چه جهنم در جریان است با این Bonkers لیست املاک و مستغلات?


wild-house-listing
Zillow

منحصر به فرد نیست و کاملا این خانه عدالت

اگر شما در بازار برای یک خانه جدید با کمی دمدمی جذابیت قدیمی جهان ما رو doozy برای شما. یک کاربر توییتر در بر داشت یک اندازه بزرگتر از یک لیست در منطقه پیتسبورگ است که مطمئن شوید که به ارائه ساعت از سرگرمی برای صاحبان آن است.

“من فقط کشف بزرگترین خانه لیست از همه زمان. آن شروع می شود بسیار بی ادعا و متواضع” کاربر توییتر میانسال زنگ کمربند رای دهندگان ارسال شده است. همانطور که اشاره شد این خانه را می گیرد سخت در سمت چپ پس از آن از “وای که تا حدودی تعجب آور” به “چه اهمیتی است که اتفاق می افتد در اینجا ؟” واقعی سریع-مانند. توضیحات متحده در این خانه است مناسب برای کسانی که عشق ماجراجویی و سرگرم کننده” اما من می خواهم اضافه شما باید جزئی به بیگانگان هلیکوپتر و قدیمی timey خانه های خالی از سکنه (نه لزوما در آن نظم).

با توجه به لیست اموال شروع می شود با “قلعه دکور غرق زندگی rm” با یک “بلوط مخابره سقف طبقه چوب جنگلی و آجر شومینه.” برای تلفن های موبایل جذاب, راست?

اما صبر کنید. بیشتر وجود دارد.

هنگامی که شما را در استخوان ها از محل شما صاحبان واقعا پاره پاره روی باسن, کردن از چیزهایی که با دادن خریداران بالقوه صحبت از یک بیگانه فضایی است که شما خوش آمد می گوید قبل از پیدا کردن یک اتاق ناهار خوری بزرگ ساخته شده و حتی finale با کف به سقف فضای بیرونی دیوار, دیواری.

Zillow

اگر که نیست به اندازه کافی به اشتهای شما را تحریک چگونه در مورد یک اتاق مجهز به یک کامپیوتر و کنترل از هلیکوپتر آپاچی, جزیره گرمسیری با مضمون اتاق خواب کامل با استراتژیک قرار داده شده صدف ها و 1970 “هیپی سقوط پد اتاق خواب است.” هیچ کلمه ای اگر بونگ 8-پیگیری بازیکن یا دیوانه مجله آمده در قیمت شامل.

Zillow
Zillow

نیز وجود دارد یک استخر و beachy به دنبال کلبه با برخی از چتر جداول در حیاط خلوت است که “تحت گارانتی” است که می تواند بسیار مورد نیاز سایه در آن داغ پیتسبورگ شبهای تابستان و یا ارائه مهلت از کابوس شما قطعا توسعه زندگی در اینجا.

Zillow

وجود دارد هیچ نشانه ای از shiplap یا “غار” خواهد شد که یک ناامیدی برای بسیاری از خریداران امروز را, اما می تواند شما را واقعا قرار دادن قیمت در یک ساحل دور شو بدون واقع شدن در دور? من فکر می کنم نیست.

Zillow
Zillow

یک تصویر نه برجسته در توییتر از من در بر داشت به خصوص جالب است که این استفاده از فضا. من مطمئن هستم که اگر این است که در آن seances برگزار می شود و یا اگر این محفوظ است برای احضار روح الویس یا فقط یک محل برای پشت پا زدن پس از یک روز طولانی و خواندن برخی از کارائوکه. هر آنچه در آینده صاحبان آن را برای استفاده از آن می آید با یک گرم خرس-پوست فرش به پشت پا زدن و استراحت.

Zillow

همه این ها کم کم قیمت از $159,900. پرتاب در آب تخت و خواهیم پرداخت کامل بپرسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net