همه ما در حال زندگی در نقطه مسطح


flat-spot
مامان ترسناک و ادا Yokota/گتی

حدود یک یا دو هفته به قرنطینه اچ کاهش یافته پیتزا goodie کیسه های پر شده با مراقبت از خود آیتم های یک گیاه برای من. کارت خود را ساخته شده من گریه خیلی سخت در آشپزخانه من که بچه به من نگاه کرد در وحشت.

من پیامک خود را بعد. من او را برای همه چیز او فرستاد و گفت که من دچار یک “نقطه مسطح” است که در شب و کلمات او و هدیه کمک کرد من از طریق آن. در حال حاضر ما در متون “تخت نقطه” توسط کد برای یک روز بد عاطفی بیش از حد یک موج بی توجه از همه چیز و هیچ چیز, همه در یک بار.

پنج سال پیش من با خانواده سوار بر یک سفر متقابل کشور که یکی از شگفت انگیز ترین سفر زندگی من است. در آن من تو را دیدم خیلی از این کشور, کوه, بیابان, دریاچه, اقیانوس, آبفشان, حیات وحش. اما شما می دانید چه بخشی از سفر من لازم نیست خیلی خاطرات در مورد ؟ ایندیانا-ایلینوی-کانزاس-میسوری. دشت. نقطه مسطح آمریکا است. بدون جرم به هر کسی که در زندگی یا زندگی در این مکان ها; من با استفاده از آنها به صورت استعاره در اینجا. در این جاده ها وجود دارد برای دیدن راه پشت سر ما راه را در مقابل ما و دشت صاف در هر دو طرف. من نفهمیدم که چرا کانزاس بود که دولت با استفاده از Wizard of Oz‘s گردباد. آن کامل بود.

تخت بخشی از این تجربه عاطفی است. من صحبت کردن در مورد موش خرمای کوهی امریکا روز احساس می کنید هر روز صبح هنگامی که شما نشستن و تماشای یکی دیگر از کنفرانس مطبوعاتی و راه اندازی لپ تاپ خود را در میز آشپزخانه— دوباره. من صحبت کردن در مورد تقویم برای ماه آینده داشتن Xs بیش از همه سفرهای خود را تجمعات و کنسرت و مسابقات و احزاب است. من صحبت کردن در مورد راه شما را در آغوش این تجربه عاطفی. این بحث خود شما استفاده می شود برای کمک به نوبه خود یک روز به دیگری. این روش که با این نسخهها کار برای شما به انتشار این مجموعه از نگرانی که با اجرای یک حلقه به عنوان شما بازی شیر یا خط و به نوبه خود به خواب هر شب.

ما انجام داده اند فیزیکی hunkering پایین. ما مسلح خودمان را با دستور العمل و آموزش یوتیوب. برخی از ما تصمیم به اتخاذ حیوانات خانگی و یا دوختن ماسک. بیکار دست شیطان را بازیچه بنابراین ما باید سعی نمی شود بیکار. ما را به پیاده روی های طولانی با خانواده های ما شروع صفحه اصلی پروژه های در ترتیب هفتگی زوم برای برآوردن اجتماعی ما نیاز به انسان دیگر انسان است.

اما احساسی hunkering پایین چیزی است که ما هنوز قادر به کامل است. ثابت بیدار شدن از خواب به یک روز دیگر به مدیریت ما ناامیدی برای برنامه های ما تا به حال به لغو و یا روابط است که تیره و تار و کار و تعهدات که به نظر می رسد متراکم تر و پیچیده تر از قبل. ما لازم نیست که یک چرخ همستر به پرش بر روی یک رفت و آمد به شکایت و یا یک مکالمه سر میز شام شروع می شود که با “جالب ترین چیزی که برای من اتفاق افتاده امروز…”

توپوگرافی از زندگی عاطفی ما به پهن کردن. جزر و مدی هر دو به دنبال به جلو به چیزی و کاری نسبت به چیزی دور گرفته شده است. ما در حال تلاش برای بیرون آمدن از تخت نقطه هر روز حفظ روال رسیدن به دوستان و انجام چیزی است که باعث می شود ما احساس خوبی برای شخص دیگری.

نگهداری از نقطه مسطح است و نه آسان. گاهی اوقات آن را طول می کشد یک یا دو روز. روز که با هم مخلوط و به سختی قابل تشخیص به عنوان جداگانه دهانه از زمان. گاهی اوقات شما در یک نقطه مسطح زمانی که همسر خود را که به وضوح نه. آنها قادر به شوخی و خنده و شما در حال دست و پا زدن نه احساس افسار به چیزی جز این untethered بودن. نقطه مسطح می دهد شما هیچ تا سطح شیب دار به یک سرگرم کننده دور شو یا شب با دوستان. آن را حفظ خط افقی با اقتدار گاهی اوقات به شکلگیری برخی از عجیب و غریب نوع تعادل پرتو.

پاسخ به مبارزه با تخت ؟ یکی وجود ندارد. وجود داشته باشد برای شما همکار تخت spotters, برنامه زوم برای کمک به شما را بکشد از آن گوش دادن به کسانی که با شما زندگی می کنند کمی بیشتر از نزدیک برای تعیین اگر آنها شاید در یک نقطه مسطح ،

و قول خودتان هر روز به درک که زندگی بود که بسیار غنی در آن توپوگرافی— پس کوهستانی پس از دره ها و چاله ها و دیدنی ها— وقتی که شما سر آن را– شما هرگز امکان استفاده از آن را دوباره.

لطفا توجه داشته باشید: اگر شما بعد از خواندن این, با داشتن یک نقطه مسطح روز لطفا به کسی (شاید من اگر شما شماره من). کد خود را می تواند “نقطه مسطح” و ما می توانیم از طریق این وحشی بلند ساده در مقابل ما با هم.

این پست در اصل در ظاهر این Gallavanting Gallaghers.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im