ما در حال اهدای $25,000 به کمک مردم در طول coronavirus

پست کوتاه امروز به اجازه دهید همه بدانند من به شما آموزش غنی است مطابق کمک های مالی برای کمک به مردم نیازمند -

توسط ETELARESANKHABAR در 24 اردیبهشت 1399

پست کوتاه امروز به اجازه دهید همه بدانند من به شما آموزش غنی است مطابق کمک های مالی برای کمک به مردم نیازمند -- تا $25,000.

کمک به مطمئن شوید که مردم به اندازه کافی غذا برای خوردن در طول coronavirus.

چند هفته پیش من به شما گفت که در زمان هایی از این, ما باید به اذعان واقعیت برنامه ریزی و حرکت می کند.

در اینجا طرح من.

مرحله 1 بود که مراقبت از خانواده است.

مرحله 2 بود و مراقبت از کارکنان ما با اعلام $1,000 coronavirus دستمزد.

مرحله 3 شد مراقبت از مشتریان ما با اعلام 2 ماه مهلت پرداخت اگر آنها نیاز به کمک.

مرحله 4 بود مراقبت از مشترکین ما با راه اندازی یک شبانه پای بخاری چت سری کاملا رایگان است.

مرحله 5 چیزی است که من اعلام امروز: $25,000 بازی برای کمک به مردم نیازمند در طول coronavirus. جهنم ما را اهدا $25,000 بدون در نظر گرفتن — اما من می خواهم به ضربه بزنید به IWT جامعه به حداکثر رساندن کمک های مالی خود برای کمک به.

من اعلام کرد این کمک مالی به IWT تیم دیروز. در اینجا چیزی است که من به آنها گفتم:

"من بسیار افتخار از هر یک از شما. در طول چند هفته گذشته با تغییرات گسترده در جهان, هر یک از شما شده است یک حرفه ای کامل. شما باقی می ماند آرامش شما اقتباس شده و به جهانیان نشان داد که چه نوع از تیم ما ساخته شده است.

من همیشه می خواستم برای ساخت یک شرکت است که منعکس ارزش من. نگاه ما در این تماس تصویری امروز — من هرگز می خواستم به کار در یک دفتر در زیر چراغ های فلورسنت. بنابراین ما باید انعطاف پذیری لازم برای کار از خانه.

من می خواستم برای ساخت یک جامعه از مشتریان به طوری که هر یک از ما — تو و من با تیم پشتیبانی ما — خوشحال است برای ارتباط برقرار کردن با آنها. ما انجام داده ایم که. ما بهترین جامعه و مشتریان در جهان است.

و من همیشه گفتم مردم در 3 چیز در مورد پول:

اول پول است بخشی کوچک اما مهم از زندگی یک زندگی غنی. در IWT ما نشان می دهد مردم چگونه به صرفه جویی و کسب درآمد اما این نادر است برای کسی که به آنها نشان دهد که چگونه به صرف آن است.

دوم یک زندگی غنی است که زندگی در خارج از صفحه گسترده. نقطه صرفه جویی و درآمد است و نه تعداد آن در اکسل — آن را به استفاده از آن برای ایجاد یک زندگی غنی. و هنگامی که وجود دارد مردم در نیاز است که این زمان برای استقرار سرمایه خود را.

سوم من همیشه به مردم گفت که من موفق هستم آوردن هر کس با من است. در این وضعیت ما را به انجام دقیقا همان است که.

به دلیل از کار است که هر یک از شما کمک کرده به IWT ما ساخته شده سالم و سودآور کسب و کار. در حال حاضر ما برای استقرار ما مهارت و سرمایه برای کمک به افرادی که به آن نیاز دارید. ما را به عنوان بسیاری از مردم به عنوان ما می توانید با ما.

امروز من اعلام 25.000 دلار کمک مالی برای کمک به مردم در طول coronavirus.

مثل همیشه افتخار میکنم به کار با بهترین تیم در جهان است."

در اینجا اهدای لینک. وجود دارد میلیون ها نفر از افرادی که نیاز به کمک — شروع با مواد غذایی است. لطفا به ما بپیوندید در کمک به آنها.

هنگامی که شما به کمک این جمعه لطفا به جلو کمک مالی خود را دریافت و به ramit.sethi@iwillteachyoutoberich.com و ما مطابقت کمک مالی خود را به $25,000.

این بخشی از غنی ما زندگی می کند و ما امیدواریم که شما به ما بپیوندید.

-Ramit

P. S. لطفا رسید خود را توسط این جمعه, آوریل 10. و هنگامی که شما را در نوشتن لطفا اجازه دهید من می دانم چرا شما اهدا و آنچه در آن به معنی بخشی از IWT جامعه است. من نمی توانم صبر کنید برای شنیدن از شما.

آیا می دانید درآمد بالقوه خود را?

من پتانسیل درآمد مسابقه و دریافت گزارش های سفارشی خود را بر اساس نقاط قوت منحصر به فرد و کشف چگونه برای شروع به ساختن پول اضافی در عنوان کمی تا یک ساعت.

شروع مسابقهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن