ما نیاز به یک ملی ممنوعیت Chokeholds بلافاصله


ban-chokeholds-1
مامان ترسناک و ماریو تاما/گتی

هنگامی که یک افسر پلیس خود را برگزار زانو در جورج فلوید گردن برای تقریبا نه دقیقه دوباره آن را آورده مکالمه خفگی و نیروی بیش از حد به کانون توجه است. هر چند این نوع از سبد ما معمولا صحبت کردن در مورد آن را هنوز هم برجسته مکالمه. با استفاده از نیروی بیش از حد در یک فرد گردن می تواند مرگبار نتایج که توسط Floyd مرگ است. Chokeholds باید یک غیر کشنده های حذف تاکتیک اجرای قانون است. اما آنها تبدیل شده ایم مرگبار به اندازه کافی زمان در دست از خشونت پلیس که از آن زمان به ممنوعیت آنها به طور کامل.

هر چند توجه است که در حال حاضر در اجرای قانون استفاده از نگه می دارد بسیاری از ما با آن آشنا هستند chokeholds به دلیل ورزشی مثل کشتی کج و یا مبارزه MMA. وجود دارد یک سطح آموزش ورزشکاران که افسران پلیس یا لازم نیست یا لازم نیست استفاده کنید. آنتونی Clarke, کشتی, داور مستقر در ایلینوی توضیح می دهد که تفاوت اساسی بین استفاده می کند.

“خارج از اجرای قانون همیشه وجود دارد استفاده از یک شخص ثالث,” او می گوید. “آنها نظارت بر نگهداری و اثر آن بر فرد آن گرفته شود. همین دلیل است که شما لازم نیست که از دست دادن زندگی است. پلیس در جهان وجود ندارد و شخص سوم با اقتدار به مرحله و شکستن که تسلیم نگه دارید.”

اگر شما نگاه کنید در مورد جورج فلوید بودند و سه نفر دیگر از افسران پلیس ایستاده سازمان دیده بان در حالی که چهارمین او زانو در Floyd گردن. در هر نقطه می تواند آنها را در پا و متوقف شود چه اتفاقی می افتد, اما آنها تصمیم به ایستادن و همدستی.

با توجه به این اطلسدر اینجا دو عامل اصلی اختناق نگه می دارد و ماموران پلیس با استفاده از. وجود دارد کاروتید داری که به طور موقت متوقف می شود جریان خون به مغز, ارائه, قربانی ناخودآگاه به طور موقت. هر چند آنها ناخودآگاه آن را قطع نمی کردن توانایی برای نفس کشیدن. پس از آن وجود دارد یک سبد که آیا محدود کردن تنفس به دلیل فشار وارده به windpipe. با توجه به Clarke آنها به نوبه خود مرگبار هنگام استفاده نادرست و یا هنگامی که فرد با استفاده از نگه نمی دانم زمانی که برای متوقف کردن.

گفتگو از ممنوعیت افسران پلیس با استفاده از chokehold منتقل شد مقدم در سال 2014 پس از قتل اریک گارنر. Garner گزارشی در استاتن آیلند نیویورک بود به قتل توسط پلیس و با استفاده از یک ممنوع سبد. شبیه به Floyd وجود دارد چند افسر پلیس در صحنه زمانی که جلب شد به مرگ خفه. این افسر پلیس که به کشته شدن گارنر بود مجرم با استفاده از آن ممنوع سبد و اخراج شدند. اما دادستان فدرال و استاتن آیلند هیئت منصفه تصمیم گرفت به اتهامات علیه پلیس.

پس گارنر را به قتل بسیاری از در حال مبارزه به رسمی ممنوعیت حرکت می کند به دلیل آن را ثابت کرده است که کشنده است. کلارک توضیح داد که در ورزشی ارسال نگه دارید و استفاده می شود به شخص دیگر برای ارسال و آن را آسان تر را به نفع خود. اجرای قانون اگر استفاده از این نگه می دارد به درستی انجام می شود همین است. آن را به سادگی یک راه برای دریافت دیگر فرد برای تبدیل شدن به تسلیم.

Chokeholds قرار است به غیر کشنده راه برای پلیس برای گرفتن جنایتکاران. اما به دلیل عدم آموزش و یا درک درستی از چگونه فیزیولوژی بدن آنها ادامه خواهد داد به اعمال زور متوقف نمی تا زمانی که قربانی ناخودآگاه است یا مرده.

A woman wears a facemask reading "Please, I can't breathe" during a "Justice for George Floyd" event in Houston, Texas on May 30, 2020, after George Floyd, an unarmed black, died while being arrested and pinned to the ground by a Minneapolis police officer
ماریو تاما/گتی

“من تحت فشار بوده اند برای این قانون درست بعد از پسر من کشته شد و آنها به من گفتند که این امر شامل افسر پلیس اگر او تا به حال نقض این بود دستگیر و به اتهام بلافاصله. به دلیل این بوده است که در rulebook برای سال های بسیاری از, اما آن را هرگز به رعایت بنابراین در حال حاضر ما در حال رفتن به باید قانون در آن و اگر آنها را نقض آنها را منظم” گارنر را گوئن Carr گفت: شهر نیویورک Pix11.

از لحاظ فنی وجود داشته است ممنوعیت در محل برای بیش از 20 سال در بعضی از نقاط. اداره پلیس لس آنجلس ممنوع “بار بازو” سبد در سال 1982 با توجه به NPR. و هر چند نیویورک امضا بان کی مون به اینکه در اوایل این ماه NYPD ممنوع chokeholds در سال 1993. آن را دقیقا به عنوان آن می ایستد در حال حاضر مگر اینکه یک افسر زندگی در خطر است. بنابراین زمانی که افسر قرار داده و اریک گارنر در سبد او در حال حاضر با شکستن قوانین. ما دیده ایم در این ویدئو که زندگی او به هیچ وجه در معرض خطر است.

قانون ممنوعیت chokeholds در نیویورک بود دوباره معرفی شده در سال 2014. لایحه DeBlasio شهردار شهر نیویورک گفت: در سال 2015 است که او را وتو این لایحه است. او پس از تغییر لحن خود را. او توافق شده در مه 31 به ثبت نام در این لایحه اگر یک افسر که در یک “زندگی یا مرگ در وضعیت” خطاب شد با توجه به NY1. در جمعه, ژوئن 12th, نیویورک فرماندار اندرو کومو امضا یک بسته از صورت حساب که شامل ممنوعیت اجرای قانون از استفاده از chokeholds. فشار برای پایان دادن به عمل در حال گسترش است به عنوان فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom نیز نامیده می شود به صورت فوری برای پایان دادن به strangleholds.

در یک کارهایی حرکت رئیس جمهور اعلام کرد او با امضای یک فرمان اجرایی به اصلاحات در ادارات پلیس. منظور اجرایی می کند و همچنین آدرس ممنوعیت chokeholds. البته این ممنوعیت شامل اخطار از افسر زندگی در خطر است. این واضح است که مشکل, دلیل دیده ایم که ایده ‘خطر’ بسیار آزادانه تفسیر و مردم کشته شدند.

منظور اجرایی خوبی است که نشان می دهد صرفه جویی در پی تماس پلیس اصلاحات. اما آن را سخت به می دانم که اگر آن را در واقع منجر به هر گونه تغییرات واقعی. بسیاری از افراد از جمله خود من باقی می ماند بسیار شک و تردید است.

“از طریق ریاست جمهوری یک فرمان اجرایی رئیس جمهور است که توانایی به طور مستقیم سازمان های دولت فدرال و دولت فدرال پرسنل به برخی اقدامات” ABC News نویسندگان جان کوهن توضیح می دهد. “ریاست جمهوری اقدام اجرایی است تاثیر کمی در روز به عملیات روز در دولت های محلی و سازمان های اجرای قانون.”

NPR انجام یک بررسی از ممنوعیت بر گردن محدودیت مانند strangleholds و chokeholds. و یافته های خود را در بسیار از آنچه که ما انتظار می رود. به دنبال ممنوعیت در برخی از بزرگترین ادارات پلیس در ایالات متحده آنها را به توان “تا حد زیادی بی اثر و موضوع را به سهل انگاری در اجرای.” علاوه بر این حتی اگر ممنوعیت وجود دارد و در آن خاص دارای نوع دیگری از گردن داری احتمال وجود دارد که به جای استفاده می شود.

“اگر ما نگاهی به این ممنوعیت در شهر نیویورک این نوع مانند یک قانون در یک کارمند handbook:” آیا استفاده از یک سبد.’ ما نباید انتظار این نوع از نور ممنوعیت به کار” پل باتلر می گوید NPR. ساقی سابق دادستان فدرال و نویسنده کتاب در سبد: Policing مردان سیاه و سفید.

ممنوعیت chokeholds بسیار دیر شده و آن را خوب است برای دیدن دولت پله تا در نهایت به این آدرس. این فقط یک شرم است که آن را گرفته است بنابراین بسیاری از مردم در حال مرگ در دست افسران پلیس برای شروع گفتگو.

توقف chokeholds به طور خاص فوق العاده مهم است به دلیل از دست دادن زندگی است. متاسفانه, آن را سخت بدانید که اگر این ممنوعیت در واقع کار می کنند. به عنوان کلارک گفت: وجود کمبود شدید کنترل و توازن برای اطمینان از افسران نیست استفاده از آنها. ما می دانیم که اگر آنها دوربین های بدن, آن را آسان به آنها را خاموش. و اگر وجود دارد هیچ شاهد اطراف که به می گویند که آنها نمی خواهد از آن استفاده کنید ؟

عدم اجرای یکی از دلایل اصلی ادارات پلیس نیاز به chokeholds کردن جدول به طور کامل. بله درست استفاده می شود که آنها به کشتن مردم نیست. اما مشکل این است که آنها استفاده نمی شود به درستی و نه می تواند به ما اعتماد پلیس به استفاده از آنها را به درستی و بی هدف. ما نیاز به یک جایگزین امن تر بلافاصله یا بیشتر زندگی می کند از دست خواهد رفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>