خود را می پوشند و ناجور ماسک حتی اگر شما در خارج


wear-masks-outside-1
مامان ترسناک و Lena_Datsiuk/گتی

ما چهار ماه به جهانی همه گیر آورده coronavirus و گاهی اوقات آن را احساس می کند مانند ما هنوز در اول ماه است. عمدتا به دلیل برخی از مردم در حال تظاهر است که چیزی اشتباه است. البته این هم تقصیر ما دولت بی منطق اما وجود دارد مقدار زیادی از اعتماد و اطلاعات علمی در خارج وجود دارد برای نشان دادن چقدر جدی این است. و در عین حال در اینجا ما چهار ماه و مردم با پوشیدن ماسک زمانی که آنها خانه را ترک. دیگر این می رود بیشتر از آن مرا اذیت و من نمی توانم خاموش ماندن دیگر.

من نمی خواهم به کسی که yells در دوستان خود را در مورد پوشیدن ماسک. نه به طور جدی. من صرف دو ماه از این نورد من چشم در این افراد است. فکر من این بود که “مردم می دانند که آنها باید با پوشیدن ماسک. فریاد در مورد آن نمی خواهید برای انجام هر چیزی.” و من درست در مورد که برای اطمینان حاصل کنید. مردم می دانند که آنها نیاز به پوشیدن ماسک. و در عین حال آنها می آیند تا با هر بهانه و دلیلی نمی شود یکی است. این چیزی است که من به آن کسی که yells در دیگران در مورد این گوشی ماسک.

در حال حاضر همه ما می دانیم نقطه از پوشیدن ماسک. آن را به خوبی مستند شده است و اگر شما هنوز هم مشکل من نمی دانم چه بگویم. اما ما می دانیم که با پوشیدن یک ماسک را نگه می دارد هر کس امن است. پوشیدن آنها را زمانی که شما خانه را ترک ساده ترین چیز شما می توانید انجام دهید برای اطمینان از شما سالم بماند. اکثر مردم این منطقی و در عین حال آنها هنوز هم اجازه می دهد خود را به دیده می شود بدون یک ماسک بر روی صورت خود. من نمی دانم اگر این ballsy یا ساده لوحانه در این نقطه است. آن را قطعا تحت عنوان بی دقتی و خودخواه.

بعد از این چند ماه همه ما در حال تلاش برای پیدا کردن برخی از صورت ظاهر از زندگی “عادی”. و در تابستان آن را پس از دوره ما می خواهیم به خارج. اجتماعی فاصله بسیار ساده تر زمانی که شما در خارج از منزل و است که منجر به برخی از امنیت کاذب. بله بودن خارج می کند کاهش خطر ابتلا به COVID-19. اما با پوشیدن ماسک است که هنوز هم فوق العاده مهم است حتی اگر شما شش فوت یا بیشتر از افراد دیگر است.

“من ماسک حق در اینجا در کنار من” شما ممکن است می گویند که شما در خارج از نشستن در زیر چتر ساحل. و بله, آن را خوب است که شما باید ماسک خود را در کنار شما. اما شما نیاز به پوشیدن ماسک و نه نگه داشتن آنها را در کیف پول خود را. مگر اینکه شما درگیر شدن در نوعی از فعالیت شما نیاز به ماسک خود را روی صورت خود را. حتی پس از آن شما باید آن را مگر اینکه شما به طور جدی به نوشیدن و یا قرار دادن مواد غذایی را در دهان خود. در غیر این صورت آن را انجام نمی دهد هر کسی ، داشتن یک ماسک در اختیار شما بسیار مهم است. اما باید آن را بر روی صورت خود, نه فقط هل در کیف پول خود را. کیسه های خود را نمی نیاز به حفاظت از COVID-19 شما انجام دهد.

people in white medical face mask.
Lyubov ایوانوا/گتی

نه با پوشیدن ماسک هنگامی که شما بلافاصله در اطراف مردم ممکن است احساس امن است. اما من به شما اطمینان دهم آن نیست. اگر شما می توانید ببینید مردم است و آنها می توانید ببینید شما فرض آنها یک تهدید. البته مردم با COVID نباید در خارج از خانه انجام داده است. اما به یاد داشته باشید مردم می تواند بیمار و بدون علامت یا علائم و نه آن مربوط به COVID-19 نشده است. چگونه شما احساس می کنید که دانستن کسی خواهم بود که در نزدیکی شما ؟ آنها ممکن است فکر همان چیزی که شما هستند. “آنها تمام راه را بیش از وجود دارد, من امن است.” و شما به خوبی ممکن است. اما به نظر نمی رسد ارزش خطر پس هنوز هم وجود دارد بسیار ما در مورد نمی دانم چگونه COVID-19 منتقل شده است.

نگاه من (کاملا) قضاوت. من همین یک بار. من با شریک زندگی من و برخی از خانواده او و هیچ کس دیگر در نزدیکی ما در پارک. هنگامی که ما متوقف پوشیدن ماسک برای خوردن ما فقط نمی قرار داده و آنها را حق دور. همه ما می دانستیم که ما در نظر گرفتن یک خطر است. من نیاز رسیدن به نگاهی است که در معرض خطر. اما من نیز می دانم که ما پارانوئید برای روز بعد از آن و در حال اجرا از طریق بالقوه عواقب ناشی از گسترش این ویروس از طریق خانواده ما. بنابراین من فکر نمی کنم کسانی که ماسک-رایگان دقیقه بود واقعا ارزش آن است.

از آن آسان است برای گفتن که اگر شما با پوشیدن ماسک در خارج به سادگی به اشتراک گذاری آن را با جهان است. اما شما می دانید چه چیز دیگری آسان است ؟ با پوشیدن یک ماسک. در طرح بزرگ از چیزهایی که نیاز به پوشیدن ماسک بر دهان و سوراخهای بینی در یک معامله بزرگ نیست. حداقل شما هنوز هم می خواهید به انجام برخی از فعالیت های در فضای باز. اگر شما فکر می کنم پوشیدن ماسک در حالی که انجام این فعالیت است که بدتر از تنها ماندن در خانه و سپس در خانه بمانند و همین آنها را انجام ندهید.

هر کس را نگه می دارد صحبت کردن در مورد “بازگشت به حالت عادی است.” اول از همه وجود دارد هیچ چیز مانند به حالت عادی بازگشت. زندگی ما در حال جبران ناشدنی تغییر این بیماری همه گیر. ثانیا تنها راه قادر به از سرگیری فعالیت های ما عاشق ترین است که توسط هر کس با پوشیدن ماسک در حالی که برای. حتی CDC می گوید که اگر هر کس عینک, ماسک, ما می تواند این بیماری همه گیر را تحت کنترل در یک یا دو ماه. اگر همه چیز در حال بهتر شدن پس از آن ما می تواند مسئولانه آزادی بیشتر. هر چه زودتر ما با پوشیدن ماسک برای انجام چیزهایی که هر چه زودتر آن را امن خواهد بود به انجام آن چیزهایی ماسک رایگان در حالی که هنوز خطر زندگی مردم در جوامع ما.

اجتماعی فاصله خود را با دوستان در خارج در حالی که با پوشیدن ماسک است که مسئول است. به من اعتماد کن هیچ کس می خواهد به در ساعت خوش با دوستان خود را بیش از من است. اما من درک می کنم چیزهایی وجود دارند که ما می توانیم و باید انجام دهید در حال حاضر برای اطمینان از ما نمی کشتن عزیزان ما. من قطعا دست پاچگی و نفس پوشیدن ماسک گاهی اوقات. بنابراین شما می دانید آنچه که من انجام دهید ؟ من تنفس از طریق آن اگر من در حال حاضر. یا اگر من احساس ضعف من در خانه بمانند بنابراین من لازم نیست به پوشیدن ماسک. من شش ساله متنفر پوشیدن ماسک, اما حتی او را از وارد شدن به آن استفاده می شود. چرا که او شروع به درک که این فقط برای رفتن به یک بخشی از زندگی ما برای آینده قابل پیش بینی است و اگر او می خواهم برای لذت بردن از خارج از منزل او را برای رفتن به نیاز به پوشش دهان و بینی است.

نگاه با پوشیدن ماسک نیست راه هر یک از ما فکر می کنیم می خواهم زندگی این سال است. اما در اینجا ما هستند. بنابراین ما نیز ممکن است تکیه به آن و جلوگیری از اقدام مانند انجام نشده است و برخی از مرتب کردن بر اساس سرافراز عمل از آزادی امریکایی. آن را نمی. شما می خواهید هر صورت ظاهر قدیمی خود در زندگی به عقب ؟ قرار دادن در یک لعنت ماسک را هر بار که شما خانه را ترک. این که آسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im