‘پوشیدن ماسک را به شما بدهد مسمومیت با گاز CO2 و دیگر ماسک-پوشیدن افسانه افشا و خنثی


Mask-Wearing-Myths-Debunked-1
مامان ترسناک و یولیا Sutyagina

خوب این است که سرگرم کننده نیست ؟ نه دانستن اینکه چه چیزی را باور کنم. شنیدن یک متخصص می گویند که بله ما نیاز به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله اما سالی پایین خیابان می گوید او را دوست اه-اه-اه-ologist و او می گوید: ماسک های احمقانه و بی معنی. و در حالی که دل و روده خود را به شما می گوید که بله ماسک کمک و خانواده خود باید آنها را می پوشند و خود را سر سوالات… اگر سالی است بر روی چیزی ؟

بنابراین شما سر به قابل اعتماد پیر گوگل و نوع “من باید یک ماسک?” و 9 bajillion منابع pop up است که می گویند همه چیز از “بله, بله, بله, آن را تنها راه برای مبارزه با COVID-19” به “تنها در صورتی خود را به ماسک آغشته به آب مقدس و اندود شده با 5 مژه از یک کوتوله بز و 3 عدد رزماری.”

بنابراین شما خاموش کردن تلفن خود و یا کامپیوتر, حلقه را به یک توپ از پایمال و سردرگمی و سعی کنید به غرق کردن جهان است.

و تکرار برای همیشه لطفا برای.

بنابراین آره فوق العاده سرگرم کننده!

گوش ما می دانیم که شما به اشتباه توسط بیش فراوانی از اطلاعات متناقض شناور در سراسر اینترنت و در محافل اجتماعی و در شغل خود و از مادر خود را در قانون است. بنابراین در اینجا برخی از افسانه ها در مورد ماسک که که فقط اسطوره ها است. اسطوره است که گسترش دروغ و بدون شک این همه گیر کشیدن آنها به عنوان تشویق مردم به ایجاد نا امن را انتخاب کند. اسطوره است که پزشکان و پرستاران و پژوهشگران و همه نوع از متخصصان پزشکی می گویند در حال نادرست است.

1. پوشیدن ماسک و هیچ کاری نمی کند برای محافظت از من.

COVID-19 است که از طریق ویروسی قطرات است که از یک فرد بینی یا دهان زمانی که آنها به عطسه کردن و نفس کشیدن و یا صحبت کردن. مطالعه پس از مطالعه ثابت کرده است این واقعیت است. بنابراین عقل سلیم به فکر می کنم که هر گونه مانع حتی یک پارچه یک می تواند به توقف حداقل برخی از کسانی که قطرات است. آن است 100% تضمین ؟ اما هیچ چیز در زندگی است. آن را مانند کاندوم. هنگامی که استفاده می شود به طور موثر شما تقریبا می توانید تعداد دفعات مشاهده بر گرفتن نیست ، اما یک ادم کله شق از طریق لغزش در هر حال حاضر و دوباره ؟ بله. بنابراین بسیار وجود دارد ما می توانید به 100% تضمین ما نمی خواهد قرارداد coronavirus اما ماسک کمک کند. زیادی است. کلینیک کلیولند یک رهبر در سراسر جهان در تحقیقات آموزش و پرورش و بهداشت, اطلاعات, به همراه, شما می دانید, هر, دیگر معتبر پزشکی منبعموافق.

“مطالعات نشان داده اند که پارچه ماسک کاهش تعداد میکروارگانیسم ها که کسی منتشر شده به هوا. بنابراین بیشتر مردم ماسک در یک منطقه کمتر بالقوه ویروسی قطرات رفتن به فضای کمتر در معرض خطر است که کسی را به معرض ویروس” متخصصان بیماری های عفونی در کلینیک کلیولند می گویند. و نیز: “اگر شما یک ماسک بر روی آن را سخت تر به لمس بینی و دهان خود را که کارشناسان می گویند می تواند یکی دیگر از راه های که این ویروس به بدن است.”

2. با پوشیدن یک ماسک را به من CO2 مسمومیت.

دوباره هیچ. این نیز افشا و خنثی توسط کلینیک کلیولند که می گوید: “در حالی که استنشاق سطوح بالای دی اکسید کربن خطرناک است, این است که بسیار بعید است که اتفاق می افتد از پوشیدن پارچه ماسک صورت.”

یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند یافت که CO2 ذرات آنقدر کوچک هستند که آنها را از طریق تصویب ماسک اجازه می دهد شخص را به درستی تنفس. COVID-19 ذرات اگر چه هنوز آنقدر کوچک آنها تنها می تواند دیده شده در تخصصی میکروسکوپ هنوز هم به اندازه کافی بزرگ بود متوقف ماسک.

این است که چرا کارکنان پزشکی که با پوشیدن ماسک برای ساعت ها در پایان می توانید با خیال راحت از طریق تنفس ماسک خود را در سراسر خود را طولانی و خسته کننده شیفت. و این است که چرا بیشتر در معرض خطر است با پوشیدن یک ماسک که در اطراف افراد دیگر و برنامه به طور بالقوه تنفسی یا آلودگی هوا.

3. من نیازی به پوشیدن ماسک اگر من بیمار نیست.

Wearing A Mask Isn’t Going To Give You CO2 Poisoning--And Other Mask Wearing Myths Debunked
نوح/Unsplash

خوب برای bajillionth زمان COVID-19 منتقل می شود توسط افراد بدون علامت. این بدان معناست که مردم نمی دانند که آنها در حال حمل آن چرا که آنها احساس نمی بیمار و در عین حال آنها راه رفتن در اطراف و تنفس آلوده به قطرات آب در هوا که راه خود را به افراد دیگر بدن.

در مرحله دوم و همچنین برای زمان بی حد و حصر ماسک-با پوشیدن این است که ما چگونه انجام بخشی خود را برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. با پوشیدن یک ماسک معنی است که من نمی خواهد نفس کشیدن من به طور بالقوه عفونی قطرات آب را در هوا و همچنین به معنی من هستم کمک به محافظت از برنامه به طور بالقوه آلوده به قطرات آب از آمدن به بدن خود من. این چیزی است که شما را در یک بیماری همه گیر. نگاهی به عکس های تاریخی از بیماری های همه گیر در تاریخ است. می دانم آنچه شما می بینید ؟ ماسک.

ماسک ها “یک لایه اضافی از حفاظت” AARP می گوید, بازتاب CDC دستورالعمل. از آنجا که برخی از افراد آلوده ممکن است presymptomatic و یا حتی بدون علامت و به عنوان گونه در معرض خطر ندانسته گسترش این ویروس به دیگران یک ماسک صورت را فراهم می کند بسیار مورد نیاز لایه اضافی و یا مانع.

4. اگر من یک ماسک من می توانم به هر جا که من می خواهم و با خیال راحت پیوستن به جمعیت مردم بدون هر گونه خطر.

نوچ. ببخشید سالی اما ماسک به تنهایی کافی نیست. درست مثل اجتماعی فاصله به تنهایی کافی نیست. و مانند شستن مکرر دست ها کافی نیست. همه ما باید به انجام همه چیز. اگر شما فقط فاصله اجتماعی شما نمی دانید که ممکن است کسی را به 6 پا حباب و شما می توانید به اشتراک گذاری آلوده حریم هوایی. اگر شما فقط شستن دست های خود را, زیادی, شما, افشای خودتان را به عفونت از راه های دیگر. تنها راه برای دریافت از طریق یک همه گیر جهانی است که در حال حاضر گرفته شده 120,000 زندگی آمریکایی است را به تمام اقدامات احتیاطی.

در یک NPR مقاله دو اپیدیولوژی وزن در بر خطرات ما هنوز هم باید در نظر بگیرید که ما وارد فصل تابستان است. دکتر ویلیام میلر متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی اوهایو می گوید: “ما فکر می کنم انتقال ریسک با یک عبارت ساده: زمان, فضا, مردم محل است.” و او در ادامه توضیح می دهد که “بیشتر زمان شما صرف و نزدیک در فضا شما را به هر گونه آلوده مردم بالاتر خطر خود را. تعامل بیشتر با مردم را افزایش می دهد خود را در معرض خطر و داخلی اماکن در حال ریسک از خارج از منزل.”

همچنین دکتر امیلی Landon بیمارستان اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی پزشک متخصص در دانشگاه شیکاگو پزشکی می افزاید: این قانون: “همیشه را انتخاب کنید خارج از منزل بیش از داخلی همیشه انتخاب پوشش بیش از نه پوشش و همیشه را انتخاب کنید و فضای بیشتری برای مردم کمتر بیش از یک فضای کوچکتر.”

5. من به پوشیدن فولاد ماسک یا N95 ماسک.

یک دلیل وجود دارد بسیاری از ما در حال ساخت و یا خرید, ساده, پارچه ماسک. CDC توصیه می کند که همه ما استفاده چهره, پوشش, اما فولاد ماسک و N95 ماسک تواند برای کسانی که در خط اول جبهه در دفاتر پزشکی, AARP گزارش.

همچنين به گزارش NPR, Linsey Marr یک محقق در ویرجینیا که مطالعات هوابرد انتقال ویروس می گوید که حتی در خانه پارچه ماسک موثر و مهم است. ارجاع یک مطالعه منتشر شده در طبیعت طب Marr می گوید: “اگر شما در حال صحبت کردن در زمانی که همه چیز در حال بیرون آمدن از دهان آنها بیرون آمدن سریع” Marr می گوید. “آنها در حال رفتن به اسلم به ماسک های پارچه ای. حتی با کیفیت پایین, ماسک می توانید بلوک های بسیاری از آن قطرات است.”

بنابراین در اینجا آن است. پوشیدن یک ماسک که از نزدیک متناسب با بیش از بینی و دهان خود را هنگامی که شما در. شستن آن اغلب. دستهای خود را با آب گرم و صابون است. صورت خود را لمس نمی. عمل اجتماعی فاصله. اجتناب از جمعیت. ماندن در خانه اگر شما در حال نشان دادن علائم COVID-19. آیا همه آن را. در هر روز است. حتی اگر شما خسته از انجام همه آن را. چون COVID-19 هنوز هم مواج به خصوص در آمریکا و انجام تمام چیزهایی است که ما فقط انتخاب است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>