در مشخصات بالا حوادث مانند انتخابات و زمان جهانی همه گیر هر کس به طور مداوم به دنبال اطلاعات به عنوان آنجا که آنها می توانید پیدا کردن و به اشتراک گذاری آن. گاهی اوقات این می تواند اطلاعات نادرست و یا اشتباه و با توجه به چگونه سریع پیام ها می تواند گسترش یافته و به ویروسی, این می تواند خطرناک باشد.

تبلیغات

WhatsApp در گذشته اقدام به محدود کردن اطلاعات غلط با محدود کردن تعداد زیادی از مردم یک پیام می تواند فرستاده شود به اگر چه اخیرا این شرکت بیشتر افزایش محدودیت های آن با محدود کردن بسیار پیام های فرستاده شده به فقط یک نفر در یک زمان. معلوم است که این یک ایده عالی است.

با توجه به بیانیه های ساخته شده توسط شرکت, سخنگوی آنها گفت: TechCrunch که تا کنون از آنها معرفی این محدودیت آنها در حال دیدن یک 70 درصد کاهش بسیار پیام های فرستاده شده. “ما به تازگی معرفی شده محدود به های ‘بسیار پیام های فرستاده شده به فقط یکی از چت. پس از قرار دادن به جای این حد در سطح جهان شده است وجود دارد 70 درصد کاهش در تعداد بسیار ارسال پیام در WhatsApp.”

این نباید تعجب آور به عنوان با توجه به افزایش مشکل در حمل و نقل پیام ما تصور می کنیم که برخی از مردم فقط نمی تواند ناراحت کنه. توجه داشته باشید که این امر تنها به پیام پلت فرم بداند به عنوان بسیار فرستاده معنی است که اگر شما می خواهید به جلو انواع دیگر پیام این محدودیت ها باید در محل.

در زمینه کلی. جزئیات بیشتر در مورد برنامه Whatsapp. منبع: techcrunch

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de