ما لازم نیست که برای ترساندن بچه های ما به شستن دست ها; در اینجا 4 راه برای آن را آسان تر در همه


بیش از چند ماه گذشته کودکان در همه جا باید به حال به یاد بگیرند که کارشناسان در شستن دست ها. اکثر بچه ها یاد بگیرند که اهمیت شستن دست های خود را در سنین پایین. من به یاد داشته باشید آموزش بچه های خود من.

در ابتدا من می خواهم به نگه داشتن آنها را در آغوش من, مانور کوچک خود بدن در حالی که روشن کردم شیر آب. بعد من فارغ التحصیل به نظارت بر آنها را به عنوان آنها ایستاده بود در یک مرحله مدفوع فورا کف ، در حال حاضر ما در حال کار به سمت رسیدن به نقطه که در آن من می توانید آنها را خاموش در خود اعتماد آنها را دوباره با جیر جیر پاک دست. اما ما کاملا وجود دارد و در عین حال.

بچه ها من درک آنها نیاز به شستن دست های خود را پس از رفتن به دستشویی و قبل از خوردن یا لمس هر چیزی ، آموزش آنها که میکروب ها همه جا هستند و شستن دست ها باید کاملا اتفاق می افتد در خارج از این موارد رعایت شده است با کمی مقاومت است. پس از شستن دست نیست اختیاری من تا به حال به شکل از چگونه به تمرین آسان تر در همه ما است.

آن را آسان برای آنها را

می خواهید بچه های خود را برای شستن دست های خود را اغلب بدون fussing? مطمئن شوید که آن را یک تجربه استرس زا.

اگر خود را kiddo کوتاه چوب یک گام مدفوع در دستشویی به طوری که آنها می تواند رسیدن به شیر آب بدون تلاش زیادی. قرار دادن یک صابون تلگراف که دست کمی می توانید بدون کمک های خود را و مطمئن شوید که وجود دارد یک دست حوله ببندید.

شما می توانید نگه داشتن یک بطری Hibiclens خود را غرق. قابل اعتماد برای بیش از 40 سال توسط متخصصان پزشکی Hibiclens است به اندازه کافی ملایم برای آلت دست و شروع به کشتن میکروب ها در تماس است. با یاد رنگ صورتی — رجعت به آن مراقبت حاد تاریخچه بنابراین پرستاران و پزشکان می تواند آن را شناسایی بلافاصله — همه شما نیاز دارید این است که آب از یک زن و شوهر از پمپ و سریع بشویید.

تصور کنید اگر شما تا به حال برای پیدا کردن چیزی به صعود در دریافت کمک به استفاده از صابون و یا جستجو برای یک راه برای خشک کردن دست های خود را. شما احتمالا می خواهم اذیت با آن بیش از حد.

بحث در مورد میکروب

هنگامی که شما شستن دست ها در ایستگاه خوبی برای رفتن به گام بعدی برای سر و صدا-دانلود رایگان شستن دست تجربه است به صحبت کردن با کودکان خود در مورد میکروب ها. شما لازم نیست که برای ترساندن آنها فقط به اشتراک گذاری اطلاعات با آنها در یک ماده از این واقعیت راه است.

بگویید بچه های خود را در مورد آنچه کارشناسان می گویند که چیزهایی مانند رستوران منوها و پله ریل اغلب بیشتر میکروب از یک توالت. به آنها توضیح دهید که چگونه Hibiclens کار می کند با خیال راحت و به آرامی اتصال به پوست یک لایه از حفاظت.

وقتی بچه ها من متوجه شدم میکروب ها است که مردم را بیمار همه جا هستند, آنها شروع به شستن دست های خود را بدون حتی پرسیدن.

آنها نشان می دهد چگونه آن را انجام

اولین چیزی که من انجام وقتی که من در خانه را خاموش و یک اقصر طرق به حمام برای شستن دست من. فرزندان من فقط نمی شنوند به من گفتن آنها که در شستن دست های خود را مهم است. آنها با دیدن من تمرین آنچه که من موعظه.

آن را بسیار آسان تر برای متقاعد کردن بچه ها که چیزی برای آنها خوب است زمانی که آنها آن را خوب است برای شما بیش از حد!

آن را تبدیل به یک بازی

ما یک لیست از آهنگ هایی که ما بخوان در هر زمان تنها ما شستن دست ما است. آن را بسیار سرگرم کننده به کمربند out a Christmas carol در وسط تابستان در حالی که ما کف ،

هر یک بار در در حالی که اجازه دهید بچه های خود را با استفاده از یک کمی بیشتر Hibiclens از لازم است به صورتی حباب در مخزن*. یا اسباب بازی را به بازی با در سینک برای چند دقیقه پس از آنها انجام می شود با شستن دست ها. حتی اگر خلاص شدن از شر میکروب ها در کسب و کار جدی است این بدان معنا نیست که شما نمی توانید از آن لذت ببرید در حالی که شما در حال انجام آن است.

این مقاله با حمایت Hibiclens. شناخته شده برای آن یاد صورتی رنگ و استفاده در بیمارستان ها برای 40+ سال Hibiclens است به اندازه کافی ملایم روزانه use1. قرار دادن یک بطری بعدی به هر غرق در خانه خود را برای سر و صدا رایگان شستن دست برای تمام اعضای خانواده! اینجا کلیک کنید برای منحصر به فرد 3 دلار کوپن برای مامان ترسناک خوانندگان.

* کلرهگزيدين گلوکونات پوست پاک کننده ها باعث می شود لکه ها اگر با استفاده از کلر محصولات

1. PRACs گزارش #R05-0225

2. Paulson, Daryl S. مداوم باقی مانده و اثرات ضدميکروبی: آنها مهم در محیط بالینی? کنترل عفونت امروز 2005; Vol 9 No 4.

3. 2012 Tork گزارش: پایداری Ga

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de