چیزی که من یاد گرفتم از یک دوچرخه سوار و شیرینی,’ تاریخ با پسر من


once-in-a-lifetime-not-once-1
حسن نیت ارائه میدهد از رابین Enan

در ابتدا آن را برای تلفن های موبایل مانند یک سیب و پرتقال مقایسه: یک مادر-پسر سفر به دیزنی لند یا ده مایل دوچرخه سواری در گرمای سوزان فقط برای گرفتن یک شیرینی بی شیرینی. حتی اگر شما بزرگترین شیرینی فن آن به نظر نمی رسد و حتی بازی کردن. اما به عنوان من هفت ساله به تازگی به من آموخت هر دو تجارب می تواند به همان اندازه جادویی.

یکی از بزرگترین چالش من به عنوان یک مادر از سه کنده کاری زمان خاص تنها با یک فرزند. زمانی که من قادر به انجام آن اغلب احساس می کند با عجله یا من بیش از حد بسیاری از انتظارات در تفرج و تمام “پیوند” است که برگزار خواهد شد و سپس در نهایت احساس نا امید اگر همه چیز کامل نیست. دو روز سفر به دیزنی لند در سال گذشته با پسر من بود یکی نبود از آن زمان آن نوع تجربه است که تقریبا احساس بیش از حد خوب درست باشد. به عنوان ما صحبت خندید و فریاد زد سر ما در فضای کوه فکر کردم به خودم “این به یاد داشته باشید — این چیزی است که عبارت “یک بار در طول عمر’ به معنی در عمل است.”

'Once In A Lifetime' Doesn't Have To Be Just Once
حسن نیت ارائه میدهد از رابین Enan

به عبارت دیگر آن را یک خروج از ما روز به روز زندگی می کند و چیزی که در زمان ماه به هماهنگ. من کاملا حق در تفکر من نمی قادر خواهد بود به تکرار آن را به صورت منظم اما من اشتباه بود زمانی که من فرض من نمی تواند از نو خلق کردن همان احساسات سفر برانگیخته.

ما یاد بگیرند که در اوایل به عنوان پدر و مادر که می آید به ما بچه ها شادی مقدار را ندارد. چگونه اغلب نوزادان و کودکان نوپا به طور کامل چشم پوشی از یک فانتزی فروشگاه خرید هدیه تولد به نفع جعبه مقوایی آمد ؟ و هر خانواده می داند بهترین بخشی از تعطیلات آخر هفته است بازی فوتبال/playdate/رستوران ماراتن اما ناخواسته صبح روز یکشنبه در خانه در سهامی خاص.

هنگامی که پسر من و من به تازگی به حال این فرصت را برای یک بعد از ظهر به خودمان من به او اجازه دهید انتخاب فعالیت های مورد علاقه خود—دوچرخه سواری—و میان وعده های مورد علاقه—دونات—و ما با ترکیب این دو. من تا به حال در میان در درجه حرارت (حدود 90 درجه) و نه من خام شد که در آن بیش از پنج مایل در هر راه از خانه ما به شیرینی پادشاه. اما ما رفت.

'Once In A Lifetime' Doesn't Have To Be Just Once
حسن نیت ارائه میدهد از رابین Enan

او همواره trouper و این که بعد از این قاعده مستثنی بود. ما با گذشت زمان صحبت کردن در مورد چیزهایی که هر دو احمقانه و جدی ما سوخت گیری مجدد با شکر زمانی که لازم است و ما وارد خانه احساس بسیار خسته و بسیار خوشحال است. (در این راه بسیاری مانند زمان ما در دیزنی لند.)

زمانی که من بچه های من و به اشتراک گذاری لحظات خاص آنها اغلب بپرسید: “هنگامی که ما می توانید دوباره آن را انجام دهد?” من فکر نمی کنم آنها لزوما به این معنی تلاش برای مطابقت با جزئیات خاص از زمان و مکان و فعالیت است. در عوض من فکر می کنم بیشتر در مورد تجربه متمرکز, زمان بی شتاب با هم. من نمی توانم اغلب جلو و یک دیزنی لند-سطح ماجراجویی, اما, وجود دارد راه های بی شماری را در مقیاس کوچکتر حوادث فقط به عنوان به یاد ماندنی است. هر روز فرصت دیگری است برای “یک بار در طول عمر است.”

ما ترسناک, Mommies میلیون ها نفر از زنان منحصر به فرد ایالات متحده با مادر است. ما ترسناک و ما مفتخریم. اما ترسناک Mommies بیشتر از “فقط” مادران; ما همکاران (و ex-همکاران) دختران و خواهران و دوستان و… ما نیاز به یک فضا برای بحث در مورد چیزهای دیگر از بچه ها. بنابراین چک کردن مامان ترسناک آن را شخصی در Facebook صفحه. و اگر بچه های خود را از پوشک و مهد کودک ما مامان ترسناک Tweens و نوجوانان Facebook صفحه است که در اینجا برای کمک به پدر و مادر زنده ماندن توئین و نوجوان سال (با نام مستعار از ترسناک ترین از همه آنها را.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>