افزایش وزن و تغییرات بدن در حال نرمال برای غیر مادران بیش از حد


body-change-not-mom
لوئیس آلوارز/گتی

چند بار شنیده اید که تولد داده شده به کودکان و زاری بدن تغییرات ؟ معده و سینه هیچ چیز مانند آنها استفاده می شود. شاید او پوست شل تر. او با مشاعره saggy. او که قبلا صاف شکم است marbled با کشش است.

برای بسیاری از زنان این است که درست است. آنها یک بار بود بدن که متناسب با فرهنگی ایده آل از زیبایی و حمل کودکان را تغییر داد. فرهنگ ما دارای همه زنان بدون در نظر گرفتن سن پدر و مادر و وضعیت ژنتیک به همان استاندارد است. این هیچ جای تعجب است که این بسیار معمول است برای دیدن یک زن احساس ناامیدی بزرگ در پست-baby بدن.

همچنین معمول است برای دیدن یک زن احساس از غرور زیادی در بدون تغییر پست-baby بدن. رژیم غذایی, فرهنگ, مشروط, ما به حساسیت به تغییرات طبیعی بدن — مگر کسانی که تغییرات را به ما نزدیک به غیر ممکن هالیوود ایده آل است.

این همه bonkers.

البته بارداری و پرستاری می کند و تغییر زیادی بدن. پس من تبدیل به یک مادر, من متوجه برخی از تفاوت. اجازه دهید فقط می گویند من نوک پستان گیر در پایین باند busty هفته گذشته است. من نیز تا به حال نوک پستان پاپ سمت راست از بالای فنجان. پرستاری من تبدیل ژاکت توله سگ به تنبل, پیر سگ. آنها سرگردان به پس وپیش. آنها زندگی خود را در حال حاضر. من کون ارتجاعی است که در یک زمان کم است.

اما حقیقت این است که من چاق, کشش مشخص شده و نرم و قبل از من تا به حال یک کودک. من بالاتر از وزن فرد پس از من بچه بودم و بدن من به نظر می رسد راه بدن نگاه کنید زمانی که آنها را حمل ،

در آغاز سفر مادر من بود نا امن و منفور بدن من ساکن. من در بر داشت بسیاری از اعتبار سنجی در توانایی برای تولید مثل. این اولین بار من تا به حال احساس من چیزی درست است. من هم رها قادر به سرزنش برخی از درک نقص در نوزاد من.

اما من نقل مکان کرد در گذشته این نوع از ناامنی. من احساس نمی مثل من نیاز به سرزنش هر بخشی از راه بدن من به نظر می رسد در نوزادان دیگر است. من متوقف التماس برای پذیرش و تلاش برای خوب چرب در تلاش مردم را انتخاب کنید به من مهربان بود به جای بی رحمانه است.

بدن من است آنچه در آن است و هر کسی که یک نظر در مورد است که نیاز به از خود بپرسید چرا به اندازه دیگر بدن فرد مسائل مربوط به آنها را که بسیار است. آن را بسیار عجیب و غریب tbh.

مطمئن شوید که بارداری می تواند تغییر بدن اما مادری که تنها “بهانه ای” برای یک تغییر بدن چون کاملا وجود دارد هیچ نیازی به بهانه برای اندازه یا شکل بدن خود را. تا کنون.

مقدار زیادی از افرادی که هرگز انجام یک کودک و هرگز حمل یک کودک در حال, نرم, چربی, و یا در غیر این صورت انحراف از جامعه ایده آل. اصلا فرض کنیم یک فرد با علائم کشش آنها را از بارداری است. اصلا فرض کنیم یک بچه “اجازه دهید خودش برو” پس از داشتن بچه ها. (هر TF که حتی معنی.) اصلا فرض کنیم یک دور شکم است که مسکن یک جنین.

و فکر نمی کنم “مامان bods” تنها برای مادران است. نه هر کسی که انجام شده از یک نوزاد یک مادر است. ترانس پدر و مادر وجود داشته باشد. حاملگی حامل یک چیز است. گسترش ذهن خود را. این است که سال 1950.

وجود دارد یک میلیون دلیل هر فرد ممکن است نگاه مانند یک مدل باند و همه آنها معتبر است. افزایش وزن بدن و تغییرات مورد نظر اخلاقی خنثی چیزی برای شرمنده و آنها در حال عادی برای هر نوع بدن است.

آن را آسان به تمرکز بر روی فشار جامعه قرار می دهد بر روی بدن زنان, اما ما نه تنها آنهایی که در تلاش برای پیدا کردن صلح و آرامش در پوست ما. غیر ممکن است استانداردهای کمال گسترش به مردان بیش از حد.

پس COVID-19 شده است نگه داشتن ما در خانه من معمولا باریک شوهر قرار داده و در برخی از وزن. گرفتن به ورزشگاه شده است بیشتر از یک چالش با COVID محدودیت بنابراین بدن خود را به طور طبیعی شروع به ذخیره انرژی او به طور معمول می سوزد. برای او به طور طبیعی نازک فرد این است که به احتمال زیاد یک فصل است. هنگامی که او در رزومه خود فعالیت های طبیعی بدن خود را تقریبا به طور قطع بازگشت به معمولی آن دولت است. به طور موقت حمل برخی از وزن اضافی ساخته شده است که او را در مقابله با خود را چاق تعصبات در یک راه جدید است.

این مرد زندگی با من را دوست دارد من تأکید تمام چربی بدن دقیقا به عنوان آنها و القا بدن ارزش های مثبت به فرزندان ما. او می داند که بیشتر در مورد چاقی از بسیاری از مردم تا کنون به دلیل آن چیزی است که من واقعا لذت بردن از تعمق عمیق به.

در عین حال او تلاش شده است تا با بدن خود تغییرات است. معلوم است چه خوب است برای غاز است که واقعا آزار gander.

من به آرامی به او گفت که او نمی نیاز به بهانه ای برای به دست آوردن چند پوند. آن است که کاملا خوب است که زندگی را در راه ما هرگز زندگی می کردند قبل از تولید بدن او را قبل از به حال هرگز. که باعث می شود حس کامل و او نیاز به هیچ بهانه ای.

مشاهده این پست در Instagram

من نرم حلقه. اولین خاطرات من است که من آن را “اشتباه است.” یک سایت از عذاب و ضربه ای که به من آموخت که من خودم شرم آور بود. خود تحمیل آسیب به این امید که آن را به حفاظت از من است. از جهان که متنفر افراد چاق و مردانی که نرم جسمی و عاطفی. “گاه به گاه” نظرات و تاثیر خود را که من سعی کردم به چشم پوشی است. به اذعان آنها به طور کامل به آن معنا بودن بیش از حد نرم و در هر دو بدن و روح و روان. # من نرم حلقه. ما باید سخت و زاویه ای مانند چوب اسکنه خورده غیر قابل نفوذ مجسمه. بدون تغییر با شرایط خارجی – فصل قرنطينه زندگی حوادث و صدمات سیستمیک ظلم و ستم و احساسات. به ما گفته شده است که بدن ما منعکس درونی ما دولت است و ما باید همیشه در کنترل. از زندگی ما احساسات ما “زنان ما” و بدن ما. به ما آموخته است که یک هیکل لاغر و عضلانی است که جایزه خود را کنترل کند و آن این است که ارزش بی پایان وسواس ما به عنوان قربانی شادی ما در محراب از این مرده مجسمه که ما عبادت است. همه از تروما خود نفرت خود مجازات ورزش و مواد غذایی محدودیت های من در خودم تا به حال به ارزش آن ، بیشتر بهتر است. رنجش از دوستان که “اعتبار” برای چابکی خود را زمانی که آنها نمی باید به آسیب خود را مانند من تا به حال به منظور دستیابی به آن است. البته من تخصصی برخی از جوایز برای چگونه وحی من شکاف گلو من و اجازه دهید نرمی خونریزی از من به عنوان من تماشا خودم سخت به سنگ. # من نرم حلقه. بزرگتر و نرم تر از همیشه قبل از. به عنوان تشخص و روح شکوفه و رشد می کند, بدن من و من حلقه می کند و همچنین. Symbiotically آنها حمایت از رشد هر یک از دیگر. به عنوان درمان طول می کشد عمیق تر ریشه آن را پشتیبانی من در حال رشد در uncontainable و ناشناختنی راه. چه می شود اگر ما می تواند رشد بدن ما به عنوان پیچیده متصل به شفا ما ارواح ما روابط ما با بدن ما غذا جنبش و به جهان اطراف ما ؟ # من پدر بزرگ نرم حلقه. مثل من. بیش از حد منحصر به فرد و زیبا به جا به سخت جعبه های ایجاد شده شامل نرم مردان است. من احساس می کنم درد خود را مانند من احساس می کنم خود من است. من نرمی آن را اجازه می دهد. و او آرام و مهربان و همدلانه…نرم است. ما نرمی سحر و جادو است. زیبایی وجود دارد که ما در نرمی.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط مت president carter (@mattmcgorry) در

من در نهایت زندگی می کنند با این شرط که من نیازی به استفاده از نوزادان به توضیح هر یک از درک عیوب. من لازم نیست برای توجیه اندازه من به هر کسی. مهم نیست که چگونه آن را به نظر می رسد به من اجازه زندگی در بدن من در صلح است.

همان درست است برای هر بدن. این مهم است که همه ما خودمان را از آزادی به زندگی در بدن است که تغییرات است. که فقط طبیعت زنده بودن.

من تا به حال یک چربی بدن قبل از من انجام نوزادان و درست است.

مادران فراموش دیدن تغییرات زیادی در بدن ما بعد از, داشتن فرزند, اما ما لازم نیست که بازار گوشه ای. نرم شکم, افتادگی سینه, علائم کشش rogue موهای افتادگی, افتادگی و یک میلیون دیگر بدن تغییرات فقط اتفاق می افتد زمانی که انسان از خوردن و حرکت و مسن تر در یک سیاره با گرانش.

طبیعی است برای این بدن تغییرات اتفاق می افتد به مردان است. زنانی که نه به حال بچه ها. غیر دودویی و ترانس peeps. والدین تنها چیزی که تغییر بدن. اگر ما می خواهیم برای کمک به هر کس رسیدن به یک رابطه سالم با بدن خود و تغییر نگرش جامعه در مورد اندازه بدن و شکل ما باید مراقب باشید به اعتبار تمام بدن در حالی که ما با داشتن این گفتگو.

تا زمانی که ما همه انسان هستیم همه موضوع را به دیدن و مبارزه با همان تغییرات اساسی به بدن ما و از آن زمان به عادی سازی آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>