چه جهنم است ضمنی و تعصب و به همین دلیل است که آن خطرناک است ؟


implicit-bias-1
مامان ترسناک و kirwaninstitute.osu.edu

بخشی از آموزش من به عنوان یک LGBTQIA+ مربی است به جلو و مردم را از تعصبات و بررسی آنها را در راه است که منور مردمی به ایده های آنها را نگه دارید که غذا را به ضد همجنس و transphobic رفتارها و سیاست. بسیاری از افرادی که نشان می دهد تا به من آموزش باز هستند برای یادگیری و اذعان سهم خود را به صدمه زدن های عجیب و غریب در جامعه; آنها نمی دانند چه آنها نمی دانند اما آماده برای ایجاد تغییرات.

مردمی دیگر نشستن در آموزش با آغوش عبور و دهان آماده به استدلال من امتیاز زیرا آنها باور دارند که نظرات خود را با حقیقت بیش از حقایق و زندگی تجربه من می دهند. من اشاره می کنند که در حالی که من می خواهم به تغییر ذهن کسانی که با صریح تعصبات انرژی من بهتر است صرف در کمک به مردم برای دیدن و تنظیم ضمنی و تعصبات. بزرگ, کهربا, اما چه جهنم هستند ضمنی و تعصبات? و افراد متعصبی هستند که مشکل واقعی — چرا شما نمی خواهید به صرف زمان بیشتری را بر روی آنها ؟

الکسا mosley/Reshot

چرا که رسیدن به ریشه ضمنی و تعصبات چیزی است که حرکت ما به سمت کمک به جوامع به حاشیه رانده شده.

به سادگی قرار دادن یک ضمنی و تعصب است ناخودآگاه نگرش یا اولویت ما در مورد کسی یا یک گروه از مردم است. آن را اجازه می دهد خودمان را به شریک کلیشه با مردم در راه است که نفوذ ما چه می گویند و چگونه عمل کنیم. بسیاری از مردم به شما بگویم آنها ندارد و این ضمنی و تعصبات چرا که آنها در درگیری با بسیار متفاوت نظام های باور دارند; این باعث می شود آن را سخت را برای مردمی به اعتراف آنها در اشتباه هستند و یا که آنها در حال صدمه زدن به دیگران. ضمنی و تعصبات یک پیش بینی از ما چگونه رفتار خواهد شد در شرایط خاص و ما همه آنها را. اگر شمار آنها بسیار خطرناک است.

ضمنی و یا ناخودآگاه تعصبات عمیق-کشت ایده هایی که در حال تدریس از طریق رسانه ها و اعضای خانواده که در آن شما مطرح شد و که شما اویختن با. آنها نشان می دهد تا در محل کار, موسسات مالی, مدارس, پزشکی تنظیمات و سیستم عدالت کیفری. در حالی که کار من و درک چگونه این تعصبات و تاثیر عجیب و غریب در جامعه درک من از آنها می تواند همچنین ترجمه به چگونه آنها صدمه دیده مردم سیاه و سفید در آمریکا است.

در کتاب خود گرایش: کشف دوربین مخفی تعصب که شکل آنچه ما فکر می کنم و انجامجنیفر Eberhardt بررسی چگونگی عمیق ضمنی و تعصبات اجرا و مذاکرات در مورد راه حل آنها را. Eberhardt استاد روانشناسی در دانشگاه استنفورد و همچنین برنده یک مک آرتور “نابغه عطا کند.” او مطالعات نشان داده اند که مردم بیشتر احتمال دارد به معاشرت جرم و جنایت مربوط به اشیاء (چاقو و اسلحه) با چهره های سیاه و سفید از چهره سفید. او همچنین نشان داده است که افراد مرتبط میمون با چهره های سیاه و سفید. او همچنین اشاره می کند که در 28,000 پلیس متوقف می شود در سال های 2013 و 2014 1 از 4 Black مردم دست به دستبند, حتی زمانی که بازداشت شده بود و در عین حال تنها 1 از 15 سفید نفر دست به دستبند در همان وضعیت است. در یک مقاله برای زمان او می گوید: “پلیس با دیدن آن به عنوان یک افسر ایمنی موضوع است.”

در بحث TEDx Dushaw Hockett آدرس این را به عنوان یک ضمنی و تعصب است که بسیاری از مردم به خصوص مردمی در نظام عدالت کیفری نمی خواهید به اعتراف به و چگونه از آن می رود در برابر آنچه آنها باور دارند. یک افسر پلیس ممکن است می گویند که نمی نژادپرستانه Hockett می گوید اما اقدامات آنها می گویند در غیر این صورت. پلیس از ارائه ممکن است متعهد به ایده “محافظت و خدمت” در عین حال منجر منطقه در تعداد توقف و frisks علیه مردان سیاه و سفید. آگاهانه افسر عمیقا وفادار به ایده حفاظت از جامعه; اما رفتار او در تضاد با آن اعتقادات چرا که او در حال نشان دادن تعصب علیه اعضای گفت: جامعه. توانایی نگه داشتن این دو حقایق و نه آنها را ببینید که چه چیزی باعث ضمنی و تعصبات بسیار خطرناک است.

دانستن ضمنی و تعصبات ما اجازه می دهد تا ما برای جلوگیری از صریح هدف و آسیب دیگران است. اذعان ما ضمنی و تعصبات به معنی تصدیق کرد که همه ما نژادپرست است. مشکل این است که مردمی که می گویند آنها نمی نژادپرستانه یک زمان بسیار سخت اعتراف که آنها را می توان انجام کاری نژادپرست است. بنابراین به جای انجام این کار به از بین بردن خود ما را از تعصبات و سیستماتیک نژادپرستی مردمی دفاعی و انکار نقش خود را. این مسلما سخت به خودمان نگاه کنیم چرا که این می تواند ناراحت کننده باشد. اعتراف ما اشتباه ناراحت کننده است اما لازم است.

یکی از ابزار من به مردمی در آموزش وقتی که می آید به عنوان یک متحد به دگرباشان جنسی در جامعه و به هر گونه حاشیه رانده شده جامعه هدیه ای از اشتباه است. عمل اشتباه می کند. این اجازه می دهد تا مردم را به احساس گناه یا شرم آنها نیاز به مقابله با در حالی که انگیزه آنها را برای حرکت رو به جلو برای از بین بردن باعث کلیشه آنها معاشرت با افراد بر اساس جنس و جنسیت بیان و تمایلات جنسی. کار من نیست به شرم مردم که نشان می دهد تا به انجام کار; کار من است که به آنها نشان می دهد کاری که باید انجام شود. مردمی نمی خواهد انجام این کار اگر آنها شریک گناهان خود به عنوان معیوب خود را.

این را می توان به مردمی که نشان می دهد ضمنی و تعصب نسبت به نژاد. کار ما این است که به کشف کردن آنچه در راه ما نژاد پرستی خود را ارائه, اما قبل از ما می توانید از بین بردن ما نژاد پرستی, ما نیاز به از بین بردن دفاعی ما.

بله, من می خواهم متعصبی را تغییر دهید. اما آنها و ما می دانیم و دیدن آسیب انجام می دهند و اغلب آنها به تنظیم نیست. این microaggressions و ناخودآگاه ارتباط ما را باعث آسیب بیش از حد, اما برای بسیاری از ما که شناسایی به عنوان متحدان جوامع به حاشیه رانده شده, ما می خواهیم به انجام بهتر. ما فقط نیاز به دانستن بهتر است. اولین گام این است که اجازه دهید به نفس و سپس بررسی ما زانو حرکت تند و سریع واکنش به افرادی که ما را ناراحت کننده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>