چه گیر در خانه’ زندگی به من آموخت در مورد كودك مبتلا به ADHD


add-child-covid-1
راشل Garlinghouse/Instagram

قرنطینه است قدم زدن در پارک برای هر کودک و پدر و مادر است. اما وقتی یک kiddo دارای نیازهای ویژه مانند ADHD قرنطینه می تواند به خصوص به چالش کشیدن. جفت این با کمک بچه ها چند e-یادگیری در حالی که شما سعی می کنید به نگه داشتن شغل خود را و اقامت در بالا از خانواده وظایف و آن را به یک فرمول برای فاجعه است. بنابراین من (به اشتباه) به عهده گرفت.

من غافلگیر شده چگونه به خوبی من کودک مبتلا به ADHD اقتباس شده به قرنطینه زندگی از جمله آموزش از راه دور. من مثل همه پدر و مادر در ابتدا غرق شده است. در بالا از کمک همه بچه ها من e-یادگیری من در تلاش برای کشف کردن چگونه فرزند من IEP خود را در طرح آموزش فرد را آشکار در خانه. چگونه ما انجام درمان و اقامت و تغییرات و آموزش مخصوص در حالی که از لحاظ فیزیکی در ساختمان ؟ Gulp.

با توجه به ADDitude کمبود توجه و اختلال بیش فعالی است “یک اختلال پیچیده مغز است که اثرات حدود 11 درصد از کودکان است.” آن است که یک “اختلال رشد و نمو مغز عملکردهای اجرایی” است که impulse-control تمرکز و سازمان دشوار است. ADHD یک اختلال رفتاری, بیماری های روانی یا ناتوانی یادگیری خاص.

در طول چند هفته اول قرنطینه رفتم به درایو دیوانه وار e-پستی من فرزند معلمان و درمانگران. من به نام آموزشی ما مدافع تلاش به اشفتگی فکری موقتی ایده ها و فعال باشید. بسیاری از دوستان من هستند در آموزش و پرورش, پس من هم طناب آنها را در. این نوع اضطراب مادر نبود ،

معلوم انزوای اجتماعی به عنوان یک خانواده شده است به شدت تجربه مثبت برای فرزند من مبتلا به ADHD. بخشی از دلیل این است که من فرزند زیبا و مربیان که در حال حمایت و دلگرم کننده است. دیگر دلیل ؟ من نمی دانستم من فرزند خود را بالقوه برای حرکت در این مسیر جدید است. زمان بود که من معلم است.

فرزند من می تواند در زمان.

دقیقه متوجه شدم که بچه های ما بودند رفتن به خارج از مدرسه من احساس وحشت. بسیاری از کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه رشد در روال و ساختار—نام دیگر قابل پیش بینی. من به سرعت ایجاد یک برنامه برای کودکان که ما را تغییر داده و همچنان به استفاده از در حال حاضر. اما من تا به حال خودم آماده برای برخی از حماسه meltdowns رایج در کودکان و نوجوانان مبتلا به ADHD زمانی که همه چیز در زندگی خود را به چپ چپ. با وجود همه تغییرات شدید از جمله راه دور-آموزش و بودن در خانه 24/7, فرزند من اقتباس خوبی حتی بهتر از بعضی از بچه ها که اصلا ADHD.

فرزند من است و تمرین مهارت های حل مسئله.

ما خانواده بزرگ به معنی وجود دارد بسیاری از خواهر و برادر مجادله. من قصد دارم به تماس این یک “فرصت” برای تمرین مهارت های حل مسئله. قطعا وجود دارد هیچ کمبود اجتماعی در خانه ما اما با این می آید بسیاری از استدلال ها بیش از همه چیز از اسباب بازی به فضای شخصی برای تنفس و تماس با چشم. همه بچه های من شده اند کار بر روی مهارت های مهم مانند سازش عذرخواهی مهربانی و چه زمانی که همه چیز نمی رویم راه خود را. کودکان و نوجوانان مبتلا به ADHD تمایل به perseverate (با نام مستعار: گیر) در برخی حالات تمایلات یا رفتارهای. ما تعاملات خانواده در حال دادن به آنها را فرصتی برای تمرین مرور این در زندگی واقعی تنظیم در هر روز است.

من کودک قادر است بیشتر از من فکر کردم.

به طور معمول من یک بیت از یک آشپزخانه control freak. بچه ها نشستن در نوار و من دست آنها را ناهار خود را دوباره پر کردن آب یا هر چیز دیگری که نیاز به جلوگیری از آشپزخانه ترافیک. اما من خیلی خسته و کلافه که گفتم بچه های خود را به ناهار. وجود مقررات دو. ناهار خود را تا به حال سالم بود و آنها تا به حال به تمیز کردن. هر یک از بچه ها از جمله من کودک پیش دبستانی و كودك مبتلا به ADHD ملاقات هر دو انتظارات با سهولت: ساخت یک کره بادام زمینی و ساندویچ ژله اضافه کردن چند گیاهی نی و سپس به گرفتن برخی از میوه های خام و سبزیجات. اعتراف میکنم من شوکه شده بود اما غافلگیر شده است. بعضی اوقات یک کودک مبتلا به ADHD می تواند یک زمان سخت با عملکرد اجرایی است که انجام یک کار از آغاز تا پایان.

فرزند من در حال یادگیری به خود حمایت کند.

در خصوص گیج کننده صبح ما سه زوم تماس های برنامه ریزی شده در همان زمان. بعد از من دو تا از بچه ها حل و فصل من پیوست فرزند من مبتلا به ADHD برای جلسه خود را. در پانزده دقیقه با بیش از نیمی از آن glitchy و دشوار برای شنیدن فرزند من به من نگاه کرد و گفت: ماده-از-factly “من انجام می شود.” که می تواند آنها را سرزنش ؟ حفظ توجه در کلاس درس با همسالان و معلمان حضور فیزیکی است که به چالش کشیدن به اندازه کافی برای یک کودک مبتلا به ADHD اجازه دهید به تنهایی از طریق ویدئو و در جهانی همه گیر. من احساس کمی را شکست داد اما فرزند من بود و به وضوح ارتباط با نیازهای خود را. ما در خارج جلسه و فرزند من نقش برآب کردن به بازی. پس از چند بار این اتفاق می افتد, من تصمیم گرفتم به دیگر فرزند من شرکت در این جلسات. آن را یک تجربه یادگیری است که برای مطمئن.

مشاهده این پست در Instagram

ما معلمان, مدیران, درمانگران — آنها saints. آنها فقط به عنوان کار سخت اگر نه سخت تر از همیشه قبل از برای بچه های ما. 💜 من خیلی خدا را شکر برای تعهد خود را غیر قانونی و شجاعت و مثبت. در این فصل از #covid_19 تعطیل مدارس ما چالش برانگیز است برای همه ما. 💜 پسر من به تماشای او معلم با خواندن کتاب و سپس او به هر کودک زمان برای نشان دادن و به اشتراک گذاری. تمام زمان او تا به حال دو تا از بچه ها او را در دامان او. ابرقهرمان. 💜 در نهایت ما مربیان می خواهیم بچه های ما را سالم و امن است. آموزش و پرورش ثانویه است. 💜 خود را kiddo از دست رفته مدرسه ؟ چگونه آنها درگیر ماندن با خود معلم و همسالان در طول این زمان از #socialisolation و #shelterinplace ? 👇🏼👇🏽👇🏾👇🏿 . . #whitesugarbrownsugar #معلم #teacherlife #اصلی #درمانگر #speechtherapy #specialneeds #specialeducation #blackboyjoy #tuesdaymotivation #tuesdaythoughts #tuesdayvibes #جمعه

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط راشل Garlinghouse (@whitesugarbrownsugar) on

کودک من شاد است.

من استفاده می شود به این باور است که این ساختار است که پنج روز در هفته مدرسه ارائه شد بلیط برای فرزند من ثبات است. در حال حاضر که ما در حال پناه در جای بچه های من در حال گرفتن بیشتر “زنگ تفریح” نسبت به قبل از آن در خارج از منزل. همه حرکتی و بازی تخیلی بسیار سالم و مفید است. یک کودک مبتلا به ADHD اغلب توسعه تنظیمات که آنها ممکن است hyperfocus ، برخی از تمایل به انجام این کار با بازی های ویدئویی است. برای ما من kiddo می hyperfocus در یک ناخالص فعالیت حرکتی مانند سوار دوچرخه خود را بازی چهار مربع و یا درگیر شدن در یک لباس با خواهر و برادر. بیشتر انرژی مصرفی در طول روز شادتر فرزند من است.

هیچ یک از ما آماده شد برای جهانی همه گیر ساخت متعادل عمل به چالش کشیدن و در زمان غیر قابل پیش بینی. اما من شروع به یاد گرفتن صبر و انتظار رویکرد به جای prepare-for-the-بدترین-امید-for-the-بهترین وقتی که می آید به هدایت فرزند من مبتلا به ADHD از طریق این روز و هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>