هفته گذشته گزارش کردیم که واتساپ در حال برنامه ریزی در حال گسترش تعداد کاربران در هر گروه تماس تصویری. قبلا محدودیت تعداد کاربران تنظیم شد اما در آخرین نسخه از این برنامه آن را داشت که واتساپ در حال برنامه ریزی برای افزایش حد به هشت کاربران در یک زمان.

تبلیغات

ما مطمئن بودیم در آن زمان هنگامی که این به روز رسانی خواهد شد نورد از, اما به نظر می رسد که وارد خیلی سریع تر از ما فکر. در یک اطلاعیه توسط Facebook آنها نشان داده اند که در آخرین به روز رسانی WhatsApp تعداد کاربران در هر گروه تماس تصویری است که به افزایش به هشت کاربران در یک زمان.

با توجه به Facebook, “واتساپ تماس ها یکی دیگر از راه برای اقامت در تماس باشید. به زودی شما قادر خواهید بود به گروه تماس صوتی و تصویری با تا هشت نفر در واتساپ. همانطور که قبل از این تماس امن با پایان به پایان رمزگذاری به طوری که هیچ کس دیگری می توانید مشاهده و یا گوش دادن به مکالمه خصوصی و نه حتی WhatsApp.”

برنامه مکالمه تصویری و امکانات شده اند به دست آوردن مقدار زیادی از توجه به تازگی. این است که با توجه به شیوع کروناویروس که در آن مردم بیشتر با تکیه بر تماس های تصویری را به ارتباط برقرار کردن با دوستان و اعضای خانواده و همکاران. برای بیشتر قسمت ها زوم هنوز هم به نظر می رسد می شود بسیار محبوب است اما شرکت های مختلف حریم خصوصی و مسائل امنیتی باید پس از اجازه سیستم عامل های دیگر به ارائه خدمات جایگزین.

در زمینه کلی. جزئیات بیشتر در مورد برنامه Whatsapp. منبع: در مورد.fb

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im