ما خسته از تحمل بار دیگران COVID-19 بی مسئولیتی


Exhausted-From-Bearing-The-Burden-Others-Irresponsibility-1
مامان ترسناک و Halfpoint تصاویر/گتی

به عنوان COVID-19 با شدت گرفتن بیماری همه گیر در من پیدا کردن خودم بیشتر و بیشتر خسته. در ابتدا این ترس و خستگی که سخت ترین برای من. سپس من را به یک دوره از زمان که در آن انزوای اجتماعی احساس فیزیکی وزن روی سینه من. ترس من فروکش کرده است جایگزین سالم و احترام به این ویروس است. خستگی و انزوا هستند و هنوز هم عوارض خود را, اما من جدیدترین قریب به اتفاق هیجانی است که فقط خستگی محض.

من همچنان به دنبال تمام دقیقترین دستورالعمل چون من متعهد به دادن جامعه ما بهترین شات در گرفتن این جانور تحت کنترل است.

خانواده من این است که ماندن در خانه تا آنجا که ما می توانیم. ما در حال محدود کردن جامعه ما به چند انتخاب افرادی که به عنوان دقیق به عنوان ما هستند. ما فقط رفتن به مکان های عمومی برای مواد غذایی و کار. هر یک از ما می پوشد یک ماسک شستن دست ما اغلب و حمل ضد عفونی کننده دست. وقتی که من نیاز به COVID-19 pandemic اطلاعات من دامپزشک منابع. من علم از دانشمندان است. من بررسی عمده بهداشتی سازمان برای توصیه های فعلی. من انجام بهترین من می تواند به مسئول برای مسافت های طولانی به عنوان سخت به عنوان آن است.

من خسته من تلاش نمی کند چرا که آنها واقعا سخت است اما به دلیل زندگی کاملا غیر طبیعی زندگی برای ماه ها در پایان فقط غمگین و خسته و تنها.

اما نه همه آن را.

من خسته از این پس مراقب باشید و به تماشای بسیاری از افراد دیگر انجام هر کاری که جهنم آنها می خواهند مثل این چیزی است بیش از!

من صحبت کردن در مورد “زندگی کن و بگذار زندگی کنند” نوع از افرادی که در حال ساخت گزینه های مختلف از من است. آنها به من را عصبی بیش از حد و من آرزو می کنم آنها می شود بیشتر مراقب باشید, اما آنها به طور فعال کمک به من خستگی.

این آوازی آشکار همه گیر منکران.

خدا به من کمک کند. من نمی توانم با این افراد است.

تئوری های توطئه فراوان هستند (و bonkers) اما هر چه دلیل خود را انکار مردم وجود دارد که فقط صاف کردن حاضر به انجام هر کاری به اذعان کرد که این COVID-19 همه گیر وجود دارد.

آنها نمی خواهند به زحمت پوشیدن ماسک. بدتر از آن است که آنها در یک جنگ صلیبی را به مطمئن شوید که هیچ کس دیگری می پوشد یک یا. بی پایه و اساس نظریه ها در مورد آنچه ماسک معنی برای خود سطح اکسیژن (هیچ چیز) خود را به سطح دی اکسید کربن (همچنین تقریبا هیچ چیز) و مدنی خود را (دوباره چیزی) وجود دارد.

Mother and little daughter wearing surgial mask
ediebloom/گتی

آنها برخی از نقل قول های تصادفی Facebook مجدد از برخی از کسی که ادعا می شود OSHA گواهی به عنوان یک دلیل برای جفتک انداختن علمی اجماع و اطلاعات واقعی از کارشناسان. (OSHA در واقع می ایستد با CDC ماسک recommedations.) همه گیر منکران unabashedly راه رفتن در اطراف در فروشگاه ما و جوامع بطور غیر عادی و مرموز افتخار خود را آشکار عدم پوشش چهره خود را.

آنها را سرگرم کننده از مردم مثل من به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری مورد چگونه پارانوئید ما, تماس با ما, گوسفند و اعتقاد آنها برخی از نوع از اطلاعات در داخل در این بیماری همه گیر است که افرادی که اعتماد واقعی علم ندارد.

آنها عمدا غلط تفسیر آمار به تطهیر شدت COVID-19 همه گیر و سپس آنها را به اشتراک است که دستکاری اطلاعات با مردم به خوبی معنی که فکر می کنم درست است و voila.

دیگر همه گیر منکر متولد شده است.

آن را بسیار شبیه به ضد واکسن جنبش است. ما چیزی یاد گرفته که از مجموع کابوس ؟ چرا برخی از افراد پس از مجموعه ای مرده در برابر بیماری پیشگیری? آن را گیج کننده.

واقعا بدتر بخشی است که “پارانوئید sheeple” مثل من در حال ارائه برخی از سطح از حفاظت برای افرادی که با ما تماس بگیرید احمقها.

ما ماندن در خانه است که به معنی کوچکتر جمعیت در فروشگاه ها و اماکن عمومی.

ما در حال پوشیدن ما, ماسک, که بدان معنی است که اگر ما در معرض ما کمتر احتمال دارد به گسترش ویروس. برخی از ما بزاقی قطرات خواهد شد در ما و نه آن را بر روی نزدیک فرد یا سطح. افرادی مثل من هنوز هم مطابق با اصول بهداشتی ما با در دست نگه داشتن ما فاصله است. ما می دانیم که این توصیه ها تغییر کرده چند بار ما هستند که باید اعتماد کارشناسان و تغییر رفتارهای ما برای مطابقت با.

“Sheeple” مثل ما در حال نگه داشتن بچه های ما در خانه تا آنجا که ممکن است و زمانی که ما آنها را ما به آنها نیاز به پوشیدن ماسک خود را بیش از حد.

ما می دانیم که ما ماسک نمی محافظت از ما—اما ما آنها را می پوشند برای محافظت از شما در مورد بهترین تلاش های ما کافی نیست برای ما جلوگیری از ابتلا به ویروس.

و زمانی که ما به عقب بر گردیم خانه از ما عرق ماسک-تحت پوشش ملزومات-تنها سفر خرید و ورود به رسانه های اجتماعی به سعی کنید به ماندن متصل با دوستان و خانواده مان را به بهترین توانایی ما افرادی را می بینیم که گفته عشق ما ارسال چیزهایی که توهین هوش ما.

مانند نوعی پیروی از دستورالعمل های مندرج توسط هر واحد عمده سازمان بهداشت بر روی سیاره زمین است موز, اما باور است که COVID-19 همه غول پیکر جعل نابغه است?!

که برخی از طلا-مدال-سطح ژیمناستیک ذهنی.

هفته گذشته من اجازه من چهار ساله برای رفتن به یک فروشگاه برای اولین بار از ماه مارس است. زیر تمام دستورالعمل ها کمتر بود کمی راحت تر از ما روال قدیمی. اما راستش این واقعا تنها اضافه شده شاید دو دقیقه از کار برای همه چیز. من کاملا مطمئنم که من از دست دادن هر یک از آزادی های مدنی در این روند است.

به عنوان ما را از خانه به من گفت: پسر من افتخار من بود که او ماسک خود را تمام وقت است. او خندیدی و گفت: “من آن را لمس نمی!”

او مبتلا به اوتیسم است. پوشش صورت خود را سخت است برای او و او آن را دوست ندارد. او همچنین دارای آسم پس از گرفتن COVID-19 ممکن است برای او بدتر. آن را سخت به برای مطمئن دانند.

به عنوان من انداخت تا خود را بی گناه کمی چهره در آینه من بودم با غلبه بر احساسات است. چگونه هر کسی می تواند من می دانم که ادعا می کنند به عشق او هنوز حاضر به انجام برخی از چیزهای اولیه برای ایجاد جامعه امن تر برای بچه ها مثل او ؟ بچه ها که نمی توانند ارتباط برقرار کنند که آنها به خوبی احساس نمی کنید. کودکانی که دارای مشکلات تنفسی. بچه های کوچک که سزاوار رشد یو پی اس در زندگی خود را برای تنظیم یک مثال خوب است.

من می تواند استفاده خاص خود را نیاز دارد خود را به عنوان بهانه ای برای ترک صورت خود را در معرض. من نمی چون skirting قوانین نیست نوعی از موفقیت. این غفلت است.

این یک مقدار زیادی از کار را به مراقب باشید. این خستگی عاطفی است. من خسته از مراقبت در مورد افرادی که نمی مراقبت در مورد من. من خسته از شنیدن چقدر احمق هستم برای انجام آنچه همه ما قرار است به انجام.

من به تازگی دیدم یک Instagram پست در مورد این بسیار چیز و هیچ چیز وجود دارد من می توانم بگویم که مبالغ آن را بهتر است.

“ما در حال برگزاری یک اجتماعی چتر در یک رگبار; آنها در حال خنده و تظاهر آن باران نیست چرا که آنها نمی. آن را طاقت فرسا است.”

مسخره ما اگر شما می خواهید. خنده در افرادی مثل من. با ما تماس بگیرید پارانوئید. ما وضع سر ما پایین در شب با وجدان روشن دانستن است که اگر ما زیاده ما نه انجام هر گونه آسیب. اگر شما در حال underreacting شما می تواند به صدور احکام اعدام را به مردم شما را ملاقات کند.

نگه داشتن به ما گفتن این باران نیست. ما برگزاری این چتر حتی اگر سلاح ما در حال گرفتن خیلی خسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>