خود را می پوشند F*cking ماسک بنابراین من می توانید ببینید من شریک


wear-mask-see-partner-1
مامان ترسناک و جاستین Paget/گتی

من سوار را انتخاب کنید تا رایگان برای وعده های غذایی مدرسه بچه ها من روز دیگر و از دور دیدم دو نفر در آغوش بگیرید. به من نزدیک کردم متوجه شدم این بود که بیش از یک عبور در آغوش آن آغوش که تا به حال چیزی اضافی در پشت آن. من تعجب آنچه در آن بود. تسکین غم و اندوه قدردانی و یا شاید همبستگی? من هرگز می دانم, اما من به اشک پشت سر هم وقتی دیدم زبان بدن در پشت چیزی بسیار ساده در عین حال بسیار قدرتمند است. من می دانم که نوع تماس بگیرید و من آن را از دست.

من فکر کردم یک دیدار اخیر خود با یک دوست من تا به حال دیده نشده در حالی که تا به حال به جلو و عقب غریزه او را در آغوش بگیرید به دلیل نیاز به اجتماعی فاصله. سپس من به یاد آخرین باری که من را در آغوش کشید شریک زندگی من زندگی می کند که از 1400 مایل دور. آن را نزدیک به چهار ماه پیش است. در ماه فوریه ما نمی دانیم آن خواهد بود که آخرین زمان ما را در آغوش یا بوسه برای مقدار نامحدود از زمان. نمی دانستند که آن را امن برای سفر به دیدن شریک زندگی من داره. آنچه باعث می شود آن را بدتر هستند dipshits که حاضر به پوشیدن ماسک بیشتر کشیدن این کشنده بیماری همه گیر.

آیا شما باور دارید که ما هنوز سوار موج اول این بیماری همه گیر و یا در حال دیدن موج دوم رسید چرا که این کشور بازگشایی مجدد CDC و اپیدیولوژی می گویند که با پوشیدن یک ماسک را آهسته و متوقف کردن گسترش COVID-19. در عین حال بیش از حد بسیاری از مردم اهمیتی نمی دهد در مورد هر کسی به جز خودشان و با تشکر از آنها را من و بسیاری دیگر می توانید ببینید عزیزان ما.

من از دست من شریک زیادی دارد اما متاسفانه ساخت خوب و امن تصمیم در سفر بستگی به fuckers که نمی خواهد به دنبال قوانین ساده برای جلوگیری از گسترش COVID-19. و مبادا شما فکر می کنم من در این مورد فقط خودم, من در این مورد هر کس که گم شده است کسی که آنها را دوست دارم در حال حاضر. پدر و مادر که تقسیم بازداشت و یا حتی پدر و مادر از هم جدا شده به دلیل از کار و یا ممنوعیت سفر می گم بچه های خود را زیرا آنها نمی توانند پرواز کنند. اعضای خانواده و دوستان جدا شده از راه دور و به جهل از افرادی که با میل و رغبت نمی خواهید برای محافظت از دیگران با پوشیدن ماسک و زمانی که آنها خانه را ترک. مردمی که یا ضعف سيستم ايمنی و یا کسانی که عاشق کسی که بیمار است و یا افراد مسن می تواند خطر ابتلا به معاشرت به دلیل توانایی خود را به مسئول تنها به عنوان خوب به عنوان asshats که پوشیدن حماقت خود به جای ماسک خود را.

بنابراین به جای گرفتن برای دیدن مردم ما عشق ما به تماشای jackasses پر سواحل پارک ها و میله زیرا آنها یا خودخواه یا احمق. احتمالا هر دو. حداقل آنها قطعا ممتاز به نه تا به حال کسی را دیدن و مردن و یا مبارزه با آلوده شدن با کوروناویروس.

Wear Your F*cking Mask So I Can See My Partner
Westend61/گتی

این واقعا برای من سخت به احساس متاسفم برای بچه ها که فکر می کنم خود را به حقوق و آزادی های گرفته شده دور هنگامی که از آنها خواسته به پوشیدن یک ماسک و یابریده بریده نفس کشیدن!—نیاز به پوشیدن یک تنظیمات خاص. مردم به نظر می رسد خوب با “بدون کفش بدون پیراهن بدون سرویس” یا “بدون حیوانات خانگی مجاز” یا “پارک” نشانه. هیچ کس در نظر گرفتن توانایی های خود را به فروشگاه و یا ناهار خوردن حیوانات خانگی و/یا پارک خود را abled-بدن زیبا گاییدن نزدیک به مقصد خود را حتی زمانی که مطیع این قوانین اساسی. پوشیدن ماسک نیست در نظر گرفتن دور خود را به آزادی و یا نقض برخی از ایده شما در مورد رضایت آن است که در واقع شما با دادن آزادی بیشتر به کار معاشرت کنید که کوتاه کردن مو و صرفه جویی در زندگی می کند.

ما هستند به خطر انداختن زمان و ارتباط با عزیزان انجام بهترین های ما برای محاسبه ریسک و قضاوت دیگران در حالی که چاد و کارن در حال ارسال دعوت نامه به هیچ ماسک روز چون مردم می خواهند خود را “آزادی” بازگشت. من آرزو می کنم پوشیدن ماسک نبود یک بیانیه سیاسی است, اما در اینجا ما هستند و ظاهرا آن را برف ریزه چپ که در “ساخت” مردم پوشیدن ماسک.

گوش هیچ کس شما را کلسترول meds یا, اما من شرط می بندم شما دکتر پیشنهاد آن را دلیل این که شما به آن نیاز دارید و شما آن را به خاطر شما می خواهید به زندگی می کنند. یک ماسک مانند آن است. این خنده دار چگونه این مردمی هستند قادر به پشتیبانی از پوشش صورت از KKK اعضای عین حال swatch پارچه به معنای واقعی کلمه نجات جان بیش از حد به زحمت و با.

اگر تنها مردمی که من تصور فریاد “Give me liberty or give me COVID!” تا به حال یک رهبر به راهنمای آنها را از سفاهت خود را. هر دو پنس و تهمت (که hypocritically ادعا می شود “طرفدار زندگی’) حاضر به صورت عمومی دیده می شود با پوشیدن ماسک و مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به انکار شدت همه گیر در حالی که قرار دادن اقتصاد و نفس خود را بر روی سلامت زندگی مردم است. من نمی تواند نگه دارید تا با تمام چیزهایی که احمق او می گوید: اما اخیرا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “اگر ما را متوقف تست در حال حاضر ما می خواهم که تعداد بسیار کمی از موارد در صورت وجود.” نادیده گرفتن یک مشکل را ندارد آن را در واقع از بین برود اما سعی کنید به گفتن است که برای افرادی که می خواهم به جای قرار دادن زندگی خود و زندگی دیگران در معرض خطر از پوشیدن ماسک. آنها فکر می کنم این همه جعل شده است بنابراین من باید من تئوری توطئه و گریختن.

تعداد موارد COVID-19 هنوز هم در حال افزایش و آن را احساس می کند مانند فاصله بین شریک زندگی من و من رشد می کند و گسترده تر با هر سوراخ را کشف coronavirus-انکار تنفس دهان. اما اگر مردم را حداقل برای محافظت از خود و زندگی دیگران همه ما می تواند به نفع.

آن را خودخواه نیست برای من و یا هر کس دیگری به می خواهید برای دیدن فرد یا افرادی که ما از هم جدا شده اند از. آن را خودخواه نیست بپرسید و یا حتی هر کس نیاز به پوشیدن ماسک. آن را به معنای واقعی کلمه برای حفاظت از. مانند کمربند ایمنی, کاندوم یا چتر. و یا مثل شما احمق لعنتی اسلحه شما چسبیده به.

پوشیدن ماسک یا shut the fuck up در مورد “طرفدار زندگی” این ادعا که تمام زندگی موضوع که LGBTQIA+ مردم سزاوار نیست برابری از آنجا که ما در بزرگراه به جهنم.

پوشیدن ماسک خود را به طوری که مردم می تواند در نهایت به آغوش مردم ما عشق و بنابراین شما می توانید همچنان به آغوش شما بیش از حد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>