رفتیم داخل قابل توجه جدید Bjarke Ingels-طراحی Audemars Piguet موزه

زمانی که ژول Louis-Audemars و ادوارد اگوست Piguet تاسیس Audemars Piguet در سال 1875 آنها تخمگذار پایه و اساس از چه بود, برای, خود, دوران, در قرن 19 نسخه از یک تکنولوژی ، در حال حاضر به لطف وسیع کمکی موزه طراحی شده توسط در خواست معمار دانمارکی Bjarke Ingels’ شرکت بزرگ و متوجه سوئیس معماری دفتر CCHE این شرکت آغاز شده است که در چوب-و-خانه سنگ در تپه سوئیس Vallée de Joux یک ساختمان جدید که نگاه به سمت راست در صفحه اصلی دره سیلیکون. اما نه مدرن برای خاطر آن: Ingels و تیم خود را در زمان مراقبت برای حفظ جدید 25,000 متر مربع (26,910 پا) ساختار به معنای واقعی کلمه در Audemars Piguet ریشه.

Audemars Piguet Le Brassus Museum Aerial View

Audemars Piguet لو Brassus موزه نمایش هوایی Iwan Baan

افزایش از زمین از چه چیزی استفاده می شود به پارکینگ از ساخت موزه جدید کویل به سمت بالا مانند یک کشیده hairspring این قلب تپنده هر ساعت مکانیکی. آن چمن-پوشش بام بخشد به چشم انداز دره مانند یک دخمه پرپیچ و خم پرچین (و به گفته خیلی زود پرونده زمین آن را در اصل به عنوان یک باغ توسط Audemars Piguet کارگران). پیشگامانه جدید موزه هفت سال در ساخت. “ما آمد تا با ایده گسترش این دره به سقف پس از آن قابل مشاهده است اما نامرئی ساختمان می گوید:” متی Oravec یک شریک بزرگ است. “این افسرده به زمین پس از آن خواستار توجه بیش از حد به دور از ساختار تاریخی.”

در آن زمان بزرگ انتخاب شده برای این پروژه از پنج رقابت شرکت های Ingels’ نام بود و نه کاملا به عنوان به خوبی شناخته شده به عنوان آن امروز است. در حال حاضر در تقاضا starchitect همه جا متصل به پروژه های بزرگ مانند مارپیچی در هادسون متری بزرگترین ساختمان در حال ساخت در شهر نیویورک و گوگل ستاد در Mountain View, California.

“ما می خواستیم ساعت ساز به ستاره و نه معمار, اما در پایان, آن را بسیار متعادل” Sébastian ویوس میراث فرهنگی و موزه مدیر Audemars Piguet گفت: Robb Report. “این ساعت ساز وجود دارد این ساعت وجود دارد و معمار وجود دارد. و آن را واقعا به خوبی در ترکیب با ساختمان های تاریخی.” اما Ingels ستاره در حال افزایش بود و بدون شک یک جایزه برای Audemars Piguet حتی در آن تلاش برای ظرافت. آن است که بدون شک جدید showstopper بر از آرام سوئیسی ساعت سازی ایجاد کرد لو Brassus روشنایی تا دامنه کوه مانند یک غول جعبه جواهر با 108 منحنی پانل های شیشه ای با وزن 470 تن است. شکننده اما محکم نمای خیره کننده آن است که فقط یک مقدمه بسیار شبیه به یک ساعت مکانیکی به چه چیزی نهفته است.

Audemars Piguet Le Brassus Museum

Audemars Piguet لو Brassus موزه Iwan Baan

بیش از 300 کوچک گنجینه قرار دارد در داخل منابع از یک مجموعه آرشیوی قطعات به دست آورد با نام تجاری بیش از 25 سال است. اما باور کنید یا نه, این تور آغاز می شود با یک سنگ. کنده از اطراف جنگل, خشن شی است که به منظور ادای احترام به مبانی ساعت سازی در لو Brassus که در آن آهن معدن و متالورژی knowhow در نهایت منجر به ایجاد timekeeping در قرن 18 زمانی که ساکنان محلی شروع به گشتن قطعات و ابزار برای clockmakers در Rolle و ژنو از محلی آلیاژ.

Audemars Piguet Le Brassus Museum

Audemars Piguet لو Brassus موزه Iwan Baan

بازدید و سپس حرکت بر روی یک برنج خانواده, درخت, جزئیات 500 مهم مردم بیش از 500 قرن ها متعلق به هشت خانواده که همه در این نام تجاری ، این البته شامل Piguets که وارد Le Brassus در سال 1624 و Audemars که وارد قرن 16 پس از فرار از آزار و اذیت مذهبی پروتستان در فرانسه. هر دو صفحه نمایش در حال پیش سازهای در این نمایشگاه به اوایل جیبی ساخته شده توسط ژول-Louis Audemars و ادوارد-اگوست Piguet—اواز یا موسیقی دو نفری باقی مانده صبورانه متعهد به منحصر به فرد دست ساز قطعه در یک زمان هنگامی که بخار شده و ماشین های در حال ظهور بودند در این منطقه برای تولید انبوه ساعت—به گنجینه های باستانی مانند دانیل Quare جیبی از 1610 خریداری شده برای نشان دادن توسعه گریز. ویوس می گوید: این موزه نه تنها می خواستم برای نشان دادن Audemars Piguet تاریخ بلکه دستاوردهای ساعت ساز که قبل از آنها—یک ساعت 101 برای uninitiated. “این موزه است و نه فقط ساخته شده برای خبره اما همچنین برای افرادی که هیچ سرنخی در مورد آنچه واقعا باعث watch.”

Audemars Piguet Le Brassus Museum Lineage Tree

Audemars Piguet لو Brassus موزه نسب درخت Ambroise Tezenas

بسیاری از نمایشگاه های تعاملی با هم قرار داده شد برای کمک به بازدید کنندگان لمس و بازی با مکانیک از یک غول ماشین طراحی شده توسط فرانسوا Junod که زخم می تواند برای نشان دادن انرژی و تنظیم گریز سیستم به کارگران میز که در آن مهمانان می توانید سعی کنید دست خود را در قرار دادن میکروسکوپی پیچ به یک سازمان دیده بان جنبش (یک کار حتی سخت تر از آن به نظر می رسد).

Audemars Piguet Le Brassus Museum Interactive Experience

Audemars Piguet لو Brassus موزه تعاملی تجربه Ambroise Tezenas

اما برای خبره واقعی در حال حاضر آشنا در تفاوت های ظریف از ساعت سازی برجسته شامل این شانس را به تازگی منتشر شد [Re]استاد 01, اولین بار در جهان در تقویم دائمی با یک سال کبیسه تابع (به Audemars Piguet Ref. 5516) تیفانی-امضا ساعتهای از اواخر قرن 19 و یک ساعت مچی خریداری شده توسط شاه ایران در سال 1884. نیز وجود دارد یک بخش اختصاص داده شده به تجاری تخصص فوق العاده نازک ساعت. دومی شامل کوچکترین صدا می کند سازمان دیده بان در جهان همراه با یک نامه از ساعت ساز که از آن ساخته شده. آن را می خواند: “در گذشته در اینجا این است که این ساعت مچی ساخته شده پس از دو ماه از درد است. سر من و چشمان من هستند از بین برد. من هرگز دیگر به هر قیمت است.” چه کسی می تواند او را سرزنش? پیدا کردن بی بها قطعه اما ثابت کرده است که یک سردرد برای Audemars Piguet—موزه نسخه ساختگی است. نسخه واقعی تحویل داده شد به رئیس جمهور از تیفانی در سال 1922 اما آن زمان محل ناشناخته است.

Audemars Piguet Le Brassus Museum Interior

Audemars Piguet لو Brassus داخلی موزه Ambroise Tezenas

در این موزه که البته پر از اصلی شاهکارهای—که برخی از آنها با نام تجاری اختصاص داده شده سال برای بازگرداندن مانند Universelle یک ساعت جیبی ساخته شده از 1,168 قطعات و 30 عوارض آن را در مرکز صحنه در مارپیچ. “دیده بان که در حال حاضر 100 سال خریداری شد از خصوصی جمع آوری یک دوست خوب از نام تجاری که تا به حال آن را دوباره سربار گفت:” ویوس. “او هنوز هم تا به حال مورد اصلی اما او به سادگی می خواستم به آن را تغییر دهید. او می خواست چیزی مدرن تر. [می خندد] که زندگی است. هر کس آزاد است به انجام آنچه آنها می خواهند.” پس از جمع آوری متقاعد شده بود به فروش آن را در زمان دو سال از جداسازی قطعات, reassembling و تنظیم حرکت برای تناسب تماشای بازگشت به اصل آن مورد است. “برخی از ساعت ساز نمی خواب در طول مرمت آن گفت:” ویوس. “شما باید واقعا پرشور به لمس این نوع از ساعتهای. و در پایان برای من این واقعا غیر ممکن است تصور کنید این ساعت مچی می روم چرا که ما در ساختمان جدید موزه و این پیچیده ترین سازمان دیده بان ما که تا کنون ساخته شده است.”

Audemars Piguet Le Brassus Museum Interior

Audemars Piguet لو Brassus داخلی موزه Iwan Baan

فقط فراتر از grand عارضه ویترین دو ateliers که در آن Audemars Piguet بالا ساعت ساز هستند سخت در کار بر روی نام تجاری مدرن و پیشرفته horology و جواهر-مجموعه ساعتهای. بازدید کننده نمی تواند وارد این فضا اما می توانید ساعت ساز در محل کار از طریق شیشه در قطعات که اغلب تا هشت ماه به ایجاد. استثنا ممکن است برای مشتریان VIP برای آنها قیمت ورود یکی ممکن است فرض کنیم که خرید یک گاه شمار ساخته شده است در و دیوار خود را.

نشان می دهد بسته با سنگ Audemars Piguet مدرن هویت رویال بلوط—یک دایره کامل از سنگ آهن موجود در این تپه از Vallée de Joux که با استقبال بازدید کنندگان به فضا. پنج شیشه موارد اختصاص داده شده به این شرکت نان و پنیر مدل از جمله همه چیز را از اصلی 1972 نسخه به آرنولد شوارتزنگر را ترمیناتور RO و نسخه های مدرن مانند آرزو سرامیک های سیاه و سفید مدل. آنچه را برش کوچک شناخته شده میدان رو نسخه. “در آن بود که به نام بلوط سلطنتی در اسناد اصلی و هنگامی که این دیده بان راه اندازی شد این بود که همیشه مجهز به کوارتز” گفت: ویوس. “برای متمایز ساختن آن از املاک سلطنتی اوکس ما ساخته شده آن مربع است. ما 300 ساعت در اینجا و البته ما می تواند نشان می دهد بسیاری از. آن را فوق العاده دشوار است به انتخاب. آن زمان ما ماه از چسباندن تصاویر این ساعت بر روی دیوار در تلاش برای تصمیم گیری چه چیزی را شامل می شود.”

این موزه در اصل میله میله برای باز کردن در ماه مه در حال حاضر باز به بازدید کنندگان از طریق رزرو. اما در ارتباط باشید چون Audemars Piguet بیشتر است تا آستین خود را از ساعت آینده یک 75,350 فوت مربع, 32 -, اتاق هتل در لو Brassus نیز طراحی شده توسط Ingels و بزرگ تیم است. معماری تعجب گفت: باز مدتی در سال آینده ساخته شده است و در یک کج و معوج است که اجازه خواهد داد که مهمانان برای لذت بردن از محلی دیگر تساوی از جمله اسکی…راست پایین سقف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im