dads-raise-the-bar-1
مامان ترسناک و Maskot/گتی

ژوئن امسال من جشن ” ششمین روز پدر. در 8:38 AM من بیدار شد توسط یک خرس آغوش گرفتن از پسر من گراهام و سپس او به من داد یک ده دقیقه ای هشدار داد که صبحانه تقریبا آماده است. به عنوان من گذاشته بیدار در بستر تلاش برای سقوط در خواب لبخند عبور من چون برای من این روز نمایندگی های فراوانی از عشق و توجه undivided از خانواده من است.

به سختی بیدار من به آرامی فرود پله برای پیدا کردن یک جدول کامل از بیکن و تخم مرغ مخلوط قهوه و آب پرتقال همراه با دو روز پدر کارت و یک بادکنک مایلار که جزئیات فوق العاده پدر. اگر چه من 15 ماهه دختر شارلوت نیست درک مفهوم روز پدر, یک پوزخند بزرگ تحت پوشش چهره او به استقبال او مرد مورد علاقه در جهان است. بقیه روز را می تواند پر شده اند با هیچ اما کسانی که چند دقیقه به شروع روز من پر شده قلب من را با شادی و ساخته شده برای روز پدر.

پس از یک صبحانه خوشمزه, من تصادفا به نیمکت و روشن “صبح درایو” قبل از بازی گلف نشان می دهد و من صرف چند دقیقه بررسی دقیق رسانه های اجتماعی. من دیدم پست از همسران مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی که منتقل همان پیام: شوهر من بهترین پدر همیشه. لورا می داند که من یک فن از این پست و من ترجیح می دهم او موجب صرفه جویی در عشق خود را یادداشت برای من و نه مخاطبان منفعل آشنایان.

خواندن کتاب های متعدد نوشته های پراکنده در سراسر رسانه های اجتماعی من فکر کردم: چه به معنای “بهترین پدر همیشه؟” با میلیون ها نفر از لیوان و تی شرت و کارت و موارد دیگر مشخص شده توسط این کلمات ستایش این به نظر می رسد اندازهگیری. نوار برای آنچه به منزله یک پدر خوب تبدیل شده است بیش از حد کم است.

Father and daughter on sofa

Johner تصاویر/GettyFor بیش از حد بسیاری از سال است که یک پدر خوب شد فقط در مورد نشان دادن. شاید این بدان معناست که تغییر چند پوشک گرفتن بازی در حال حاضر و پس از آن و یا حتی گرفتن کودک خود را به فیلم جدید دیزنی. به جای تعریف یک پدر خوب با مقایسه آنها با دیگر پدران ما نیاز به شروع به مقایسه پدران به تمام پدر و مادر. در حالی که ما تحسین پدران برای حضور مادران هستند که به طور مستمر ساخت صبحانه بسته بندی ناهار پخت و پز شام دادن حمام و خواندن کتاب قبل از خواب. مادران را قرار ملاقات دکتر, ثبت نام بچه ها برای مدرسه مطمئن شوید که سوابق واکسیناسیون هستند تا به تاریخ و دیگر وظایف بی شماری است که لازم است قبل از اینکه کودک شروع می شود و روز اول خود را از مهد کودک است. نیمی از آنچه مادران فراموش می رود به طور کامل مورد توجه قرار گیرند ولی برای بسیاری از پدران است.

جامعه ما و فرهنگ نیروی مادران به روز وقتی بچه ها مریض هستند چرا که شرکت ها فکر می کنم یک پدر کار بیش از حد برای او مهم است به از دست ندهید. در حالی که شریل سندبرگ می خواهد زنان را به “لاغر” این کار غیر ممکن است بدون حمایت و محل کار. برای اولین بار در 10 سال و تنها تعداد انگشت شماری از بار در تاریخ کشور ما بیشتر زنان شاغل بیش از مردان است. این همه در حالی است که زنان در حال کار دوم کار تمام وقت به عنوان یک مادر.

We Need To Raise The Bar For 'Best Dad Ever'
حسن نیت ارائه میدهد از تونی سیمپسون

بنابراین قبل از ما آزادانه دست moniker “جهان بزرگترین پدر” اجازه دهید مطمئن شوید که ما به عنوان پدران در حال حمل وزن ما و تحقق بخشیدن به تلاش های ما توجهی دیگران قرار دادن در. نه تنها باید ما بهترین های ما برای پیشبرد زندگی کودکان ما سازنده, اما ما نیاز به حذف بار از مادران نیاز به مراقب اولیه در تمام جنبه های فرزند خود زندگی می کند.

من درک می کنم هر خانواده متفاوت است و بسیاری از بزرگ مردان درمان پدر و مادر به عنوان یک تیم تلاش, اما بیش از حد بسیاری از بار ما به پدران نفع شک. هنگامی که یک مرد را نشان نمی دهد تا به یک PTA کنفرانس باله رسیتال یا بیش از حد سخت گیر با کودک خود ما نوشتن آن را به عنوان او مشغول کار و یا او بیش از حد تاکید کرد; اما هنگامی که یک زن نشان می دهد همان رفتار ما توصیف او به عنوان یک سالم از مادر. در حالی که ما باید نگه پدران به همان استاندارد به عنوان مادران و ما باید اعطای مادرم همان امتیازات ما با ارائه به پدران.

زنان برابری می آید در بسیاری از اشکال و فرمهای اما برای مردان و زنان برای تبدیل شدن به واقعا برابر آن را در خانه آغاز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im