Pregnancy-Risks-and-COVID-19-1
Pierre Ogeron/گتی

ما سه فرزند و با هر حاملگی, زندگی بسیار مشابه است. به جهنم همسر من, Mel دستور داد همان ویتامین های دوران بارداری و او به صرف زمان با خواهر و مادر, سکس چت در مورد چه چیزهایی با خود بردند. او به کار می رفت تا یک هفته یا بیشتر قبل از بارداری است. او در ادامه پیاده به فروشگاه رفت. او تعامل با مردم است. ما رفت و به پیش از تولد با هم قرار ملاقات. ما تا به حال خوب-با حضور دوش نوزاد. و پس از تحویل مداوم و حمایت جریان از دوستان و خانواده بازدید برای دیدن نوزاد جدید. معمولا من مادر در قانون ماند با ما برای چند هفته به کمک و یا این که به عنوان مل به بهبود است. این بود خیلی استاندارد روایت است که من فکر می کنم اکثر کسانی که تا به حال یک کودک می تواند مربوط به.

اما با COVID-19 زنان باردار در حال دیدن است که روایت را به طرز چشمگیری تغییر. به گفته های اخیر NPR داستان در دوران بارداری در طول COVID-19 برخی از زنان انتظار می رود برای دیدار با OBGYN به تنهایی. و در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند یک تغییر بزرگ به برخی از زنان آن می تواند مشکلات جدی برای کسانی که در بارداری اول خود را و یا برای کسانی که فرزند کوچک دارند که باید برای مراقبت در حالی که آنها در دیدار با دکتر خود.

و به عنوان برای بازدیدکننده داشته است پس از تحویل خوب است که پیچیده نیز هست. پدر و مادر از نوزاد در حال توصیه به محدود کردن بازدید کنندگان در طول بیماری همه گیر. جدید, مادر, Carissa Helmer می گوید NPR که او درخواست بازدید کنندگان برای قرنطینه به مدت 14 روز قبل از مراجعه به نوزاد خود. و من فقط می توانید تصور کنید چقدر دشوار خواهد بود که برای توضیح به خود من مادر در قانون و یا هر مادر در قانون برای آن ماده.

Lone pregnant woman sitting on the bed looking and hugging the belly
ماسیمیلیانو Finzi/گتی

اما این هشدارها — مهم نیست که چقدر اضطراب آور یا ناخوشایند هستند به محل قرار داده برای یک دلیل. در ماه ژوئن مراکز کنترل بیماری و پیشگیری منتشر شده یک مطالعه نشان می دهد زنان باردار ممکن است بیشتر احتمال دارد به منظور توسعه یک مورد شدید از COVID-19. این یافته که در مقایسه با زنان غیر باردار که او نیز آلوده شد. این مطالعه همچنین نشان داد که زنان باردار که اسپانیایی هستند یا سیاه و سفید ممکن است در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت از سفید زنان باردار است. (سیاه و سفید و مردم اسپانیایی زبان در ایالات متحده یافت شده اند در معرض خطر بیشتری از ابتلا به کروناویروس و در معرض خطر بالاتر مرگ از COVID-19 کلی.) به مسائل بدتر CDC مطالعه نشان داد که از 91,000 ایالات متحده زنان در سن باروری که شرکت کردند از کسانی که آزمایش مثبت زنان باردار به احتمال زیاد به نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی به بهبود می یابند.

پس از آن وجود دارد دشوار است داستان از پزشکان در فرانسه منتشر شده که یک مطالعه موردی که به شدت نشان می دهد یک نوزاد گرفتار coronavirus قبل از تولد از مادر خود.

آن است که بهترین را به حساب است که می خواهم همه چیز مربوط به COVID-19 CDC یافته های اولیه هستند. همه از این جدید است چرا که این ویروس جدید است و آنچه ما امروز می دانیم می تواند تغییر. به علاوه زمانی که شما واقعا در نگاه اعداد در این مطالعه پاسخ این است که بله, زنان باردار چه کسی تماس گرفته COVID-19 به احتمال زیاد به نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی. تعدادی از زنان باردار که در واقع نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی بسیار کوچک: 42 زنان از 8,207 که به پایان می رسد که نیمی از 1٪.

Pregnant woman watching her baby on the ultrasound
Kemal Yildirim/گتی

اما واقعیت این است COVID-19 یک تهدید واقعی برای زنان باردار و پیمانکاری COVID-19 در حالی که باردار است و هیچ شوخی است. زنان باردار در حال حاضر توصیه به اجتناب از چیزهایی مانند پنیر نرم و سوشی و اهدای گربه مدفوع به دلیل خطر ابتلا به لیستریا و توکسوپلاسموز بنابراین فقط اضافه کردن coronavirus به لیست بالقوه تهدید سلامت به مدیریت.

همه این به این معنی است که اگر شما حامله هستید و شما هرگز نباید خانه را ترک? و … برای بسیاری از مردم که ممکن نیست. کارگران ضروری نیاز به ترک; نه هر کس لوکس کار از خانه. نه همه OBGYN قرار ملاقات های آنلاین می تواند انجام شود, بنابراین به طور طبیعی باردار فرد نیاز به ملاقات با دکتر خود را. و برای چیزی به عنوان ساده به عنوان یک پیاده روی خوب می تواند حیاتی برای برخی از مادران انتظار’ سلامت جسمی و روانی.

دکتر لورا رایلی OB-GYN در نیویورک-Presbyterian Hospital NPR گفت که “آنچه من به بیمارانم است که شما فقط نیاز به سخت کوش باقی می ماند از نظر همه آن چیزهایی است که ما می دانیم کار می کنند. ما می دانیم اجتماعی فاصله کار می کند. ما می دانیم که با پوشیدن یک ماسک کار می کند. ما می دانیم که شستن دست های خود را اغلب آثار و محدود کردن تماس با افراد دیگر به عنوان مقدار به عنوان عملی.” با توجه به رایلی “که در آن می توانید آن را سخت تر برای بیماران است که به نگه داشتن مادر به محافظت همکاران و دیگر اعضای خانواده نیاز به کسانی که همان احتیاط است. که ممکن است بسیار آسان اما آن را کاملا حیاتی است.”

چه این همه boils پایین به این است که اگر شما حامله هستید و در وسط یک بیماری همه گیر می باشد که به دنبال دستورالعمل های ایمنی برای محدود کردن احتمال عفونت و اصرار دارند که مردم در اطراف شما همان را انجام دهید. از پزشک خود بپرسید بسیاری از سوالات تست شده که در آن ممکن است و بالاتر از همه آنچه که شما می توانید به کنترل محیط زیست خود را به نام ایمنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im