زمانی که پدربزرگ و مادربزرگ می گویند شما با استفاده از کودک خود به عنوان یک پیاده’


kids-as-pawn-grandparent
Arsen Ametov/Reshot

تقریبا پنج سال پیش من تصمیم به قطع کردن مادر خود من از خودم و فرزندان من و پس از من به مبارزه خستگی ناپذیر برای رعایت حقوق والدین در دادگاه در برابر پدربزرگ و مادربزرگ’ ملاقات راست مناسب (همچنین شناخته شده به عنوان شخص ثالث حق ملاقات پرونده های حقوقی). من گوگل من خواندن مقاله پس از مقاله — و بیشتر زمانی که شما نگاه کنید این شما می آیند به اجماع عمومی است که پدر و مادر بد و استفاده از کودکان خود به عنوان “آلت” در برابر پدربزرگ و مادربزرگ و یا اشخاص ثالث که “فقط می خواهید برای دیدن بچه ها.” وجود دارد بسیار کمی (در صورت وجود) نظرات مخالف و بنابراین من تصمیم به نوشتن احساسات من پایین.

نبرد نهایی گریه در پدربزرگ و مادربزرگ گروههای حقوق است, شکایت از فرزندان با استفاده از فرزندان خود را (نوه) به عنوان “آلت.” آن را مانند پدربزرگ و مادربزرگ که می گویند این باور است که این یک بازی است (به عنوان آلت به طور کلی از یک بازی شطرنج) و آنها در حال نگهداری از جایزه خود را به طوری که پدر و مادر می تواند برنده شدن در این “بازی”. برخی حتی می گویند که این است که “کودک آزاری” و “سالمند آزاری است.” اجازه دهید بحث در مورد آن ،

از یک پدر و مادر از ديدگاه که متهم شده است از جمله چیزهایی که من به شما بگویم صادقانه است که محافظت از کودکان خود را از سوء استفاده از هر نوع است که با استفاده از کودک خود به عنوان یک پیاده. تا به حال شنیده پدربزرگ و مادر بزرگ می گویند آنها “خیلی افسرده آنها نیاز به دیدن کودک به تشویق آنها؟” این سوء استفاده احساسی است. فرزند من است نه دوز خود را از زاناکس و مسئول سلامت روان خود را. نیز وجود دارد لفظی و حتی فیزیکی. من دوباره آن را می گویند: محافظت از کودکان خود را از یک سو استفاده کننده (و یا رفتار توهین آمیز) است که با استفاده از کودک خود به عنوان یک پیاده.

محافظت از فرزند شما به معنای واقعی کلمه یکی از مهمترین غرایز اولیه است که یکی می تواند داشته باشد. اگر مادر یا مادر در قانون نیست دریغ شفاهی شلاق شما آیا در مقابل شما و یا در خصوصی پس چرا شما فکر می کنم او خواهد بود به نوعی به کودکان خود را ؟ حتی اگر او مرتبط است که فرزند او ابراز تحقیر و نفرت (و یا حتی “ناامیدی” در) یکی از این کودکان را از پدر و مادر که به معنای واقعی کلمه باعث می شود تا 50 درصد از آن کودک DNA. دوباره برای آنهایی که در پشت: اگر آنها نفرت شما و یا دوست نداشتن شما و یا ابراز نارضایتی نسبت به شما آنها را رک و پوست کنده گفت که آنها دوست نداشتن 50 درصد از فرزند خود DNA. محافظت از کودکان خود را از این نوع مردم است نه “با استفاده از آنها به عنوان یک پیاده.” این یک بازی که شما احساسات کودک, سلامت روان و کلی شادی.

بیایید شیرجه رفتن کمی عمیق تر ، شما نمی فکر می کنم که پدربزرگ و مادر بزرگ در سوال خواهد بود نامهربان یا سوء استفاده از کودک و… آنها فقط نفرت شما پدر و مادر کودک. پس از همه, که چرا آنها را متهم شما از “با استفاده از کودک خود به عنوان یک پیاده” و حتی سوء استفاده توسط خودداری کودک از مادر و مادر بزرگ راست است ؟

بیایید نگاه کردن به تعریف لفظی “پیاده” را به عنوان تعریف شده توسط Oxford Dictionary: “یک قطعه شطرنج از کوچکترین اندازه و ارزش یک فرد مورد استفاده توسط دیگران برای اهداف خود را دارند.” با تماس کودک خود را در گرو آنها راست بالا و گفت فرزند شما از ارزش بسیار فراتر از یک چانه زنی قطعه.

بنابراین من به شما بگویم آنچه که من می خواهم بگویم هر وقت من دیدن پدربزرگ و مادر بزرگ متهم یک پدر و مادر با استفاده از کودکان به عنوان آلت. حفاظت از فرزند خود نیست و هرگز سوء استفاده. سوء استفاده و اجرا می شود عمیق تر از سوء استفاده فیزیکی. و پدربزرگ و مادربزرگ آن را می دانم. چگونه بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ را می بینید که در حال قطع کردن پیش فرض به گفت: “ما خراب بچه های ما پوسیده و پس از آن تقصیر ما او را یک بچه بداخلاق و لوس” و یا مشابه است ؟ که در سمت راست وجود دارد که به شما گفتن که شما در حال حفاظت از کودک خود را از عاطفی و روانی سوء استفاده — که آنها عطا نه تنها در نوه های خود را اما شما هم به عنوان یک کودک و یک بزرگسال.

آن است که غریزه والدین برای محافظت از کودکان خود را از آسیب و این چیزی است که شما انجام می دهند.

اگر وجود دارد اتفاق می افتد به پدربزرگ و مادر بزرگ خواندن این است که تکان دادن سر خود را در مخالفت اجازه دهید من از شما درخواست چیزی به شما فکر می کنم یک بیت: اگر شما عشق خود را نوه چرا احترام به پدر و مادر و کار در یک رابطه, وجود دارد قبل از آوردن کودکان به معادله ؟ و اگر ذهن خود را فورا شروع به پریدن کرد به توهین و یا بهانه ای چگونه “وحشتناک” پسر یا دختر و یا پسر در قانون و یا مادر در قانون است, من شما را تشویق به دنبال درمان — چون شما قطعا لازم نیست که به اطراف خود و نوه در حالی که شما به طور فعال disliking یک فرد (خود پدر و مادر) که باعث می شود تا 50 درصد از DNA خود را.

و اولین چیزی که شما احتمالا باید بحث خود را با درمانگر ؟ چرا شما در مقایسه با نوه خود را به یک بازی قطعه از ارزش کمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>