ما نیاز به حمایت مالی کسانی که زندگی ما را آسان تر


Financially-Support-Those-Who-Make-Our-Lives-Easier
راشل Garlinghouse/Instagram

من تمیز من خانه خود را در حدود پنج سال است. هنگامی که ما نقل مکان کرد و به ما زمان اقامت من یک سرویس تمیز کردن ارجاع از چند دوستان مورد اعتماد است. آن را به یک خانواده کسب و کار متعلق به چه کسی باید اعتماد مراقبت از جارو گرد تصفیوی و شستشو داخل خانه ما. به ما نیستند فقط یک خدمه تمیز کردن. به کمک آنها استقبال ما فرزند چهارم به تصویب رسید به عنوان یک نوزاد به خانواده ما. آنها تمیز در اطراف من بود که من از دوره نقاهت بعد از ماستکتومی برای تقریبا سه ماه جامد. شده اند وجود دارد از طریق ضخیم و نازک و ما خدا را شکر برای آنها.

زمانی که ما دولت را صادر کرد یک پناهگاه در محل سفارش من تصمیم گرفتم این امر می تواند بهترین به حالت تعلیق شستشو برای جلوگیری از غیر ضروری ویروس های بالقوه قرار گرفتن در معرض. من و همسرم تصمیم است که ما باید همچنان به پرداخت تمیز کردن خدمه. بله ما در تمیز کردن خانه خود ما. اما رابطه ما شکل گرفته بود با خانواده برای ما مهم بود و ما می دانستیم که آنها با تکیه بر مشتریان خود را به مراقبت از خانواده خود را.

در یک سطح عملی وجود دارد هیچ دلیلی برای ما به حالت تعلیق پرداخت. هر دو از ما کار از خانه است و ما در واقع صرف پول کمتر در حال حاضر از ما قبل از همه گیر جهانی رسید. شوهر من نیست رفت و آمد به مرکز شهر سنت لوئیس برای کار هر روز. بچه های ما نیست و در هر extracurriculars در حال حاضر. من دیگر در حال اجرا به TJMaxx یا هدف “فقط چند چیز است.” اقامت در خارج از فروشگاه بدان معنی است که ما نمی خرید هر گونه افزودنی در هوی و هوس. ما می رویم به فیزیوتراپ بنابراین ما نمی racking تا همکاری می پردازد. دختران من در حال گرفتن موهای خود را بافته در حال حاضر و هیچ کوتاهی مو برای سه نفر از ما. ما نیست پول خرج کردن مانند ما به طور معمول انجام دهد.

من درک می کنم که هر کس در همان موقعیت ما هستند. اما اگر شما در اینجا معامله است. اگر شما ممتاز به اندازه کافی برای پرداخت هزینه های غیر ضروری مانند extracurriculars برای بچه های خود را یک خانه تمیز کردن خدمات و گران کوتاهی مو در نظر بگیرید در ادامه به پرداخت هزینه برای این در قرنطینه. اگر شما از نظر مالی پایدار در حال حاضر چرا تصویب است که ثبات به دیگران که در خدمت خانواده خود را?

بسیاری از دوستان من زنده چک چک و نه در میان کسانی که قادر به کار از خانه. دیگران را کسب و کارهای کوچک است که مجبور شده اند به نزدیک است. من وجود دارد که با همکاری صاحب محبوب سالن مو. انگار پسر من آرایشگر. ما محلی آفریقایی, کتابفروشی یکی از این تنها در کشور در تلاش است تا خود را اجاره بدون فروشگاه فیزیکی خود باز بودن از طریق یک GoFundMe مبارزات انتخاباتی.

این افراد تجلیل انزوای اجتماعی, اجتماعی, فاصله, و, دستور دولت برای حفظ غیر ضروری کسب و کار بسته به خاطر سلامت عمومی است. اما با انجام این کار, آنها در حال قرار دادن خود را ثبات مالی در معرض خطر قرار دارد. مثل ما آنها را به خانواده ها برای مراقبت از.

قبل از اینکه شما clapback در مورد محرک چک کسانی که چک ها به سختی درمان برای مالی بیماری. پول نمی آخرین طولانی هنگامی که شما جدی به پرداخت صورتحساب. واقعیت این است که این چک ها ممکن است کمک کند اما آنها به سختی به اندازه کافی برای نگه داشتن هر یک از ما شناور — بدون درآمد دیگر — برای بیش از یک دوره کوتاه از زمان.

اگر شما می توانید استطاعت به همین دلیل کشف کردن راه برای حمایت از کسانی که عزیزان خود را در خانواده به خوبی برای بسیاری از سال است ؟ وجود دارد راه هایی برای حمایت مالی ناخن تکنسین, رقص استودیو شخصی مربیان نگهداری از کودکان و دیگران در طول این زمان. این حرکات ارسال یک پیام قوی به کسانی که به ما خدمت کرده است: شما مهم.

یک کارت هدیه.

کارت های هدیه عملی و آسان راه را به دیگران است. کارت برای آجر و ملات فروشگاه—مانند فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه های آنلاین در حال عملی و کمک به مردم نیازهای خود را برای اصول اولیه.

خرید یک کارت هدیه.

بسیاری از خدمات و افراد در حال ارائه کارت های هدیه شما می توانید خرید در حال حاضر خدمات خود را که شما از گرو در اوردن بعد از پناهگاه در محل سفارشات برداشته می شوند. این یک راه آسان برای آنها را به امن پول در حال حاضر با وعده خدمات در آینده است.

نکته خوبی است.

هنگامی که شما استفاده از یک سرویس مانند مواد غذایی و تحویل نکته خوبی است. 20 درصد استاندارد است اما اگر شما انتخاب می کنید شما می توانید نکته فراتر از آن است که برای یک کار خوب انجام می شود. در حال حاضر قطعا نمی شود ناشی از خست به خصوص پس از تحویل مردم هستند به معنای واقعی کلمه به خطر انداختن سلامت خود را به اقلام خود را.

کمک کمک.

GoFundMe مبارزات یکی از راه های به راحتی و به سرعت. همانطور که ذکر شد قبل از, برخی از کسب و کارهای کوچک در حال استفاده از این تلاش برای حفظ شرکت خود را باز در طول زمان هنگامی که آن را نمی ممکن است به ارمغان بیاورد در غیر این صورت درآمد.

پیشنهاد پول فقط به خاطر.

یکی دیگر از گزینه این است که فقط به صورت نقدی اهدا—فقط به خاطر. هر ارز ندارد به tit-for-tat, راست?

پرداخت هزینه برای این سرویس حتی اگر شما در حال خدمت.

همانطور که قبلا ذکر شد شاید شما یک سرویس تمیز کردن آمدن به خانه خود را در یک برنامه منظم. برای حفظ حافظه خود را امن و برای حفظ یک رابطه با تمیز کردن کارکنان در نظر گرفتن پرداخت برای خدمات—هر آن ممکن است–حتی اگر شما در حال DIYing آن را برای لحظه ای.

در برخی از نقطه ما را دوباره دریافت خدمات از کسانی که ما را رشد اعتماد—با بچه های ما با ما مو با خانه ما—پس از آن یک ایده خوب برای احترام و حفظ این افراد در حال حاضر. تنها راه ما را از طریق این جهانی و همه گیر است که به افتخار استانداردهای ایمنی و سخاوتمندانه با دیگران زمانی که ما می توانیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im