که پسران را صادقانه شلنگ پایین و با چنگک جمع کردن که پارچ را موند وقتی که او نبود خانه در آماده سازی برای بازی بعدی. من فقط می خواهم فریاد زدن به او از ما عرشه “شما گفت که شما می خواستم همه پسران! به یاد داشته باشید عسل: اگر شما آن را ساخت آنها خواهد آمد!”

و آنها را برای بسیاری از تابستان است. چند بار در روز من خودم مبهوت زمانی که یک خطا توپ را از کنار خانه ما سگ را پارس و نوزاد را از خواب بیدار. من می خواهم برای باز کردن یک یخچال خالی در گاراژ ما پس از فقط آن را با نوشیدنی های روز قبل. من را انتخاب کنید تا قطعات لت و پار Wiffle توپ در پشت سمت چپ برای تبدیل شدن به قربانیان ما ماشین چمن زنی چمن.

Raising Children, Not Lawns: backyard lawn during winter
حسن نیت ارائه میدهد از شانون Armenis

خاک گسترش به عنوان پایه مسیرهای رشد بزرگتر و بزرگتر معنابخش شروع از پایه های پیشرو در لیگ کوچک. ما مجبور شدند به جای اعتصاب علیه یک همسایه حصار هر هفته به عنوان خانه-اجرا مرزی منتقل شد بیشتر و بیشتر دور. راست دست مورد آغاز شده پنبه حلاجی شده به سمت چپ برای اضافه کردن چالش های اضافی تا یک روز, آخرین بازی بود. آخرین اعتصاب استدلال شد. آخرین home-run بود رسید. خفاش ها قرار شد دور برای آخرین بار حتی اگر چند Wiffle توپ دراز پهن در سراسر حیاط منتظر بازی بعدی بود که همیشه می آیند.

هیچ کس نمی دانست این آخرین بار بود. نه در خلوت و نه پدر و مادر خواستار آنها را به خانه برای شام آن روز. به نظر می رسید تقریبا یک شبه این زمینه تا به حال به طور ناگهانی تبدیل به بیش از حد کوچک و پسرانه صدای من تا به حال گوش به ساخت بد calls تمام کسانی که روز تابستان در حیاط خلوت را کاهش داده بود چند اکتاو.

یکی از مزایای داشتن یک بزرگتر فاصله سنی بین ما و همسر و دو پسر جوان ما است که به نفع ادراک. ما اغلب یادآور شد چگونه به سرعت این “طول می کشد” اتفاق می افتد. ما نمی خواهد دریافت نشانه ای از یک پایه سوم مربی ما هشدار داد. وجود خواهد داشت یک گوینده و یا یک هیئت مدیره با نمره به ما اطلاع دهید آنچه در زمین باز یافته ما در حال بازی در این بازی از دوران کودکی خود را. آن را در خدمت به عنوان یک یادآوری است که اگر ما نمی پرداخت توجه دقیق این طول می کشد را whiz گذشته ما مانند یک دقت قرار داده شده توپ سریع در یک خمیر, گیر افتاد, به دنبال در یک سوم حمله است.

Raising Children, Not Lawns: boy on baseball field
حسن نیت ارائه میدهد از سحر کارنی عکاسی

همه ما می دانیم که نقل قول “روز بلند اما سال کوتاه است.” من می دانستم که این امر به سرعت اتفاق می افتد اما حتی هنوز هم من گرفتار شد به دنبال. در تلاش برای آرام کردن شوهر من اغلب به یاد او که یک روز خیلی زود ما را نگاه کردن از پنجره آشپزخانه و پیدا کردن زیبا ترین حیاط پر از خوش مزه چمن سبز به اندازه کافی شایسته به حسادت از هر زمین گلف. دل ما هر چند نگاه می کردن که همان پنجره و حسادت های قدیمی گرد و خاکی خاک پایه راه و دقت گردد پارچ موند.

ما جوانترین پسر سوار شد کمی خود را در موتور 4 چرخ در جلو ما حیاط روز دیگر در حالی که ما مسن همسایه, تماشا او را از ایوان. من استفاده از اصطلاح “سوارکاری” نسبتا آزادانه. آن را به طور کلی شامل پسر من فشار گاز در حالی که اجرا میکنم بعد از او فریاد می زدند: “توجه!” و “سازمان دیده بان که در آن شما در حال رفتن!” همراه با تلاش های از دست من سرعت برش فرمان برای جلوگیری از برخورد و حفاظت از باغ ما.

او کشف همسایه ما چپ من در گرد و غبار و hightailed آن را از طریق چمن خود پیاده خود را به چهار چرخ و stomped از طریق باغ خود را برای پیوستن به همسایه من در ایوان خود را. من به سرعت او را سرزنش و عذرخواهی به ما همسایه برای تازه 4-ویلر آهنگ های خود را در حیاط جلویی و پنج سال ردپای خود را در تخت گل. او با لبخند به استقبال پسر من و گفت: “آیا تا به حال در مورد آن نگران باشید. ما در بالا بردن کودکان نه چمن.”

کلمات درست صحبت از پدر در محله ما با زیبا ترین چمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>