چه جهنم است ‘تماس با ردیاب’?


Contact-Tracing-1
zubada/گتی

بسیاری از ما با شنیدن واژه “تماس با ردیابی” برای اولین بار—مگر اینکه شما در بهداشت عمومی و یا اپیدمیولوژی قبل از همه گیر شما نمی خواهد که تا به حال هر دلیلی که تا کنون مواجه می شوند عبارت.

تماس با ردیابی سه جانبه فرایند شناسایی و به اطلاع و پیگیری مردمی که ممکن است در معرض به کوروناویروس. این یکی از مهم ترین ابزار ما در رابطه با تست—برای جلوگیری از گسترش بیماری های مسری مانند COVID-19.

چگونه تماس ردیابی کار می کند ؟

اولین جنبه از تماس با ردیابی به نظر می رسد به اندازه کافی ساده است: شناسایی تماس با افراد آلوده. البته این فرض است که ما باید قابل آزمایش است که منجر به نتایج سریع به منظور شناسایی عفونت به طوری که یک فرد بیمار تماس می تواند به سرعت دنبال کردن و جدا شده است. انتظار سه تا پنج روز برای نتایج آزمون را تا حد زیادی کاهش اثر تماس با ردیابی. آن را نیز کمک می کند تا اگر مردم در حال ساخت یک عادت محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به افراد دیگر با اجتناب از گروه های بزرگ و مکان های شلوغ و همچنین پیگیری از کسانی که با آنها تماس.

هنگامی که مخاطبین شناسایی شده اند این افراد پس از آن نیاز به قرنطینه. بخش مهمی از ردیابی اطمینان است “امن پایدار و موثر قرنطینه” از شناخته شده تماس با ما. چون coronavirus یک دوره کمون طولانی این مهم است که افرادی که در تماس با یک مورد تایید شده بلافاصله منزوی. تماس با ردیابی پشتیبانی از این تلاش است.

چگونه است تماس, ردیابی اجرا شده ؟

خوب تماس با ردیابی مشترک تعاونی تلاش است. متحده قبایل و محلات باید با هم کار برای اجرای یک برنامه است که در واقع موثر در توقف گسترش COVID-19. که نیاز به آموزش استفاده از ابزار دیجیتال است که اجازه می دهد مردم را به انجام این کار به درستی.

در حال حاضر ما به اندازه کافی ندارد تماس با ردیاب. 1.7 میلیون نفر در ایالات متحده آلوده شده اند, با حدود 100 ، 000 مرگ و میر ناشی از این نوشتن و در هر نقطه از 13,000 به 26,000 موارد جدید در هر روز با توجه به CDC وب سایت.

CDC سایت 5/27/20

آیا تماس با ردیابی واقعا کار می کند ؟

در یک کلمه: بله.

اگر ما اقتصاد مدرن ارائه چالش های منحصر به فرد—تصور کنید در تلاش برای تماس با ردیابی تمام شلوغ مترو و یا بسته بندی شده استادیوم فوتبال—آن را هنوز هم ممکن است به استفاده از تماس با ردیابی به خصوص اگر ما در استفاده از انسان در تیم ها و تکنولوژی های موجود به عنوان برخی از کشورهای دیگر را با موفقیت انجام می شود.

ایسلند برای مثال شروع به تماس با ردیابی در اوایل. خود را در محدودیت بودند lax توسط ایالات متحده استانداردهای با مدارس و مهد کودک هنوز باز بنابراین پدر و مادر می تواند همچنان به کار, اما هر زمان که مورد شناسایی شد (از طریق آزمایش های گسترده) یک “تهاجمی” طرح تماس با ردیابی رفت و به اثر جداسازی هر یک از افرادی که می خواهم به تماس نزدیک با فرد آلوده. آنها دریافتند که 60 درصد از موارد جدید بودند ظاهر می شود در افرادی که در حال حاضر جدا شده به عنوان یک نتیجه از تماس با ردیابی. به عبارت دیگر کسانی که موارد جدید نیست گسترش عفونت است.

اعتماد و همبستگی مورد نیاز است برای تماس با ردیابی موثر باشد ، متاسفانه در اینجا در ایالات متحده هنوز هم وجود دارد افرادی که اصرار دارند COVID-19 مانند آنفولانزا و یا که آن را جعل یا که هر کس “زیاده.” همچنین بسیاری از ترس است که تماس با ردیابی است چیزی بیش از یک تهاجم به حریم خصوصی و ممکن است حاضر به همکاری. نیست که جواب خوبی برای ایالات متحده در نظر ساخت تماس با ردیابی یک موفقیت اما امیدوارم مقامات بهداشتی می تواند درخواست تجدید نظر به مردم اشتیاق برای باز کردن اقتصاد و بازگشت به برخی از صورت ظاهر از عادی به عنوان یک راه برای شرکت و انجام بخشی خود را وقتی که می آید به تماس با ردیابی.

شما می توانید یک تماس با ردیاب?

با توجه به این که چنین تعداد زیادی از مردم در حال حاضر از کار بسیاری از آنها تعجب اگر آنها می تواند پیدا کردن کار به عنوان یک مخاطب تحقیقی. پاسخ ممکن است خیلی خوب بود “بله.”

همانطور که در حال حاضر در ایالات متحده ندارد فدرال در سطح برنامه ریزی برای اجرای ویژه تماس با ردیابی. اما ایسنا گزارش می دهد که شهر و دولت ادارات بهداشت به دنبال اجرای برنامه های خود و استخدام هزاران نفر از افراد به آموزش برای تبدیل شدن به تماس با ردیاب. موقعیت می پردازد تا به $65,000 در هر سال خواهد بود و در تقاضا در سراسر کشور تا COVID-19 آورده است به پاشنه.

راجر شاپیرو گفت: رادیو فردا که “آن چیزی است که مردم می تواند آموزش داده می شود را انجام دهد.” او گفت که هر چند این موقعیت قطعا نیاز به آموزش “این غیر ممکن است برای آموزش تقریبا هر کسی با معقول مهارت های اجتماعی که می تواند کار کردن یک اسکریپت شروع گفتگو با مردم انتقال چند پیام کلیدی و جمع آوری داده ها است.”

What The Hell Is A Contact Tracer? (And Could You Be One?)
متی Henr/پشت سر هم

با توجه به آنچه ما می دانیم درباره چه coronavirus گسترش می یابد و به این دلیل که آمریکا را به برنامه ریزی برای باز کردن با احتیاط در مراحل منفجر کرد به یک کوره رایگان برای همه بیش از آخر هفته روز یادبود آن است که به احتمال زیاد خواهیم دید موج جدید کروناویروس موارد در چند هفته آینده. تماس با ردیابی می تواند کلیدی برای جداسازی این افراد تماس و جلوگیری از گسترش بیشتر.

یکی ممکن است فرض کنیم که تماس با ردیاب باید کارشناسان و یا سال تجربه در بهداشت و درمان. اما کارشناسان معتقدند که متقاضیان لزوما نیاز به هر گونه تجربه در زمینه بهداشت و درمان—هر چند از آن است که یک جایزه اگر شما راحت با اصطلاحات پزشکی. به مراتب مهم تر هستند “قوی مهارت های فردی و همدلی است.” در نظر بگیرید که تماس با ردیاب نیاز به صحبت می کنند به مردم است که به خوبی احساس و سپس به آن شخص تماس که ممکن است احساس کاملا خوب است اما باید متقاعد شود به خود قرنطینه تا دو هفته. بنابراین این کار قطعا نیاز به یک نوع خاصی از شخصیت.

بزرگتر نکته در اینجا این است که تماس با ردیابی یک trainable موقعیت و یکی که خیلی نیاز اگر ما می خواهیم قادر به تا حدودی اقتصاد باز و هنوز هم کنترل گسترش coronavirus. اگر شما فکر می کنم شما می خواهم یک تماس با ردیاب تماس خود را محلی و ایالتی ادارات بهداشت برای پیدا کردن اگر آنها در حال استخدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net