چه باید بکنید اگر بچه خود را وحشت زده از آتش بازی


kid-scared-of-fireworks-1
برایان Waak/Reshot

ما در وسط یک روستایی شهرستان در خارج از محدوده شهر. وجود دارد هیچ قوانین در اینجا منع فروش و یا استفاده از آتش بازی پس در واقع در هر روز شبیه یک تعطیلات کسی در گوش رس را در حال رفتن به نور تا جو در جشن. در چهارم جولای و سال نو, آسمان بیش محله ما به نظر می رسد مانند Disneyworld در زمان بسته شدن.

من عاشق تماشای آتش بازی. ما اول چهارم جولای با هم, شوهر من پشت سر من ایستاده بود با اسلحه خود را در اطراف من در حالی که ما به تماشای نمایش و زمزمه در گوش من است که او را به ازدواج من روزی. آتش بازی متصل به برخی از خاطرات زیبا.

اما من یک مادر در حال حاضر و آن را به عنوان معلوم بچه ها همیشه عشق پررونق انفجار و ناگهانی چشمک می زند از نور است. در یک نقطه و یا دیگر هر دو از من مسن تر بچه ها را freaked heck در طول یک نمایش آتش بازی و من تا به حال به شکل از چگونه به آرامش آنها را به پایین.

یکی از پسران من رفت و از طریق یک مرحله که در آن صدای آتش بازی در خارج او را وحشت زده. او خوب می شد اگر ما به تماشای آنها بود و او آماده برای صدا اما غیر منتظره رونق و میآید در شب شد به اندازه کافی به او را پرواز به اتاق ما در اشک.

در طول سال من شده اند قادر به راحتی بچه ها من از طریق ترس خود را با استفاده از چند ترفندهای مفید. در اینجا آنچه که من آموخته ام:

1. بحث آن را از طریق.

کوله kiddos فقط ممکن است به جست و خیز روی صفحه نمایش آتش بازی تا زمانی که آنها مسن تر هستند. بچه ها که می تواند یک مکالمه احتمالا می تواند به نفع از توضیح. آنها را آماده جلوتر از زمان برای چه آنها را گوش کنید و ببینید. توضیح دهید که آن را با صدای بلند و روشن و ناگهانی اما سر و صدا و نور نمی تواند آنها صدمه دیده است. اجازه دهید آنها را می دانم که اگر آن را می شود بیش از حد ترسناک شما در سمت راست وجود دارد به آنها را نگه دارید و کمک به پوشش چشم و گوش خود را. مایل به آنها را به عقب به ماشین و یا در داخل یک ساختمان اگر آنها بیش از حد می ترسم و نمی shame آنها نیاز به ترک. غلبه بر ترس ،

2. سه کلمه: سر و صدا. لغو. هدفون.

Boy looking fireworks with hands covering ears
wonry/گتی

برای ده یا پانزده دلار شما می توانید earmuffs که غرق کردن بسیاری از سر و صدا. اگر بچه خود را تحمل کند و با پوشیدن آنها, پاپ, کسانی که بد و پسران در چند دقیقه قبل نشان می دهد و آن را یک شب. ما نگه داشتن چند جفت در ون. پسر من را پوشیده است و آنها را به airshows, هیولا کامیون تظاهرات و نمایش های آتش بازی. پسر من حتی عینک آنها را در کلیسا هنگامی که موسیقی بود بیش از حد با صدای بلند برای خود نوزاد گوش.

اگر شما صرف کمی بیشتر شما می توانید سر و صدا-تخفیف هدفون بلوتوث. بچه خود را می توانید سنگ را به مورد علاقه خود را به موسیقی و تماشای رنگ های زیبا و بدون ترس.

3. اجازه دهید آنها را می پوشند عینک آفتابی.

من وسط پسر مبتلا به اوتیسم و او معمولا به خوبی با چراغ و صدا اما زمانی که او یک کودک نو پا, چشمک می زند از نور اتش بازی مبهوت او را. او نمی دمدمی مزاجی اما او بسته چشم خود را. شوهر من دست او یک عینک آفتابی است و همه آن را در زمان. آیا آن تاریکی آنها ارائه شده این واقعیت است که آنها پدر و یا احساس یک مانع بین چشمان او و ترسناک چشم ساده جفت از عینک آفتابی در زمان مراقبت از بسیاری از ترس و به او اجازه لذت بردن از نشان می دهد.

4. ایجاد یک امن و راحت “لانه” پر از بچه خود را به راحتی اقلام است.

girl watching lighting of sparklers
meadowmouse/گتی

برخی از کودکان ممکن است احساس امن تر در صورتی که کمی خود را امن و راحت فضا به تماشای نشان می دهد. ما معمولا به ارمغان بیاورد تاشو واگن و خط آن را با بالش یا حیوانات. ما بازی شیر یا خط در یک کوله پشتی مجهز با یک بطری آب و یک میان وعده هدفون و عینک آفتابی به همراه یک پتو نور است. مرد کوچک ما می نقب زدن به خود را راحت واگن, شتاب هر چه باعث می شود او احساس خوب و تماشا نشان می دهد از خود فضای کمی.

5. با استفاده از یک دستگاه صوتی.

شاید شما در حال تلاش برای ضربه تا یک جشن, اما مانند خانواده من, شما نمی توانید فرار از مناظر و صداها را از آتش بازی خود را بسیار خود را در حیاط پشت. اگر شما می توانید بچه خود را استفاده می شود به خواب با صدای ماشین در شب, شما فقط می توانید با خم کردن حجم در شب هنگامی که سر و صدا به احتمال زیاد است. ما با استفاده از یک برنامه اپل متصل به یک بلندگوی بلوتوث با nightlight. آن را بدست ما را از طریق چند تن از همسایگان ما بیشتر شاد جشن.

Pro-نکته: این فوق العاده است برای رعد و برق و مزاحم صبح زود پارس سگ بیش از حد!

6. یک خانواده حزب چرت زدن!

اتش بازی سر و صدا است که تقریبا قطعا رفتن به بدترین از غروب آفتاب تا نیمه شب یا بیشتر. برنامه ریزی و خود را وحشت زده kiddo به تخت خود را و یا شمع هر کس تا بر روی نیمکت. اعلام یک خانواده sleepover. به نوبه خود در یک فیلم شما را دوست داشت به عنوان یک بچه را به برخی از پاپ کورن یا ریشه آبجو شناور قرار داده و در خود comfiest jammies و جمع شدن راه خود را از طریق ترسناک انفجار. هنگامی که آتش بازی و کودک شما به خواب میرود, شما حتی می توانید آنها را در بستر خود را. اگر شما می توانید پیدا کردن یک راه برای ایجاد یک ارتباط مثبت با صداهای بلند می تواند کمک به تسکین برخی از ترس برای دفعه بعد.

تماشای آتش بازی به عنوان یک خانواده می تواند سرگرم کننده راه برای جشن گرفتن تعطیلات و مناسبت های خاص, اما آن را می تواند با برخی قابل فهم اضطراب برای کودکان و نوجوانان حساس. با کمی قبل از برنامه ریزی و برخی از درک بسیاری از ترس بچه ها می توانند یاد بگیرند که برای لذت بردن از—و یا حداقل تحمل این, رنگارنگ, sparkly نمایش می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>